Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sosyal Latin Dans Kursu Profesyonel Seviye

Harika Figürlerinizle Akıllardan Çıkmayacaksınız! Latin Danslarına Adınızı Kazıyın!

Sahnelerin Tozunu Attırmaya Aşina Mısınız? Peki, Profesyonel Bir Latin Dansçısı Olmaya? Sosyal Latin Dans Kursu Dans Akademi

Her zaman profesyonel bir dansçı olmayı hayal ediyor; buna cesaret edemiyor muydunuz? Kendinize uygun dans kursu bulamıyor, istediğiniz birikime ulaşmakta zorlanıyor muydunuz? Dans Akademi hayallerinizi gerçekleştirecek!

Sosyal Latin Dans Kursu Pro Seviye programıyla Latin dansı sanatçısı olma hayallerinize Avrupa standartlarında verilen kaliteli eğitimlerimizle bir adım daha yakınsınız! Dans Akademi ailesine siz de katılın, dans serüvenine doğu eğitimlerle profesyonelleşerek devam edin!

Sosyal Latin Dans Kursu Pro Seviye programının sonunda; hayallerinizi gerçekleştirmiş, Latin danslarını en ince ayrıntısına kadar bilen, dans gösterilerinde sahne alacak kadar profesyonel bir dans sanatçısı olacaksınız!

Pro Seviye Sosyal Latin Dans Kursu programına kayıt yaptırabilmek için öncelikle Başlangıç Seviye Sosyal Latin Dans Kursu ve İleri Seviye Sosyal Latin Dans Kursu programlarımızı tamamlamak gerekmektedir.

pro latin dans kursu

Tüm Sosyal Latin Dans Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Profesyonel
Süre
16 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Sosyal Latin Dans Kursu Programı – Latin Ateşi Sizden Sorulur!

Sosyal Latin Dans Kursu Pro Seviye programı; 16 hafta 16 saatlik derslerden oluşan bir programdır. Sosyal Latin Dans Kursu Pro Seviye; profesyonel bir dansçı olarak bilmeniz gereken dans bilgisi birikimi edinmek, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler için 4 aylık sahne gösterileri, kostüm ve makyaj, organizasyon ve yarışma koreografileri üzerine odaklanan bir program olarak hazırlanmıştır.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Sosyal Latin Dans Kursu Dans Akademi

Sosyal Latin danslarının profesyonellerinden biri olmak istiyorsanız uzman eğitmenlerden kaliteli bir eğitim alın. Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Sosyal Latin dans kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimlerimizle tanışın!

sosyal latin dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
sosyal latin dans kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı sosyal latin dans kursu

MEB Onaylı Sertifika

Sosyal Latin eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Sosyal Latin kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

sosyal latin dans kursu

Hayallerinizi Bizimle Gerçekleştirin!

Dans sizin için hobiden çok daha fazlası ise ne duruyorsunuz? Siz de dansta uzmanlaşmak istiyorsanız latin dans kursu pro seviye programlarımıza katılın!

Figürlerinizde iyi olduğunuzu düşünüyor, daha fazla dans tekniği dersine mi ihtiyaç duyuyorsunuz? Belirli bir koreografide dans edebiliyor ancak müziğin ritmini kendi koreografilerinize nasıl dökeceğinizi bilemiyor musunuz? Sizin için gerekli bütün pratikleri tek çatı altına topladık!

Sosyal Latin danslarının muhteşem figürlerini gözünüz kapalı yapabilecek, siz de yeteneklerinizi başkalarına aktarabilecek kadar bilgi birikimine sahip olacaksınız!

Yeteneklerinizi Geliştirin, Capcanlı Bir Dans Kariyerine Sahip Olun!

Başarılı bir dans kariyerine adım adım giderken öğreneceklerinize ve gelişiminize inanamayacaksınız. Latin danslarının profesyoneli olarak koreografiler hazırlayabilecek, müziği daha iyi hissedeceksiniz!

Dansınızı, adımlarınızı, dönüşlerinizi ve figürlerinizi ileri seviyenin de ötesine taşıyacak; çeşitli koreografi çalışmalarıyla sahne ve müziğin özünü okumayı, yorumlamayı ve geliştirmeyi öğrenecek, siz de müziğin ritmiyle yaratıcılığınız ve yeteneğinizi gözler önüne sereceğiniz bir dans kariyerine sahip olabileceksiniz!

Uzman hocalarımızla en tempolu dans adımlarını en doğru formuyla atın! Eğlenin, bilgilenin, dans edin! Dans Akademi ailesine katılın, dansta fark yaratın.

sosyal latin dans kursları
sosyal latin dans eğitimi

Sahneye Çıkın, Latin Dansının Ateşini Mükemmel Figürlerinizle Yansıtın!

Artık siz de yüksek teknik ve bilgi birikiminiz, çeşitli dans figürleriniz ile sahne ışıkları altında hayal ettiğiniz dans kariyerinizi gerçekleştirebilirsiniz!

