Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi

Türkiye’nin En Yetenekli Balerin ve Baletlerini Yetiştiriyoruz!

Sahne Işıklarına Giden İlk Adımı Atıyor; Sanat Sevgisiyle Büyüyen Çocuklar Yetiştiriyoruz! Klasik Bale Kursu Dans Akademi

Müziğin ritmine kapılan çocuklarımızın isteklerine kulak veriyoruz. Çocuklarımızı dans sevgisiyle büyütüyor, onlara profesyonel bir Bale kariyerine adım adım hazırlıyoruz.

Uzun ve zorlu bir yolculuk olsa da hem aileler hem de çocukları için başarı hissiyatının güzelliği paha biçilemez. 6 – 12 yaş aralığındaki çocuklarımızı Bale sevgisiyle yetiştirmek, disiplinli ve aynı zamanda samimi ortamında cana yakın eğitimi ile gelişimlerini desteklemek için çabalıyoruz.

Geleceğin profesyonel kariyer hedeflemek isteyen balerin ve baletlerine, hobi olarak Bale kurslarımıza katılmak isteyen öğrencilerimize kaliteli programımızla dans sevgisi aşılıyoruz.

Bale eğitimi alan çocuklar daha sabırlı, sakin ve sorumluluk sahibi bireyler olarak yetişiyor ve bu bilinç okul hayatlarındaki başarıya da yansıyor!

6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi

Tüm 6-12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Temel Seviye
Süre
8 Seviye 512 Saat
Kontenjan
12 Kişi

6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi Programı

Bugüne kadar 680’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 8 seviye 512 saat bale eğitimi programımızla çocuklarınıza profesyonel bale dansçısı olmanın tekniklerini öğreteceğiz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 6 - 12 yaş Bale Kursu Dans Akademi’de!

6 - 12 yaş Bale ile çocuklarınızın dans yeteneklerini geliştirmek, vücutlarını kuvvetlendirmek ve onları başarılı ve profesyonel bir Bale kariyerine hazırlamak istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 6 - 12 yaş Bale kursu programlarıyla öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimlerle çocuğunuza dans etme tutkusu aşılayın!

bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
6 yaş bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, bale eğitimi aldığını belgeleyen MEB onaylı 6-12 yaş seviyeli bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

6 yaş bale kursu fiyatları

Çocuklarını Sanatla Büyütmek İsteyenlere

Çocuklarınızın Bale yolculuğunda onlara destek olmak, iyi bir eğitimle Bale yeteneklerine yön vermek, onları nitelikli birer birey olarak yetiştirmek istemez misiniz?

Çocuklarınızı Bale ile hayata hazırlamak, yeteneklerini geliştirmek ve onları bir sanat dalı hakkında başarıyla yetiştirmek için Bale kursları tercihiniz olabilir! Geleceğin başarılı balet ve balerinlerini yetiştirmek sizin ellerinizde. Dans Akademi, 6 – 12 yaş Klasik Bale kursu uygulamalı Bale eğitimi imkanı sunuyor. Çocuklarınızın dans becerilerini görmezden gelmeyin!

Klasik Bale eğitimi ile yalnızca beden gelişimini değil, çocuklarınızın zihin gelişimini ve disiplin algılarını da destekleyecek, gelişim çağında farklı bir uğraşa sahip olmanın mutluluğunu yaşayacaklar.

6-12 Yaş Bale Eğitimi İle Hayallere Doğru

Klasik Bale kursu ile çocuklarınızın Bale yeteneklerini ve tekniklerini daha ileri seviyeye taşıyacak; başarılarıyla siz de gururlanmaya başlayacaksınız.

Dans tutkusu olan çocuklarımızın daha zinde, daha bilinçli ve çok daha özgüvenli olduklarını görmek sizleri de iyi hissettirecek. Minik adımlarla başlayan Bale yolculuklarına keyifli bir hobi, ardından başarılı bir kariyer inşa edebilecek çocuklarınızı desteklemenin gururunu yaşayacaksınız! Dans Akademi 6 - 12 Yaş Bale kursu ile çocuklarınızın sanat sevgisini beslemeye devam edin!

Çocuklarınıza unutamayacakları bir deneyim kazandırmak, psikomotor ve psiko-sosyal gelişimlerini olumlu yönde desteklemek için siz de Dans Akademi ailesine katılın!

6-12 yaş bale
temel bale eğitimi

Sahnenin Yıldızlarını Yetiştirmenin Gururu

Uzun ve keyifli bir Bale yolculuğunun ardından çocuklarınızı sahnede en mutlu halleriyle izlemek istemez misiniz? Başarı duygusunu tadacakları ve sorumluluk almaktan keyif alacakları bir yolculuğa ilk adımı atın!

