Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Stretching Kursu

Hayalinizdeki Güçlü ve Sağlıklı Bedene Kavuşun!

Kaslarınızı Esnetecek, Eklemlerinizi Güçlendireceksiniz! Stretching Kursu Dans Akademi

İş ve okul hayatında sürekli oturuyor, hareket etmiyor musunuz? Vücudunuzu beğenmiyor musunuz? Biraz esnemeye ve güçlenmeye ihtiyacınız var!

Eklem ağrıları çekenlere, eklem rahatsızlıkları olanlara, kas gücünü ve vücut formunu yeniden kazanmak isteyenlere Dans Akademi Stretching Kursu programıyla geldik! Kendinize hem eğleneceğiniz hem de sağlıklı bir bedene kavuşabileceğiniz bir vakit ayırın. Stretching kursu ile bedeninize özgürlük tanıyın, esnekliğinizle daha rahat bir hayat yaşayın.

Zihniniz ve bedeniniz Stretching Kursu ile rahatlasın. Vücudunuzun sınırlarını aşmaya, kalıplardan çıkıp biraz esnemeye var mısınız? Dans Akademi Stretching kursu ile sağlıklı yaşama ilk adımı atın.

Stretching hareketleriyle eklem ve kemiklerinizdeki ağrıları dindirebilir, postürünüzü düzeltebilir, vücudunuzu şekle sokabilirsiniz. Masa başı işlerde uzun saatler boyunca çalışanların Stretching gibi kaslarını çalıştıracak spor türlerini düzenli olarak yapmaları tavsiye edilmektedir.

stretching kursu

Tüm Stretching Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Stretching Kursu – Esnek Vücudunuzla Sağlıklı Bir Yaşama Hazır Olun!

Eklemlerinize esneklik kazandıracak, daha sağlıklı ve güçlü hissetmenizi sağlayacak, hareket kabiliyetinizi yükseltecek stretching ile tanışın! Stretching ile beden farkındalığı kazanmak, kalori yakarak vücudunu şekle sokmak, dayanıklılık ve esneklik kazanmak isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Stretching Kursu Dans Akademi’de!

Sporla hayatınız değişsin, sağlığınızı geri kazanın; hareket etmeye, biraz esnemeye, ağrılarınızı dindirmeye ihtiyacınız varsa Stretching kursu tam size göre! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Stretching kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

stretching kursu mezunları

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı stretching eğitmenleri arasında yer alan isimlerden stretching dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
stretching kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı stretching kursu

Stretching Kurs Sertifikası

Stretching eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Stretching kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında stretching eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

stretching kursu

Bedenine Kulak Ver!

Hareketsizliğin zincirlerine takılma, bedenini dinle, Stretching ile aktif ol. Tembel bir vücut ve ağrıyan eklemler Stretching kursu ile tarih olacak! Dans Akademi’ye gel, bedenine iyi geleni bul!

Spor yapmayı sevmiyor ama vücudunuza esneklik kazandırmak mı istiyorsunuz? Spor salonlarının atmosferi sizi çekmiyor, güvenilir bir ortam mı arıyorsunuz? Stretching sınıflarımızda sosyalleşecek, spor yaparak zinde kalacaksınız.

Dans Akademi ailesine katılın, rahat ve temiz atmosferinde spor yapmanın keyfini yaşayın. Stretching kursu ile kaslarınıza hak ettikleri değeri verin!

Estetik Bir Vücut İçin Harekete Geç!

Stretching ile çok daha zinde bir zihine, daha esnek ve güçlü kaslara daha aktif bir vücuda sahip olacaksınız! Bizimle tüm kaslarınızı çalıştırmayı öğrenecek, giderek sıkılaşacaksınız!

Stretching ile solunumunuz düzene girecek, postürünüz düzelecek ve kan dolaşımınızı hızlandırarak daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını açacaksınız. Bedeninizi esneterek hareket imkanınızı genişletecek, yaşam kalitenizi Stretching kursu ile artıracaksınız. Dans Akademi’nin hijyenik ve ferah sınıflarında istediğiniz gibi spor yapmanın farkını yaşayın!

Siz de Dans Akademi farkıyla, profesyonel eğitmenler eşliğinde Stretching yapın. Kendinize zaman tanıyın, aktif ve dinç bir hayatınız olsun.

stretching eğitimi
stretching kursları

Daha Dinç Bir Görünüme Sahip Ol!

Bedeninize önem verin, istediğiniz esnekliğe kavuşmak için bir adım atın. Nefes kontrolünüzden kas gücünüze kadar değişimin farkına varacaksınız!

