Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kafkas Kursu

Destanlardan Dans Salonlarına!

Gururlu, Narin, Cesur ve Estetik… Kafkasların Fırtınasıyla Hayatınızın Ritmini Değiştirin! Kafkas Dansı Kursu Dans Akademi

Kültürünüzü öğrenmek istiyor, danslarımızı merak mı ediyorsunuz? Eğlenceli vakit geçireceğiniz bir hobiniz olsun istiyor, hayatınızdaki sıradanlıktan uzaklaşmayı mı düşünüyorsunuz?

Tüm monotonluğunuzu geride bırakacak Kafkas ezgileriyle siz de dans edebilir; kendinize değer katacağınız eğlenceli bir hobi sahibi olabilirsiniz. Kafkas kültürünü öğreneceğiniz Kafkas dansı kursu ile stresinizi atabilir, sorunlarınızdan uzaklaşabilirsiniz. Kafkasların muhteşem dans kültürünü tanıyacağınız Kafkas dans kursları için hemen kayıt yaptırın!

Dans Akademi Kafkas dansı kursu; dans etmek isteyen, günlük koşuşturmalarında rahatlamak için yeni bir hobi arayan, dans etmeye merak duyan ve yeni kültürler öğrenmeyi arzulayan herkes için hazırlanmıştır!

Kafkas kursu programları ile dans etmeye başlayan öğrenciler kültürlerine yakınlık kazanıyor; farklı kültürlerin danslarını öğrenen öğrenciler bedenlerine hareket kazandırırken aynı zamanda çok yönlü bir gelişim gösteriyor.

kafkas dansı kursu

Tüm Kafkas Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Kafkas Dansı Kursu Programı – Kafkasya Hikayesini Danslarıyla Keşfediyoruz!

1.seviye Kafkas Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Kafkas Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Kafkas Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kafkas Dansı Kursu Dans Akademi!

Kafkas dansı ile kültürünüze hakim olmak, Kafkas müziklerinde dans etmek, farklı yöreleri tanımak, eşsiz ezgileriyle rahatlamak istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Kafkas dans kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

kafkas eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
kafkas dansı eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı kafkas kursu

Kafkas Kursu Sertifikası

Kafkas eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Kafkas kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

kafkas dansı eğitimi

Kültürüne Yakınlaşmak İsteyenlere

Kafkas kültürünü merak ediyor, kendinizi yakın hissediyor, müziklerini dinliyor ve araştırıyor musunuz? Kafkas kültürünün olmazsa olmazlarından Kafka danslarını neden öğrenmiyorsunuz?

Yeni deneyimler kazanmak, yeni yerler ve kültürler keşfetmek; kendinizi geliştirirken bir yandan eğlenebileceğiniz bir aktivite arıyorsanız Kafkas dansı eğitimi programımızı deneyin! Siz de Kafkasların gururlu danslarıyla hayatınızın sıradanlığından kurtulun, öğrenmenin en zevkli halini uygulamalı dans dersleri ile yaşayın!

Dans etmek isteyen herkesi Dans Akademi ailesine bekliyoruz. Öğreneceğiniz kafkas dansları ile hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız!

Kafkas Kursu ile Kendini Keşfet!

Yeteneklerinizin farkında mısınız? İlgilendiğiniz alanlarda eğitimler almak, dans becerilerinizi geliştirmek istemez misiniz? Kafkas dansı kursları sizi bekliyor...

Kafkas kursu programıyla kendinizi dinleyebilecek, stres ve sıkıntılarınızı bir kenara bırakarak sevdiğiniz bir hobinin detaylarını öğrenmenin tadını çıkaracaksınız. Kafkasların muhteşem ezgileriyle dans etmenin başarısını yaşayacak, yeteneklerinize inanamayacaksınız! Hayatınızda eksik olan dinamik saatlere kavuşacak ve günlerinizi daha dolu yaşayacaksınız!

Kendinize bir iyilik yapın ve dans etmeye başlayın! Kafkas ezgileriyle düşüncelerinizi geride bırakın ve sizi herkesten ayıran, apayrı bir hobiye sahip olmanın tadına varın.

kafkas dansı kursları
kafkas dansı kurs fiyatları

Yeteneklerinle Ayrıcalıklı Biri Ol

Herkes, her gün aynı aktiviteleri yaparken siz farkınızı ortaya koyacaksınız. Hem kültürlenecek hem eğlenecek hem de bedeninizin çok daha canlı olduğunu fark edeceksiniz!