Onlara herkesten farklı bir hobi kazandırmak ya da başarılı birer balet ve balerin yetiştirebilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte, çocuklarınızın ihtiyaçlarına, sizin beklentilerinize ve onların ilgi alanlarına göre kişiselleştirilmiş dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda çocuklarınızı büyütmenin keyfini yaşayın.

Minik adımlardan büyük yeteneklere giden serüveninize ortak olalım, Türkiye’nin değerli yeteneklerini beraber keşfedelim. Çocukluk dönemlerini unutulmaz anılarla süsleyelim!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan 6 - 12 yaş Bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 680’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni 6 - 12 yaş Bale eğitimi metodumuzda çocuğunuzun öğrenme hızına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza isterlerse hobi amaçlı 6 - 12 yaş Bale eğitimi aldırmak isteyin, isterseniz profesyonel bir Bale kariyeri planlayın; dünyanın en iyi dans okulları ve Bale kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle çocuklarınız kaliteli bir eğitimle güvenli bir kariyer inşa etmenin ilk adımını atacak.

çocuk bale
meb ruhsatlı bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve ailelerin hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir 6 - 12 yaş Bale kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve 6 - 12 yaş Bale derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı 6 - 12 yaş Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı 6 - 12 yaş Bale dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

6 - 12 yaş Bale derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda 6 - 12 yaş Bale eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen çocuğunuzun bedeni ve ruhuna hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

6 - 12 yaş Bale en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak 6 - 12 yaş Bale eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı 6-12 yaş bale eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerini Keşfedin!

Çocuklarınızın dans sevgisi, tutkuya dönüşsün!

Dans Becerilerini Geliştirin!

Türkiye’nin en aktif dans okulunda Klasik Bale eğitimi hazzı yaşasınlar.

Bale teknikleriyle Göz Kamaştıran Çocuklar!

Sanatsever nitelikli çocuklar yetiştirmenin gururunu yaşayın

6 yaş bale kursu fiyatları

680 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 6 - 12 yaş Bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı 6 - 12 yaş Bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye 6 - 12 yaş Bale dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarını değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz ve ailelerinin arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, çocuklarına küçük yaşta dans sevgisini aşılamak isteyen aileler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
6 yaş bale kursları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
6-12 yaş bale workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Koçluğu

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer planlarını yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

6 - 12 yaş Bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

bale eğitimleri
bale eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize 6 - 12 yaş Bale eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece 6 - 12 yaş Bale kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için 6 - 12 yaş Bale eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

6-12 yaş bale eğitim fiyatları

MEB Onaylı 6 - 12 yaş Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

6-12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

6 - 12 yaş Bale ile dans sahnesine adım atan öğrencilerimizi ve aileleri hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

6 - 12 yaş Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

6 - 12 yaş bale kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, 6 - 12 yaş Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı 6 - 12 yaş Bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan 6-12 yaş seviyeli bale eğitimi veriyoruz.

çocuk bale kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarınızı doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

6-12 yaş seviyeli bale temel eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bale kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik bale kurslarını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
6-12 yaş bale eğitimleri

Geleceklerine Işık Tutalım!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi 6-12 yaş seviyeli bale eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 6-12 yaş seviyeli bale eğitim sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 6-12 yaş seviyeli bale eğitim fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bale kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

6-12 yaş seviyeli bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Çocuğunuzu erken yaşta bale ile tanıştırmak, kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde destek olacaktır. Küçük yaşta aldıracağınız Bale eğitimi ile fiziksel gelişimlerini destekleyebilir, nitelikli bireyler olarak yetişmelerinin ilk adımını beraber atabilirsiniz. Çocuklarınızın zevk alacakları bir hobiye sahip olması onlara özgüven kazandıracak, çok daha sosyal bir çocuk olmalarına fayda sağlayacaktır. Sevecekleri bir hobi, ileride kariyer inşasında etkili olabilir, onlara mutluluk dolu günler kazandırabilir.

Bale dünyanın en disiplinli danslarından biri olması sebebiyle kolay olmayan bir danstır. Küçük yaşlarda başlanır ve 10 yıldan fazla süren bir eğitim sürecini kapsar. Figürleri ve koreografileri zorludur. Ancak erken yaşta başlandığında çocukların baleyi öğrenmesi mümkündür. Aileler çocuklarının yeteneklerini erkenden fark etmeli ve bale eğitimi almalarını sağlamalıdır. Çocuk bale kursları ile bale öğrenmek mümkündür.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

6 - 12 yaş Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

6-12 yaş seviyeli bale kursu alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi 6 - 12 yaş bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

6-12 yaş seviyeli bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

680+

Mezun Öğrenci

6 - 12 yaş bale eğitimi alarak hayatlarını sanatla inşa etmeye başlayan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

213

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.065 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46