Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Foxtrot Kursu

Hayatınıza Heyecan Katacak Adımlar Atın!

Hızlı, Neşeli, Hareketli… Temponuzu Değiştirecek Bir Dansla Tanışın! Foxtrot Kursu Dans Akademi

Oldukça dinamik hareketleri olan Foxtrot ile siz de neşelenecek, kendinizi tazelenmiş hissedeceksiniz! Capcanlı müzikler, rengarenk dans sınıfları ile yeni bir atmosfer sizi bekliyor...

Kadın dansçıların yönlendirdiği Foxtrot ile siz de kendinize dans sahnesinde bir yer bulabilirsiniz. Caz ve Blues müziklerin hareketli varyasyonlarından meydana gelen Foxtrot ile kendinizi yepyeni bir temponun içinde bulabilir; her Foxtrot eğitimi sonrası kendinizi tazelenmiş hissedebilirsiniz! Dans Akademi ailesine katılın, monotonluğu üzerinizden atalım!

Dans Akademi olarak Foxtrot eğitimi programlarımızı; dans etmeyi seven, dansı merak eden ve öğrenmek isteyen, bedenine hareket katmayı amaçlayan herkes için özel olarak hazırladık!

Foxtrot, kadının dansı yönlendirdiği; erkeğin de kıvrak figürlerle ona eşlik ettiği bir danstır. Hareketli yapısı ile forma girebilir, vücudunuzu hantallıktan kurtarabilirsiniz.

foxtrot kursu

Tüm Foxtrot Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Foxtrot Kursu Programı – Dans Etmenin Keyfine Foxtrot İle Varın!

1.seviye Foxtrot Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Foxtrot Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Foxtrot Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Foxtrot Kursu Dans Akademi!

Foxtrot ile hayatınıza hareket katmak, kendinize bir zaman tanımak, Dans Akademi’nin güvenli ve samimi ortamında sosyalleşmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Foxtrot kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

foxtrot kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
foxtrot kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı foxtrot kursu

Foxtrot Kursu Sertifikası

Foxtrot eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı Foxtrot kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden foxtrot eğitimi alarak suça ortak olmayın!

foxtrot dersi

Her Gün Aynı Hayatı Mı Yaşıyorsun?

Monotonluğun sizi ele geçirdiğini mi düşünüyorsunuz? Kendinize ait farklı bir zamanınızın olmasını ya da kendinizi geliştirebilmek mi istiyorsunuz?

Hayatınız bir bant kaydı gibi sürekli başa sarıyor, siz sadece izliyor musunuz? Her bir dakikasında aynı gündelik koşuşturmaları görmekten artık sıkılmadınız mı? Yepyeni bir hobiyle hayatınızı değiştirmeye, günlerinize renk katmaya var mısınız? Herkesten farklı bir hobi edinmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın, farklılıkların keyfine varın!

Kendinizi şımartacağınız Foxtrot kursu ile hayatınızın izleyicisi olmayın! Kanalı değiştirin, günlerinize tempo katın! Baş döndüren Foxtrot figürleriyle kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz!

Gündelik Telaşlardan Dans Pistine...

Kendinize koşuşturmaların arasında bir şans tanıyın. Artık hayatın tüm stresini siz çekmeyecek, omuzlarınızdaki yükü dans ederek atacaksınız!

Kendinizi yenilenmiş hissedecek, bedeninizi harekete geçireceksiniz. Çok daha hareketli ve aktif günler, zinde ve sağlıklı bir zihin, keyifli bir hobi sahibi olmanın tadını çıkaracaksınız. Sorunlarınızı dans pistinde bırakacak, müziğin ritmiyle rahatladığınızı hissedeceksiniz. Dans Akademi foxtrot eğitimleri ile hayatınızın sakin temposundan sıyrılın, yeni bir sayfa açın!

İsteyin, hemen dans etmeye başlayın! Siz de Foxtrot’un dopdolu figürleriyle rengarenk bir dünyaya adım atacaksınız!

foxtrot dersleri
foxtrot eğitimleri

Yeteneklerinizle Parıldayın!

