Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

K-pop Kursu

Güney Kore’den Dünyayı Sallayan Dans Stili!

Ünlü Güney Koreli Müzik Gruplarının Popüler Koreografilerini Keşfetmek İstemez Misiniz? K-pop Kursu Dans Akademi

Senkronize el ve kol hareketleri, capcanlı figürleri ile tüm dünyanın kapıldığı Korean Pop rüzgarlarını Dans Akademi K-pop eğitimleri ile estiriyoruz!

K-pop; R&B, pop ve rap kültürünün bileşiminden doğmuş ve tüm dünyaya yayılmış bir dans türü. Son zamanlarda Türkiye ve tüm dünyada git gide popülerleşmiş olan K-pop dansı, özellikle gençler arasında büyük ilgi görüyor. Siz de Kore şarkılarıyla dans ederek bu akıma kapılmak istiyorsanız Dans Akademi K-pop kursu ile dans etmeye başlayın!

K-pop şarkılarında siz de istediğiniz gibi dans edebilecek, dinlediğiniz müziklere eşlik ederek keyifli vakitler geçirebileceksiniz.

K-pop, özellikle şarkı sözlerinin ritmik ve müziğe uygun figürlerle sergilenmesi temelli bir danstır. Bu yönüyle koreografilerinin tiyatral ve beden diline dayalı olması; K-pop dansını öğrenirken ile jest ve mimiklerinizi de geliştirebileceğinizi gösterir.

k pop kursu

Tüm K-pop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

K-pop Kursu Programı – Net, Keskin ve Hızlı Figürler!

Modern dans akımlarına kapılmak, özgürce dans ederek eğlenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve yeteneklerinizi görmek isterseniz Dans Akademi K-pop dans kursu sizi bekliyor! 12 haftalık k-pop eğitimi ile bu keyifli yolculuğa siz de katılın!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen K-pop Kursu Dans Akademi!

K-pop ile hayatınıza hareket katmak, kendinize zaman ayırmak, sosyalleşmek ve eğlenmek istiyorsanız Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel K-pop kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

k pop eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
k pop eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı k pop kursu

K-pop Kursu Sertifikası

K-pop eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı K-pop kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

K Pop Kursu Fiyatlari 1

Hayatınızın Akışına Yön Verin

Severek dinlediğiniz müziklerle dans etmek, konserlerde gördüğünüz figürleri bir de siz denemek istemez misiniz? Hobinizi geliştirin ve K-pop kültürünün figürlerini öğrenmeye hemen başlayın!

İş, okul ve ev telaşı arasında sizi canlı tutan müziklere biraz daha zaman ayırmak, bedeninizi de bu müziklere ait danslarla rahatlatmak istemez misiniz? Yaşamınızın monoton gidişine el atmanın zamanı gelmedi mi? Dinlediğiniz müzik tarzlarına ilgi duyan başka insanlarla tanışmak ve hayatınıza hareket katmak için K-pop’la sıradanlığınızdan kurtulmayı deneyin, yepyeni bir hobiyle tazelenin!

İstediğinizi yapabilmek hiç bu kadar keyifli olmayacak, sorunlarınızdan uzaklaşacak; yepyeni bir dünyaya adım atacaksınız! K-pop kursları sizi bekliyor...

K-pop Kursu ile Dünyanız Değişecek

Yepyeni bir hobiyle alışkanlıklarınızı kıracaksınız. Önce dizileri, sonra tarzları, şimdi de danslarıyla herkesi etkisi altına alan K-pop'ı bir de Dans Akademi ile deneyimleyin!

K-pop’ın renkli dünyasıyla günleriniz çok daha dinamik geçecek, dans etmek vücudunuzu hareketsizlikten kurtaracak, beden dilinizi tiyatral K-pop figürleriyle daha aktif ve etkili kullanmayı öğreneceksiniz. Kendinden emin dans figürleriniz özgüveninizin tazelenmesini sağlayacak. Her zaman yenilenen K-pop, ruhunuzu değiştirecek!

Siz de K-pop rüzgarlarına kapıldıysanız bu tutkunuza eşlik edelim. Dans Akademi ile çeşitli K-pop koreografileri öğrenin, popüler şarkılara eşlik ederken bir farkınız olsun!

k pop dans dersleri
k pop eğitimi

Son Yılların En Gözde Dansı: Korean Pop

İstediğiniz müziklere özgürce koreografiler oluşturabileceğiniz, yeteneğinizi sergileyebileceğiniz, kendinizle kaliteli vakit geçirmenin tadını çıkaracağınız capcanlı K-pop ile dans etmeye başlayın!

