Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Paso Doble Kursu

Matador Ruhunu Dans Sahnesine Yansıt!

Gurur, Tutku, Ağırbaşlılık… Paso Doble Kursu Dans Akademi

Farklı kültürlere merak duyan tüm dans tutkunlarını; keyifli vakit geçirmek ve sosyalleşmek için bir hobi arayanları, dans tutkusuyla dolup taşanları Paso Doble eğitimi ile dansa davet ediyoruz!

Diğer Latin Amerikan danslarından köken itibarıyla ayrılan Paso Doble, İspanya, Fransa ve Latin Amerika ülkelerinin en yaygın danslarından biri. Gururlu yapısı, keskin adımları, dik duruşuyla dikkat çeken Paso Doble ile siz de en estetik dans türlerinden birini, yepyeni bir hobi olarak hayatınıza katabileceksiniz!

Paso Doble kursu programımızı, dansa meraklı, İspanyol kültürünü öğrenmek isteyen, hayatının ritmini değiştirmeyi arzulayanlar için hazırladık!

Boğa güreşinin hareketlerinden esinlenilmiş Paso Doble, dans sırasında dik bir duruşla sergilenen tiyatral ifadelerin bolca kullanıldığı bir dans türüdür. Paso Doble çalışmaları ile beden dilinizi geliştirebilir, duruşunuzu büyük ölçüde düzeltebilirsiniz.

paso doble kursu

Tüm Paso Doble Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Paso Doble Kursu Programı – Gurur ve Estetik Bir Arada!

1.seviye Paso Doble Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Paso Doble Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Paso Doble Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Paso Doble Kursu Dans Akademi!

Paso Doble ile hayatınıza hareket katmak, kendinize bir zaman tanımak, Dans Akademi’nin güvenli ve samimi ortamında sosyalleşmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Paso Doble kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

paso doble kursları

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
Paso Doble Kursu Fiyatlari

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı paso doble kursu

Paso Doble Sertifikası

Paso Doble eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Paso Doble kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden paso doble eğitimi alarak suça ortak olmayın!

paso doble dersi

Yeni Deneyimler Kazan!

Hayatınızın akışını, gündelik yaşamınızın monotonluğunu değiştirecek; ruh halinizi iyileştirerek, daha pozitif bir bakış açısı kazanmanızı sağlayacak bir aktiviteye mi ihtiyacınız var?

Farklı kültürlere merakınız var, bunu dansla renklendirmek mi istiyorsunuz? Tekdüze yaşadığınız hayatınızdan, sıkıcı günlerinizden kurtulup kendinizi mi geliştirmeyi amaçlıyorsunuz? Dans ederken keyif alacağınız, postürünüzün daha iyi bir hale gelmesine yarar sağlayacak Paso Doble dans eğitimi ile kendinize vakit ayırabilirsiniz.

Eğleneceğiniz, öğreneceğiniz ve farklı bir hobiye sahip olma fırsatı yakalayacağınız Paso Doble ile siz de kendinizi geliştirebilir, hayatınıza bir yenilik katabilirsiniz.

Paso Doble ile Farkını Ortaya Koy!

Paso Doble kursu ile herkesten farklı bir yeteneğiniz olduğunu keşfedeceksiniz. Ritimli adımları ile müzik kulağınız gelişecek, dans sırasında alışacağınız dik duruşla günlük hayatınızda da postürünüzü düzeltmiş olacaksınız.

Yepyeni hobinizle dans sahnesinde parlayacak, başarı duygusuyla kendinizi çok daha dinamik hissedeceksiniz. Dans etmenin keyfine vardıkça bedeniniz de gelişecek, zihniniz de dinlenmeye devam edecek. Dans Akademi Paso Doble kursu ile sosyalleşebilecek, günlük streslerinizden uzaklaştığınızı fark edeceksiniz.

Siz de gelin, paso doble dansı inceliklerini beraber öğrenelim. Dans Akademi ile yola çıktığınız ilk günden itibaren hayatınız hareketlenecek!

paso doble kurs fiyatları
paso doble kursları

Dans Yeteneğinle Harikalar Yarat!

Yeteneğinizle ışıldayacağınız Paso Doble dansını bir tutku haline getirmek istemez misiniz? Paso doble figürleriyle sizi izleyenlerin başını döndürecek, kendinizle gurur duyacaksınız!