Kendinize unutulmaz zamanlar yaratın, yeteneklerinizle adınızdan söz ettirin. Dans Akademi’ye gelin, foxtrot kursları ile ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanın tadını çıkarın!

İsterseniz bir hobi sahibi olmak için, isterseniz bir profesyonel olmak için; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş foxtrot kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Gelin beraber dans edelim! Dans pistinde özgürlüğün tadını çıkarırken öğrenmenin hazzını yaşayın! Siz de Dans Akademi ailesine katılın, fark yaratan dans eğitimleri alın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Foxtrot eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 220’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Foxtrot eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Foxtrot eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Foxtrot kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

foxtrot eğitimi
meb ruhsatlı foxtrot kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Foxtrot kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Foxtrot kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Foxtrot derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların foxtrot eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Foxtrot Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı Foxtrot dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Foxtrot derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Foxtrot eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Foxtrot en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Foxtrot eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

foxtrot dans kursu

Öğrenci Yorumları

Durma! Hemen Başla!

Dans etmeyi seviyorsan ne duruyorsun?

Dans Becerini Geliştir!

Kendini yenileyebileceğin eğitimleri ile Dans Akademi yanında!

Sahneler Seni Bekliyor!

Muhteşem dans figürlerinle herkesi hayran bırakacaksın!

foxtrot kursu mezunları

220 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Foxtrot dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Foxtrot kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel foxtrot kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Foxtrot dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek foxtrot eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler foxtrot kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir foxtrot kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece foxtrot eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
foxtrot workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik foxtrot eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz foxtrot eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

foxtrot kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Foxtrot kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Foxtrot eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Foxtrot kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Foxtrot eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

foxtrot eğitimleri
foxtrot kursu fiyatları

Foxtrot Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Foxtrot Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Özgürce dans etmenin keyfini yaşayan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız foxtrot kursu sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans eğitimlerine bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Foxtrot Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Foxtrot kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Foxtrot kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Foxtrot eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Foxtrot kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Foxtrot eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Foxtrot dersleri veriyoruz.

foxtrot kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Foxtrot dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Foxtrot kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Foxtrot eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dans Etmeden Duramayanların Okulu Dans Akademi’de Fark Yaratan Foxtrot Eğitimleri!

Günlerini yepyeni bir heyecanla geçirmek isteyenlere, dans tutkunlarına ve dans etmeyi öğrenmek isteyen herkese! Dans Akademi’de birbirinden eğlenceli dans kursları ile hayatınızın ritmini değiştireceksiniz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi foxtrot kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Foxtrot eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
foxtrot kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı foxtrot eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Foxtrot eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Foxtrot dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Foxtrot kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Foxtrot kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Foxtrot kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Foxtrot kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Foxtrot kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Foxtrot kursu Florya, foxtrot kursu Bahçelievler, foxtrot kursu Ataköy, foxtrot kursu Yeşilköy, foxtrot kursu Zeytinburnu, foxtrot kursu Avcılar olarak hizmet veren foxtrot kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Foxtrot Kursu, Vals Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Foxtrot kursu eğitmen kadromuz; Foxtrot dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Foxtrot dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Foxtrot Kursu, Vals Kursu, Rumba Kursu, Samba Kursu, Bolero Kursu, Paso Doble Kursu, Jive Kursu, Quick Step Kursu gibi Salon Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Foxtrot dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Foxtrot kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin foxtrot kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dans ederek beden farkındalığınızı üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından kilo vermeniz kolaylaşacak, bünyeniz alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Foxtrot dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenleyecektir. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanını Foxtrot Kursu ile yakalayacaksınız.

Foxtrot, Caz ve Blues müziklerle yapılan; bedensel denge açısından çok güçlü bir irade gerektiren hareketli bir dans türüdür. Beden dengenizin üst seviyede olmasını gerektiren Foxtrot, zor bir dans olsa da basit kalıplara indirgenerek basit ve orta kalıplarla öğrenilebilir. Siz de kendinize uygun bir kursla 3 aylık bir dans eğitimi sürecinin ardından temel Foxtrot’u öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Foxtrot eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Foxtrot eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Foxtrot Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

220+

Mezun Öğrenci

Foxtrot eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

197

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 985 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46