Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Organizasyonları

Siz Eğlenmenize Bakın, Ayrıntıları Profesyonellere Bırakın!

Sizin İçin Her Detayı Düşünüyoruz… Dans Organizasyon Dans Akademi

Açılışlardan düğünlere, kliplerden sahne şovlarına kadar tüm organizasyonlarınızı dans gösterileri ile renklendiriyor, tüm ayrıntılarla sizin yerinize ilgileniyoruz!

Profesyonel bir dans ekibine mi ihtiyacınız var? Yoksa dans grubunuzun belli bir koreografi üzerine eğitim alması mı gerekiyor? Tematik bir dans gösterisi için kostüm desteğine ihtiyaç duyuyor veya etkinliğinize özel bir koreografi mi hazırlamak istiyorsunuz? Dans organizasyonları için ihtiyacınız olan her şey Dans Akademi’de!

Açılışlarınızın, fuarlarınızın, düğünlerinizin, partilerinizin ve gösterilerinizin profesyonel ellerden çıkmasını ister misiniz?

Dans Akademi ile tanışın, dans gösterileri, süsleme ve koreografi, özel dans şovları, dekor, kostüm, dans eğitimi, sahne ve podyum tasarımları, ses ve ışık kurulumu, fotoğraf ve video çekimleri, dansçı hostes temini ve diğer dans organizasyon aşamalarınızın tamamında profesyonel bir ekiple çalışmanın ayrıcalığını yaşayın…

dans organizasyonları

Unutulmaz Bir Dans Gösterisi İçin Hazır Mısınız?

dans organizasyonu

Organizasyonlar

Festivallerden konserlere, kliplerden kutlamalara aklınıza gelebilecek her organizasyon türünde sizin istediğiniz dans gösterisini hayata geçiriyor, istediğiniz sayıda dansçı ile unutulmaz bir şölen hazırlıyoruz.

Etkinliğinizin formatına uygun olarak Latin dansları, yöresel halk dansları, serbest stil danslar ve diğer tüm dans türlerinde dansçı temin ediyor, sizin belirlediğiniz dansçılar veya dans topluluklarına dans eğitimleri veriyor, temanıza uygun dans müzikleri seçiyor, sahne şovları hazırlayarak konuklarınızı etkilemenize destek oluyoruz.

Özel günleriniz ve etkinliklerinizde, Türkiye’nin en çok tercih edilen dans merkezi olarak tüm dans organizasyon planını gerçekleştiriyor, ihtiyaçlarınızı isteğiniz doğrultusunda karşılıyoruz.

Dans Gösterileri

Siz sadece nasıl bir etkinlik hayal ettiğinizi söyleyin ve geri kalan her şeyi uzman eğitmenlerimizin, deneyimli koreograflarımızın, sanat direktörlerimizin ellerine bırakın…

Dans Akademi olarak parti ve kutlamalar, düğünler, nişanlar, açılışlar, kurumsal toplantılar, festivaller ve özel günler için bünyemizdeki dansçılar, eğitmenler, sanat yönetmenleri ve koreograflarla birlikte dans gösterileri hazırlıyor, sahne ve ses sistemi kurulumunu gerçekleştiriyor, büyüleyici bir dans gösterisi sahneliyor, sahne şovumuzu fotoğrafçılarımızın eşsiz kareleriyle ölümsüzleştirerek size başından sonuna kusursuz bir dans organizasyon desteği sunuyoruz.

Hazırladığımız dans koreografileri ve sahne şovları ile konuklarınıza göz alıcı bir şölen sunuyor, kısa sürede hayata geçirdiğimiz dev dans organizasyonları ile eğlenceyi zirveye taşıyoruz.

dans organizasyon
dans akademi organizasyonlar

Klipler

Müziğin ve medyanın gücüyle dansı buluşturuyoruz! Temanıza özel dans organizasyonları ile isminizi akıllara kazımaya ne dersiniz?

TV kanalları veya dijital medyada yayınlanmak üzere klipler ve reklam çekimleri için dansçı desteği sağlıyor, ünlü koreograflarımız ve sanat direktörlerimiz tarafından hazırlanan koreografilerle mesajınızı kitlelere aktarmanıza olanak tanıyoruz! Uzman eğitmenlerimizle dansçılarımızı çekime hazırlıyor, kalabalık dans grupları ile kliplerinizin görsel gücünü arttırıyoruz.

Etkileyici bir çekim için ihtiyaçlarınızı belirliyor; özel dans koreografileri, dansçı temini, dans eğitimi, fotoğraf ve video desteği, ışık kurulumu, süsleme ve kostüm gibi tüm detayları planlayarak en ideal çözümlere kavuşturuyoruz.

Dans Organizasyonlarımıza Yakından Bakın! Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Dans organizasyonlarımızı, gösterilerimizi, sahne şovlarımızı, eğitmenlerimiz ve dansçılarımızın keyifli anlarını video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, ayrıcalıklı bir dans organizasyon desteğiyle unutulmaz bir gösteriyi hayata geçirelim.

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46