Bedeninizi dinleyin ve ihtiyacı olan rahatlığı ona verin! Günlük koşuşturmalarınızın arasında sağlığınızı unutmayın. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Stretching kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, bedeninize ve ihtiyaçlarınıza önem veren kaliteli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Doğru nefes alıp vermek, bedenini keşfetmek, kasları esnetmek… Hiç bu kadar keyifli olmamıştı! Dans Akademi’ye gelin, sağlıklı bir bedene merhaba deyin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Stretching eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 480’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Stretching eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Stretching eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi dans okulları ve Stretching kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

stretching eğitimleri
meb ruhsatlı stretching kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Stretching kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Stretching kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Stretching ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların Stretching eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Stretching Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı Stretching dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Stretching derslerimizi Stretching eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Stretching eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Stretching en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimize yeni bir hobi kazandıracak Stretching eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı stretching eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yerinden Kalk ve Hareket Et!

Hareketsizliğin zincirlerine takılma, bedenini dinle, Stretching ile aktif ol.

Stretching Kursu ile Esnekliğin Keyfini Çıkar!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda keyifli Stretching dersleri seni bekliyor.

Bedenindeki Farkı Kendi Gözlerinle Gör!

Tüm kaslarının Stretching ile iyileştiğini fark edeceksin, Dans Akademi ile zinde kal.

stretching kursu mezunları

480 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Stretching tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Stretching kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Stretching kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Stretching dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Stretching eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler stretching kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; duayenlerle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Stretching sporunun ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Stretching kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Stretching eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca Stretching dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
stretching workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü Stretching eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle Stretching ve diğer spor dallarına katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden Stretching yapmanın püf noktalarını öğreneceğiniz Stretching eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını spora adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Stretching yapmayı ustasından öğreniyoruz!

stretching kursu fiyatları

Stretching Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Stretching Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Zihnini ve bedenini stretching ile yenileyen öğrencilerimiz bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin stretching eğitimi sonrası en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Stretching Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Stretching kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Stretching kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı stretching eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Stretching kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Stretching eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Stretching dersleri veriyoruz.

stretching kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Stretching dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Stretching kursu sonrası farklı dallarda eğitim almak isteyenler için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Stretching eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Stretching ile Kalorilerinizi Yakın, Bedeninizi Yeniden İnşa Edin! Stretching Kursları Sizi Bekliyor!

Durgun geçirdiğiniz hayatın bedeninizi yok etmesine izin vermeyin. Eklemlerinizi yeniden canlandırın, kaslarınızı esneterek fiziğinizi yeniden yapılandırın. Hayalinizdeki görüntüye ulaşmak için siz de bir adım atın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, size en uygun Stretching eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi stretching kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Stretching eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
stretching kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı Stretching eğitimleri ile bedeninize iyi bakmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Hayatını Değiştir!

Stretching eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, stresinizi azaltabilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Stretching eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Stretching kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Stretching kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Stretching kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Stretching kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Stretching kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Stretching kursu Florya, Stretching kursu Bahçelievler, Stretching kursu Ataköy, Stretching kursu Yeşilköy, Stretching kursu Zeytinburnu, Stretching kursu Avcılar olarak hizmet veren Stretching kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Stretching Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Stretching kursu eğitmen kadromuz; Stretching alanında uzman, Stretching eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Stretching kursu kadromuzda; yoga ve pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Stretching Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Stretching kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Stretching kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Stretching kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Stretching ile kaslarınızı daha esnek hale getirerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Bedeninize ihtiyacı olan esnekliği verebilir, daha dinç ve ağrısız bir vücuda sahip olabilirsiniz. Fiziksel gücünüzü artıracak ve kaslarınızı sağlamlaştıracak Stretching ile daha sağlıklı bir bedene kavuşabilirsiniz. Hareketsiz günlük hayatınızda bedeninizin tembelleşmesi olağandır, siz bu hareketsiz yaşamdan Stretching kursu ile sıyrılabilir ve çok daha aktif bir hayata kavuşabilirsiniz. Bedeninizin canlandığını ve eskisi kadar hantal kalmadığınızı hissedeceksiniz.

Stretching, evde de yapabileceğiniz hareketlerden meydana gelen esneme hareketlerinin genel adı. Türkçe karşılığı “esneme” olan Stretching ile kaslarınızı esneterek hem fiziğinizi forma sokacak hem de sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz. Ancak, evde yapacağınız hareketlerde sakatlanma riski olabileceğinden, bir profesyonel gözetiminde bilinçli bir stretching süreci geçirmenizi tavsiye ederiz. Stretching kursları ile temel stretching eğitimi alarak güvenli bir şekilde egzersiz yapabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Stretching eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Stretching eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Stretching Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

480+

Mezun Öğrenci

Stretching eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

202

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.010 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46