Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Konservatuvara Hazırlık Kursu

Geleceğin Bale Dansçıları Dans Akademi İle Dans Kariyerini Şekillendiriyor!

Profesyonel Dans Dünyasına Sağlam Bir Giriş Yapın!

Amatörlükten profesyonelliğe geçmek ve baleyi meslek edinmek mi istiyorsunuz? Cevabınız evet ise Dans Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirme zamanı!

Yurt içi ve yurt dışı üniversitelerin güzel sanatlar fakültelerinde bale eğitimi almak isteyen, kariyerini bale sanatı üzerine temellendirmeyi düşünen, uzman bir bale eğitmeni olup balerin ve baletler yetiştirmeyi hedefleyen, geleceğine yön vererek ülkemizin en iyi dansçılarından biri olmayı düşleyen herkesi Dans Akademi’ye davet ediyoruz!

Konservatuvara hazırlık kursu ile öğrencilerimizi profesyonelliğe taşırken verdiğimiz bale eğitimi ile kalitemizden söz ettiriyoruz! Başarılarınızla gurur duyuyor ve sizi bale dünyasının yıldızları arasına yazdırıyoruz!

Her yıl konservatuvara hazırlık eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

konservatuvara hazırlık kursu

Tüm Konservatuvara Hazırlık Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Konservatuvara Hazırlananlar İçin Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saat bale eğitimi programımızla gençlerimizi balenin profesyonel yolculuğuna çıkaracağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Konservatuvara Hazırlık Bale Kursu Dans Akademi

Baleye ve dans dünyasına adım atıp profesyonelliğe ulaşmaya, yeteneklerinizi keşfedip geleceğinizi şekillendirmeye, kendinizi bale ile ifade etmeye, Türkiye'nin en iyi üniversitelerinde okumaya hazır mısınız? Uluslararası standartlarda, uygulama ağırlıklı konservatuvara hazırlık bale kurslarımız sizi bekliyor...

yetişkin bale kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
yetişkin bale kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bale kursu

Bale Kursu Sertifikası

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen konservatuvara hazırlık bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

konservatuvara hazırlık bale dersleri

Hayallerinizin Peşinden Gidin!

Yeteneklerinizin gelişmesine imkan tanıyın! Balenin büyülü dünyasına kendinizi bırakın!

Geleceğin başarılı bale dansçıları olmak ve çıktığınız bale gösterileri ile izleyenleri büyülemek mi istiyorsunuz? Cevabınız evetse en doğru adrestesiniz! Dans Akademi konservatuvara hazırlık bale kursu ile yetenek sınavlarından korkmayın! Alacağınız kaliteli bale eğitimi ile hayalleriniz için ilk adımı atmış olacaksınız!

Hayatınıza bale ile zarafet katın! Bedeninizin sınırlarını keşfederek neler yapabileceğinizi görün… Bale dünyasının parlayan yıldızı sizsiniz!

Yetenek Sınavlarında Fark Yaratın!

Yeteneklerinizi geliştirmek ve jürinin karşısında göz alıcı bir performans sergilemek istemez misiniz? Alanında uzman eğitmenler ile rüya gibi bir konservatuvara hazırlık eğitimi alın!

Yetenek sınavında başarısız olacağım kaygısı, aile ve çevre baskısı, kendinizi yetersiz hissetme gibi korkuları geride bırakın! Alanında uzman eğitmenler ile alacağınız uluslararası standartlarda konservatuvara hazırlık kursu ile harika performanslar sergileyecek ve jürinin gözdesi olacaksınız! Endişeye kapılmayın yalnızca bale tutkunuza güvenin!

Duayen isimlerden performanslarınıza yorumlarla kendinizi geliştireceğiniz bir konservatuvara hazırlık süreci geçireceksiniz! Başarıyı yakalamanın sırrı kaliteli eğitimlerde saklı!

konservatuvara hazırlık eğitimi
konservatuvara hazırlık kursu fiyat

Kendi Hikayenizi Yazın!

Kaliteli bir konservatuvara hazırlık eğitimi ile hayata farklı pencerelerden bakmayı, zarafeti, sorumluluk duygusunu öğrenecek ve yetenek sınavlarında hem duruşunuzla hem de bale performansınızla dikkatleri üstünüze toplayacaksınız!

Dans Akademi ailesi olarak konservatuvara hazırlık kursu öğrencilerimizin yetenek sınavlarında başarılı olmasını sağlayacak, alanında uzman eğitmenlerle verdiğimiz bale eğitimi süresince, sahne çalışmaları ile öğrendiklerinin pekişmesini sağlıyor ve sınavdan önce Dans Akademi sahnesinde kendilerini göstermelerine imkan tanıyoruz!