Hobi amaçlı dans etmeniz ya da bir profesyonel olmayı istemeniz fark etmez, dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Paso Doble kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız

Dans etmenin zevki en iyi Dans Akademi’de anlaşılır. Gelin, eğlenceli atmosferiyle hayatınıza dinamik bir sayfa açalım!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Paso Doble eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 290’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Paso Doble eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Paso Doble eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Paso Doble kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

paso doble eğitimi
meb paso doble kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Paso Doble kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Paso Doble kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Paso Doble ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların paso doble eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Paso Doble Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Paso Doble dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Paso Doble derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Paso Doble eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Paso Doble en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Paso Doble eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

paso doble kurs fiyatları

Öğrenci Yorumları

Dans Etmeye Başlamanın Tam Sırası!

Müzikle kendinizi buluyorsanız, neden dans etmiyorsunuz?

Dans Ederek Hayata Anlam Katın!

Dans Akademi paso doble eğitimleri ile dans adımlarınızı çeşitlendirmeye ne dersiniz?

Göz Kamaştırıcı Şovlarla Akıllara Kazının!

Yeteneğinizle kendinizi bile şaşırtacak, sahnelere çok yakışacaksınız!

paso doble eğitimi

290 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Paso Doble dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Paso Doble kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel paso doble kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Paso Doble dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek paso doble eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
paso doble kurs fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir paso doble kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece paso doble eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi pasodoble kursu

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik paso doble eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz paso doble eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

paso doble kursları
paso doble kursu istanbul

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Paso Doble kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Paso Doble eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Paso Doble kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Paso Doble eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

eğitim sonrası destek
paso doble eğitimleri

Paso Doble Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Paso Doble Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans tutkularını Paso Doble ile perçinleyen öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız paso doble kursu sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Paso Doble Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Paso Doble kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Paso Doble kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Paso Doble eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Paso Doble kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Paso Doble eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Paso Doble dersleri veriyoruz.

paso doble eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Paso Doble dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Paso Doble kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Paso Doble eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Paso Doble Kursları ile Hayatın Ritmini Değiştir! Emin Adımlarının Tadını Çıkar!

Eğlenceli bir hobi sahibi mi olmak istiyorsunuz? Kapsamlı paso doble eğitimi programlarımız, samimi ve eğlenceli atmosferimiz ile dans tutkunuzu ateşleyecek, hayatınızdan daha çok keyif almanızı sağlayacağız! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi paso doble kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Paso Doble eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
paso doble kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı paso doble kursları ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Paso Doble eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Paso Doble dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Paso Doble kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Paso Doble kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Paso Doble kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Paso Doble kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Paso Doble kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Paso doble kursu Florya, paso doble kursu Bahçelievler, paso doble kursu Ataköy, paso doble kursu Yeşilköy, paso doble kursu Zeytinburnu, paso doble kursu Avcılar olarak hizmet veren paso doble kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Paso Doble Kursu, Vals Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Paso Doble kursu eğitmen kadromuz; paso doble dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca paso doble dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Paso Doble Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Foxtrot Kursu, Jive Kursu, Quick Step Kursu gibi Salon Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Paso doble dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Paso doble kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Paso doble kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Paso Doble, postürünüzü düzeltmenize yarar sağlayacak, daha dik bir duruş kazanmanıza ve bedeninizi güçlendirmenize yardımcı olacak. Paso doble sayesinde kendinizden emin adımlar atarak özgüveninizi tazeleyeceksiniz. Esneme çalışmalarıyla bedeninize esneklik kazandırarak kaslarınız geliştirebilir, daha zinde bir vücuda sahip olabilirsiniz. Yalnızca bedeninizi değil zihninizi de geliştirerek dinlendireceksiniz. Bir hobi sahibi olmanın tadını çıkardığınız Paso Doble kursu ile koşuşturmalarınıza biraz ara verip düşüncelerinizden uzaklaşabileceksiniz.

Paso Doble oldukça ritmli, dik durmayı gerektiren, sert adımları ve keskin figürleri olan estetik bir danstır. Kadın ve erkeğin partnerliğinden meydana gelen Paso Doble dansında erkek bir matadoru, kadın ise kırmızı pelerini temsil eder. Erkek ve kadının ahengi ile göz kamaştıran Paso Doble oldukça koreografik bir danstır. Doğaçlama figürlerin yedirilemeyeceği bir dans olduğu ve tekniklerinin, yüz ve beden hareketlerinde tiyatrallığı da gerektirmesiyle iyi bir eğitim ihtiyacı doğurduğu için tek başınıza öğrenmek zaman alabilir ve zor olabilir. Size uygun bir dans kursuyla basit figürlü temel Paso Doble dansını 4 ay gibi bir sürede kolaylıkla öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Paso Doble eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Paso Doble eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Paso Doble Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

290+

Mezun Öğrenci

Paso Doble eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

200

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.000 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46