Amatör olarak kalmak isteyebilir ya da bir profesyonel olmayı arzulayabilirsiniz; Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Kafkas dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi, dans tutkunuzu açığa çıkaracak! Kendinizi bambaşka bir dünyada hissedeceğiniz Kafkas dansı eğitimi ile artık monotonluğa geçiş yok!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Kafkas dansı eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 130’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Kafkas dansı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Kafkas eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Kafkas dansı kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

kafkas dansı dersi
meb kafkas kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Kafkas dansı kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Kafkas dansı kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Kafkas dansı dersi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların kafkas eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kafkas Dansı Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Kafkas dansı dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kafkas dansı derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Kafkas dansı eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Kafkas en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Kafkas dansı eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

kafkas dansı kursları

Öğrenci Yorumları

Karar Verin, Kültürlenin!

Yeniliklere açık mısınız? Dans ederek öğrenebileceğiniz çokça şey var!

Dans Akademi ile Dansın Coğrafyalarını Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulunda dans etmenin zevkine varın, farkı yaşayın!

Durmayın! Eğlenirken Öğrenin, Farklı Ritimlere Ayak Uydurmayı Deneyin!

Kafkas dansı kursları ile dans yolculuğunuzda farklı kültürleri tanıyarak hayatınıza renk katın!

kafkas dans eğitimi

130 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Kafkas dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Kafkas kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kafkas dansı kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Kafkas dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek kafkas dansı eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
kafkas dans kursu fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir kafkas dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece kafkas dansı eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
kafkas dans kursları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik kafkas dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz kafkas dansı eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

kafkas dansı kursları
kafkas dansı eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Kafkas eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Kafkas dansı kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Kafkas dansı eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

kafkas dans kursu istanbul

Kafkas Dansı Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kafkas Dansı Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Kafkas fırtınasıyla dolup taşan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin Kafkas dansı eğitimi sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Kafkas Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kafkas dansı kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Kafkas dansı kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Kafkas dansı eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Kafkas dansı kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Kafkas dansı eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Kafkas dansı dersleri veriyoruz.

kafkas dansı kursu fiyatları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Kafkas dansı dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Kafkas dansı kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kafkas dansı eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kafkasya’ya Uzanan Keyifli Bir Macera: Kafkas Danslarını Keşfediyoruz! Kafkas Dansı Kursları Sizi Bekliyor...

Kafkas hareketleriyle canlanacağınız, dinamik ve aktif bir hayata keyifli bir hobi ile atılacağınız bir kafkas dans kursu sizleri bekliyor! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi kafkas kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Kafkas dansı eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kafkas dansı eğitimi

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı kafkas dansı eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Kafkas dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Kafkas dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Kafkas kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kafkas kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kafkas kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Kafkas kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Kafkas kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Kafkas kursu Florya, Kafkas kursu Bahçelievler, Kafkas kursu Ataköy, Kafkas kursu Yeşilköy, Kafkas kursu Zeytinburnu, Kafkas kursu Avcılar olarak hizmet veren Kafkas kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Kafkas Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Kafkas kursu eğitmen kadromuz; kafkas dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca kafkas dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Kafkas Kursu, Oryantal Kursu, Zeybek Kursu, Horon Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu gibi Halk Dansları Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Kafkas dansı kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Kafkas dansı kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Kafkas dansı kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru duruşu kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sistemini geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak isteyenlere Kafkas dansı hakkında çok daha fazla yarar sıralayabiliriz. Dans ederek beden farkındalığınızı üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından kilo vermeniz kolaylaşacak, bünyeniz alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Kafkas dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenleyecektir. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanını Kafkas Kursu ile yakalayacaksınız.

Kafkas danslaır aslında çok geniş bir coğrafyadan doğmuş bir dans türüdür. Kafkasya bölgesinin kültürüyle yoğrulmuş Kafkas dansları bazen kadın ve erkeklerin muhteşem uyumu, bazen erkek grubunun asi ve sert figürlerinin sergilenmesi ile ortaya konulur. Kadınlar narin ve gururlu, erkekler ise kadın dansçılar eşliğinde yaptıkları figürlerde asil ve saygılı; erkekler arasında yaptıkları figürlerde mert ve saldırgan figürleri sergilerler. Kafkas dansı tüm hızına rağmen herkesin kolayca öğrenebileceği bir danstır. Ancak, zıplama ve dönüş teknikleri olduğundan bir profesyonel tarafından iyi bir eğitim almak, Kafkas dansından alacağınız keyfi çok daha artıracaktır.

Eğitim Danışmanına Sor

kafkas dansı kursları

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Kafkas eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kafkas eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Kafkas Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

130+

Mezun Öğrenci

Kafkas dansı eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.956

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 10 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46