İlgi ve seviyenize uygun Sosyal Latin dans kurslarıyla dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş sosyal latin dans kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans etmeyi bırakmayın! Siz de Dans Akademi’ye gelin, mesleğinizi sağlam temellerin üzerine kurun, sahnelerde ışıltınızla göz kamaştırın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Sosyal Latin dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 230’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Sosyal Latin dansı eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Latin dans eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Sosyal Latin dans kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

sosyal latin dans eğitimleri
meb ruhsatlı sosyal latin dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Sosyal Latin dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Sosyal Latin dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Sosyal Latin dans derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Sosyal Latin Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı sosyal Latin dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Sosyal Latin dans derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Sosyal Latin dansı eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Latin dansları en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Sosyal Latin dans eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı sosyal latin dans eğitimi

Öğrenci Yorumları

Hayallerinizi Takip Edin!

Dansı kariyere dönüştürmek isteyen dans tutkunlarının hayallerini gerçekleştiriyoruz!

Dansı Bir de Bizimle Tanıyın!

Avrupa standartlarında özenle hazırlanmış eğitimimizle nitelikli bir dansçı olmanızı sağlıyoruz!

Sürekli Gelişin, Sahnelerin Aranan Yıldızı Olun!

Yeteneklerinizi sergiliyor, dans ediyorsunuz ama daha bitmedi. Haydi, sahneye!

sosyal latin dans kursu yorumları

230 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Latin danslarının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı sosyal Latin dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Sosyal Latin dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler sosyal latin dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir latin dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece latin dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
sosyal latin workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz latin dans kursu almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

sosyal latin dans kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Sosyal Latin dans kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Sosyal Latin dans eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Sosyal Latin dans kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Sosyal Latin dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

sosyal latin dans eğitimleri
sosyal latin dans kursu fiyatları

Sosyal Latin Dans Kursu Pro Seviye Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Pro Seviye Sosyal Latin Dans Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Sosyal Latin dans kursu pro seviye ile Latin danslarında uzmanlaşan öğrencilerimiz farklı dans branşlarının tekniklerini öğrenmek ve yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Pro Seviye Sosyal Latin Dans Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Pro seviye sosyal Latin dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Sosyal Latin dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sosyal Latin dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Sosyal Latin dans kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Sosyal Latin dans eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Sosyal Latin dans dersleri veriyoruz.

sosyal latin dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Sosyal Latin dans dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Pro seviye sosyal Latin dans kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için farklı dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Sosyal Latin dans eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dans Tutkunlarından “Ben Profesyonelliği Hedefliyorum” Diyenlere Dans Akademi Sosyal Latin Dans Kursu!

Uzun zamandır dans ediyor, siz de dansta profesyonellerden mi olmak istiyorsunuz? İzleyenleri muhteşem figürleriniz ve özgüveninizle etkiniz altına alın! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun Latin dans kursu programını belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi sosyal latin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Sosyal Latin eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
latin dans kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli Latin dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Sosyal Latin dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Sosyal Latin danslarını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Sosyal Latin dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Sosyal Latin dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Pro seviye sosyal Latin dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Sosyal Latin dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Sosyal Latin kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Latin dans kursu Florya, Latin dans kursu Bahçelievler, Latin dans kursu Ataköy, Latin dans kursu Yeşilköy, Latin dans kursu Zeytinburnu, Latin dans kursu Avcılar olarak hizmet veren Sosyal Latin dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Sosyal Latin dans kursu eğitmen kadromuz; sosyal Latin dansları alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca sosyal Latin dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Sosyal Latin dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Sosyal Latin dans kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin sosyal Latin dans kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Pro Seviye Sosyal Latin Dans Kursu programına kayıt yaptırabilmek için Başlangıç Seviye Sosyal Latin Dans Kursu programını tamamlamak gerekmektedir. Sosyal Latin dans kurslarımıza kayıt yaptırmadan önce öğrencilerimizin bireysel farklılıklarına, yeteneklerinin derecesine ve ihtiyaçlarına göre eğitim programlarını oluşturmak için seviyelerini tespit ediyoruz.

Bedeninize doğru duruşu kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak isteyenlere Sosyal Latin dansı hakkında çok daha fazla yarar sıralayabiliriz. Dans ederek beden farkındalığınızı çok daha üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi çok daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından kilo vermeniz kolaylaşacak, bünyeniz ise alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Sosyal Latin dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenler. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi atmanızı dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere çok daha gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edineceksiniz.

Sosyal Latin dansları, en kıvrak, en canlı ve en hareketli dans türlerindendir. Sosyal Latin dansları; Salsa, Tango, Bachata, Cha Cha Cha, Merengue, Rueda ve Swing gibi alt danslar ile kategorileştirilebilir. Sosyal Latin dansları, hızlı adımlar, partnerlerinizle yapacağınız estetik dönüşler, canlı ve kıvrak figürleriyle oldukça keyif alacağınız dans türleridir. Sosyal Latin danslarını elbette kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Latin müziklerini tanıyarak her dans arasındaki ayrımı yapabilir, danslara özgü figürleri uygulayabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Sosyal Latin dans eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Sosyal Latin eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi sosyal Latin dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

230+

Mezun Öğrenci

Sosyal Latin eğitimi alarak profesyonel dans sanatçılığı hayallerini gerçekleştirmiş öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

251

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.255 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46