K-pop tutkunuzu dansınızla besleyin, şarkılardan alacağınız keyif ikiye katlansın! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş K-pop kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Her kültürden dans türlerini eğitimleriyle deneyimlemenize imkan tanıyan Dans Akademi ailesine katılın, dans etmenin zevkine K-pop eğitimi ile varın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan K-pop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 480’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni K-pop eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı K-pop eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve K-pop kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

k pop eğitimleri
meb k pop kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı K-pop kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir K-pop kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve K-pop ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların k-pop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı K-pop Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı K-pop dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

K-pop derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda K-pop eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

K-pop en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak K-pop eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

k pop dersleri

Öğrenci Yorumları

Merakınızı Giderin!

K-pop şarkıları sizi mutlu mu ediyor? Danslarını deneyin!

K-pop Sahnesine Çıkın!

Türkiye'nin en aktif dans okulunda uzakdoğu rüzgarları estirelim

Koreografinizle Hayran Bırakın!

Birbirinden zevkli koreografileri öğrenmenin keyfini yaşayın.

k pop eğitimi

480 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize K-pop dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı K-pop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel K-pop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye K-pop dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek K-pop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
k pop kurs fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir K-pop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece K-pop eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
k pop kursu ücretleri

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik K-pop eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz K-pop eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

k pop kursları
k pop eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize K-pop eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece K-pop kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için K-pop eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

k pop kursu fiyatları

K-Pop Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

K-pop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

İdollerinin danslarını başarıyla sergileyen dans tutkunu öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin K-pop kursu sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

K-pop Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

K-pop kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, K-pop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı K-pop eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun K-pop kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre K-pop eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan K-pop dersleri veriyoruz.

K Pop Kurslari 3

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi K-pop dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

K-pop kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

K-pop eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Müziğin Ritmini, Şarkı Sözlerini Bedeniyle Canlandırmak İsteyen Herkesin Eğitimi; K-pop Dans Kursu!

Canı sıkılan, yeni arayışlar içinde olan, dans etmeyi çok seven, dans etmeyi merak eden… Dansla ilgili ne arıyorsanız Dans Akademi'de çok daha fazlasını bulacaksınız! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi k pop kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik K-pop eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
k pop kurslar

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı K-pop eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak K-pop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak K-pop dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. K-pop kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. K-pop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. K-pop kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi K-pop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan K-pop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. K-pop kursu Florya, K-pop kursu Bahçelievler, K-pop kursu Ataköy, K-pop kursu Yeşilköy, K-pop kursu Zeytinburnu, K-pop kursu Avcılar olarak hizmet veren K-pop kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; K-Pop Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

K-pop kursu eğitmen kadromuz; k-pop dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca k-pop dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. K-Pop Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

K-pop kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. K-pop kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin K-pop kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

K-pop dansları dinamik hareketleri ve keskin figürleriyle dikkat çekiyor. K-pop’ta dans ederek bedeninizi daha hareketli hale getirebilir ve esnekliğinizi artırabilirsiniz. Dansınızla yeteneğinizi sergileyebilir, sizinle aynı müziği dinleyen insanlarla tanışarak sosyalleşebilirsiniz. Koreografilerinin çoğu sanatçıların kendi kliplerinden alınan K-pop aslında zihninize de fayda sağlar. K-pop koreografilerini ezberleyerek hafızanızı da güçlendirebilirsiniz. Dans, bedeniniz ve zihninizin güçlenmesi için en eğlenceli yollardan biridir.

K-pop, Kore kültürünün içinden doğan; R&B, pop ve rock gibi farklı türlerin harmanlanmasıyla ortaya çıkmış bir müzik ve dans türüdür. K-pop müzikleri uzun yıllar boyunca Uzakdoğu’da dinlenirken, son yıllarda Kore dizilerinin gündeme gelmesi ve başarılı Kore gruplarının ses getiren konserleriyle gençler arasında müzik ile uyumlu, şarkı sözlerini yansıtan K-pop dans stili de popülerleşmiştir. K-pop birkaç temel hareketin üzerine, dinlenilen şarkının ritmine ve ahengine uygun figürlerin, doğaçlama stillerin eklenmesiyle yapılır. Yani aslında her yeni K-pop müziği, bir yeni K-pop dans figürü demektir. K-pop, belirli kalıplara sahip olmayışıyla, figürlerin farklı varyasyonları ve kombinasyonları olmasıyla aslında oldukça özgür bir danstır. Siz de temel figürleri 3 aylık bir k-pop kursu ile öğrenebilir, dilerseniz istediğiniz klipleri taklit yoluyla kendiniz de figürleri kolayca uygulayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

K-pop eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

K-pop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi K-pop Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

480+

Mezun Öğrenci

K-pop eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

420

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.100 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46