Siz de bale yolculuğunuza konservatuvara hazırlık kursu ile sağlam bir adım atın, kendi hikayenizi yazma fırsatı elde edin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda öğrencilerimizin öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Dans kariyerinizde sağlam adımlar atarak başarılı bale dansçısı olmak istiyorsanız, dünyanın en iyi bale okullarının kurs programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizden yararlanın.

konservatuvara hazırlık kursu ücret
meb ruhsatlı bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bale dersleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Konservatuvara hazırlık bale kursu programımızda ders anlatımlarını son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde bale eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduyla işliyoruz. Koreografi çalışmaları ve yılsonu gösterileriyle öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri ve geleceklerine yön verdikleri konservatuvara hazırlık bale eğitimi sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

konservatuvara hazırlık bale kursu

Öğrenci Yorumları

Hayalleriniz Gerçeğe Dönüşsün!

Hep hayalini kurduğunuz profesyonel bale dansçısı olma yoluna adım atın!

Geleceğinize Işık Tutun!

Konservatuvara hazırlanmak için en doğru eğitim planıyla tanışın!

Başarılı Bir Dansçı Olmayı Garantileyin!

Konservatuvara en sağlam şekilde hazırlanarak başarıya giden yolda en doğru adımları atın!

konservatuvara hazırlık bale

1000+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı konservatuvara hazırlık kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel konservatuvara hazırlık bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen size özel, beklentinize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
konservatuvara hazırlık kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Öğrencilerimizi bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal çevrelerini genişletip dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, beklentilerine yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzu Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
konservatuvara hazırlık kursları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Öğrencilerimizi amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına baleyi de dahil ediyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun bale kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir bale dansçısı olmanız için bale kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

Konservatuvara Hazirlik Kursu Kariyer Koclugu 3
konservatuvara hazırlık kursu

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimizi eğitim sonrası desteğe yönlendirip yardımcı oluyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

konservatuvara hazırlık kursu fiyatları

Konservatuvara Hazırlık Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Konservatuvara Hazırlık Bale Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Genç dansçılarımız konservatuvara hazırlık bale kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyor. Siz de kendiniz için en uygun eğitimin hangisi olduğuna karar veremiyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Konservatuvara Hazırlık Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Konservatuvara hazırlık bale kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, konservatuvara hazırlık bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin ve ailelerinin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, öğrencilerimize odaklanan konservatuvara hazırlık bale eğitimi veriyoruz.

konservatuvar bale eğitimleri

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Doğru bale eğitimlerini almanızı ve kurs programlarından yüksek verim almanızı sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, gelişiminize ve eksiklerini gidermenize destek veriyoruz.

Yeteneğinin Farkında, Özgüvenli ve Sosyal, Geleceğe Mutlu Bakan Gençler Yetiştiriyoruz!

Konservatuvar hayallerinizi gerçekleştirmek, dans kariyerinize güzel bir başlangıç yapmak, yeteneklerinizin gelişmesini sağlamak, yaratıcılığınızı desteklemek, eğitim hayatınıza yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bale kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
yetişkin bale kursları

Geleceğinize Işık Tutalım!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Konservatuvar bale bölümünü kazanmak istiyor ancak size yol gösterecek bir rehbere ihtiyaç duyuyorsanız Dans Akademi hep yanınızda. Bu yolda yalnız yürümeyeceksiniz!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak konservatuvara hazırlık bale kursu programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak baleyi amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Konservatuvara hazırlık bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Konservatuvara hazırlık kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Konservatuvara hazırlık bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Konservatuvara hazırlık bale kurslarımıza konservatuvara hazırlık çağındaki öğrencilerimiz katılabilir. Bale dans kurslarımız yaş gruplarına göre planlanıyor ve açılıyor. Çocuk, genç ve yetişkin sınıfları için ders programları oluşturuluyor.

Konservatuvar bale ya da modern dans bölümünü kazanmak istiyorsanız mutlaka bale eğitimi almanız şart. Alanında uzman bale eğitmenlerinden ve iyi bir bale kursundan alacağınız konservatuvara hazırlık bale eğitimi sizi hayalinizdeki sahneye taşıyacaktır. Oldukça zor ve stresli olan yetenek sınavlarından istediğiniz sonucu almak istiyorsanız profesyonel eğitmenlerle ilerlemenizde yarar var. Bale kursları ile konservatuvar sınavlarına rahatça hazırlanabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi atmosferimizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Konservatuvara hazırlık bale eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi konservatuvara hazırlık kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Konservatuvara hazırlık bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

210+

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alarak konservatuvar hayaline kavuşan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

186

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 930 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46