Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Eğitimleri

Sosyal Latin Dans Kursları - Sahneye Çıkın! Ruhunuzu Müziğin Ritmiyle Yansıtın! Dans Tutkunuzu Beslemek İçin Akademi Ailesine Katılın!

“Dans etmek benim için bir tutku, latin danslarını çok seviyorum, öğrenmek istiyorum!” diyorsanız doğru adrestesiniz! Sosyal Latin Dans kursları programlarımızla en keyifli serüvenlerden birine adım atacaksınız! Profesyonel dans sanatçılarının yıllardır birikmiş deneyimiyle, etkileyici koreografilerin ve dans gösterilerimizin bir parçası olabilirsiniz. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Rueda, Swing, Kizomba kurslarımızla Latin rüzgarları estirecek, dans etmenin farkını bizimle yaşayacaksınız! İstediğiniz latin dansını seçin, Türkiye’nin en aktif dans kursunda siz de yerinizi alın!

Salon Dansları Eğitimleri - Dans Ederek Zamanda Yolculuk Yapacaksınız! Sahneye Çıkın ve Müziğin Ruhunu Pistte Gösterin!

Müziğin ritmine kapılamanızı sağlayacak, partneriniz ve dans gruplarınızla eğlenerek öğreneceğiniz dans kurslarımızda salon danslarının derinlerine iniyoruz. Yeteneğinizi ilerletmek, kendinizi geliştirmek ve pistte kendinize bir yer ayırtmak istiyorsanız siz de Vals, Rumba, Samba ve Bolero gibi Salon Dansı Kurslarımızla kendinize bir iyilik yapabilirsiniz! Dans etmenin en iyi adresi Dans Akademi’ye gelin, tanışalım ve beraber dansın keyfini yaşayalım!

Serbest Stil Dans Kursları - Özgürce Dans Etmeye Hazır Mısınız?

Tekdüze bir yaşamdan kaçmak için en iyi yol eğlenceli bir aktivite bulmaktır. Dans etmek ise hobilerin en güzeli! Hareketsiz bir hayatın bedeninize getirdiği tüm tembelliği ve yorgunluğu Serbest Stil Dans kurslarımızla atın! Hip hop, Modern dans, Break Dance ve çok daha fazlası sizi bekliyor!

Halk Dansları Eğitimleri - Birbirinden Güzel Kültürleri Dans Ederek Keşfedin!

Farklı kültürlerin müzikleri ve danslarına ilginiz mi var? Yeteneğiniz ve merakınızı Dans Akademi’de harmanlayın, içinizdeki dansçıyı ortaya çıkarın! Halk Dansları kurslarımızda oryantalden zeybek’e, horondan kafkas danslarına, sirtakiden somana kadar birbirinden çeşitli dans kurslarıyla farklı bir kültürün danslarını deneyimlemenin tadını Dans Akademi’de çıkarın! Gelin, sizinle keyifli bir yolculuğa çıkalım, hayatınıza biraz renk katalım!

Düğün Dansı Eğitimleri - En Mutlu Gününüzde Yeteneğinizle Parıldamak İstemez Misiniz?

Romantik, tutkulu, eğlenceli, enerjik sıra dışı… Hangi dans ruhunuzu yansıtıyorsa, gelin bu önemli gününüzde size özel koreografilerle düğün gününüzü unutulmaz kılalım! Yeni hayatınızın ilk dansını, sizin için özel bir şarkıyla ya da mutluluğunuzu yansıtacak kıpır kıpır müziklerle yapın, geleceğe unutulmaz bir anı bırakın…

Bale Kursları - Çocuğunuzun Yeteneklerini Bale ile Şekillendirin!

Çocuklarını küçük yaştan itibaren bale ile yetiştirmek isteyen aileler, baleye ilgi duyan ve nitelikli bir dansçı olmak isteyen geleceğin balet ve balerinleri, dans tutkusuna yaş sınırı koymayan ve bale yapmaktan keyif alan yetişkinler… Her birine özel eğitimlerle Dans Akademi dans ederek hayatını değiştirmek isteyen herkesin yanında! Her yaştan dans etmek isteyenlere ve çocuğunu sanat bilinciyle yetiştirmek isteyen ailelere Bale eğitimleri!

Sportif Dans Kursları - Hayatınıza Hareket Katmaya Hazır Mısınız?

“Günlük hayatımda hareket edemiyorum, spor yapmak istiyorum ama nereden başlayacağınızı bilemiyor, enerjinize uygun bir kurs mu arıyorsunuz? Yoksa kendi başınıza spor yapmak size çok sıkıcı geliyor, motivasyonunuzu kaybedip spor yapmayı bırakıyor musunuz? Grup içinde sosyalleşmek isteyen, eğlenceli ve ferah bir atmosferde spor yapmak isteyen, ağır sporları değil, danslı ve eğlenceli sporları seven herkesi Dans Akademi ailesine, Spor Dans kurslari ile eğlenmeye bekliyoruz!

Çocuk ve Genç Dans Kursları - Yetenekli, Hareketli ve Kendinden Emin Çocukları Yetiştiriyor; Onlara Dans Etmeyi Sevdiriyoruz!

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirmek, vücutlarını özgürce kullanmalarını sağlayarak daha mutlu olmalarına imkan tanımak, onlara başarı duygusunu erken yaşta aşılamak istemez misiniz? Çocuk ve gençlerimizi hareketli birer bireyler olarak yetiştiriyor; farklı kültürlerin danslarıyla hem bedenlerinin aktif kalmasını sağlıyor, hem de zihinlerini tazeliyoruz! Gençlerin stres atmalarını sağlıyor, hayatları boyunca devam ettirebilecekleri bir hobi sahibi olmalarına öncü oluyoruz!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46