Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pole Dance Kursu

Kendinizi Yeniden Keşfedeceksiniz!

Cazibenin Dansı Pole Dance İle Tanışın! Pole Dance Kursu Dans Akademi

Hazırlanın! Topuklularımızı giyiyor, Pole Dance’a başlıyoruz. Pole Dance ile bedenini esnetmek, kaslarını güçlendirmek isteyen herkesi Dans Akademi’ye bekliyoruz!

Kendinizi Pole Dance ile bambaşka bir dünyada bulmaya var mısınız? Metal bir direk üzerinde tırmanma ve dönme gibi çeşitli figürlerle gerçekleştirilen Pole Dans, sportif bir dans olarak kategorilendiriliyor. Kol ve bacak kaslarınızı güçlendirecek Pole Dance'ın yüksek efor ve antrenman gerektiren figürleri ile vücudunuzu sıkılaştırabilir, forma girebilirsiniz.

Dans Akademi Pole Dance kursu programımızı, bedenine esneklik kazandırmak isteyen, Pole Dance’a merak duyan ve öğrenmeyi arzulayan herkes için özel olarak hazırladık.

Pole Dance, Bale ve Jimnastik hareketlerinin birleştirilerek sergilendiği bir dans türüdür. Kol, bacak ve karın kaslarının çalışmasını sağlar, dinç ve esnek bir bedene kavuşturur.

pole dance kursu

Tüm Pole Dance Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Pole Dance Kursu Programı – Bu Dansla Kanınız Kaynayacak!

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için Pole Dance kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında Pole Dance eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Pole Dance kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Pole Dance Kursu Dans Akademi!

Pole Dance yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Pole Dance kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

pole dance kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan eğitim alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
pole dance kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı pole dance kursu

Pole Dans Sertifikası

Pole Dance eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Pole Dance kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

pole dance dersi

Aradığın Farkı Pole Dance ile Yakala

Hayatınızın monotonluğu canınızı mı sıkıyor? Vücudunuzun ve zihninizin aktif olacağı bir uğraş mı arıyorsunuz?

Günlük koşturmalarınız arasında kendinize vakit ayırabileceğiniz, bedeninizi hantallıktan kurtararak çok daha formda bir görünüm yakalayabileceğiniz keyifli bir aktivite mi arıyorsunuz? Dans Akademi Pole Dance kursları ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak! Ayrıcalıklı bir hobiye sahip olurken Pole Dance ile bedeninizin günden güne daha formda bir görünüm kazandığını hissedeceksiniz!

Yeteneğinize sizde şaşıracaksınız! Pole Dance kurs programımıza keyifli bir aktivite ile sosyalleşmek isteyen, kaslarını güçlendirerek daha sağlıklı bir vücut yapısına kavuşmak isteyenleri bekliyoruz!

Pole Dance Kursu ile Yeni Hayatına İlk Adımı At!

Pole dance enerjisi sizleri de saracak! Pole Dance ile ilk adımı attığınız andan itibaren bedeninizde ve zihninizdeki farklılıkları göreceksiniz.

Kendinizi daha zinde hissetmenin en estetik yolu ile tanışın! Pole Dance eğitimi size çok şey kazandıracak. Duruşunuz düzelirken özgüveninizi tazeleyeceksiniz ve bedeninizin her geçen gün biraz daha sıkılaştığını göreceksiniz. Aerobik hareketleri ile bedeninizin hareket imkanını artıracak, yaşam kariyerinizi yükselteceksiniz!

En estetik spor ve danslardan biri olan Pole Dance ile siz de kendinize bir iyilik yapabilir ve bedeninize ihtiyacı olan enerjiyi kazandırabilirsiniz!

pole dance dersleri
pole dance eğitimleri

Özgüvenini Tazeleyecek, Daha Zinde Hissedeceksin!

Dans etmeye alıştıkça Pole dance figürlerini sergilemekten keyif alacak ve kendinizi çok daha özgür hissedeceksiniz.

Karar verin ve hemen dans etmeye başlayın! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Pole Dance kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi’ye gelin yeteneklerinizi beraber keşfedelim. Sıradan ve rutin bir hayatı bir kenara bırakın, Pole Dance eğitimi ile kendinizden emin günleri karşılayın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Pole Dance eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 390’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Pole Dance eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Pole Dance eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Pole Dance kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

pole dance eğitimi
meb ruhsatlı pole dance kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Pole Dance kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Pole Dance kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Pole Dance ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların pole dance eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Pole Dance Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Pole Dance dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Pole Dance derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Pole Dance eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Pole Dance en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Pole Dance eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı pole dance eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yerinden Kalk ve Hareket Et!

Hareketsizliğin zincirlerine takılma, bedenini dinle, Pole Dance ile aktif ol.

Pole Dance Kursu ile Esnekliğin Keyfini Çıkar!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda en keyifli Pole Dance dersleri seni bekliyor.

Bedenindeki Farkı Kendi Gözlerinle Gör!

Tüm kaslarının Pole Dance ile iyileştiğini fark edeceksin, Dans Akademi ile zinde kal.

pole dance kursu mezunları

390 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Pole Dance tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Pole Dance kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel pole dance kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Pole Dance dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek pole dance eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler pole dance kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir pole dance kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece pole dance eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
pole dance workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik pole dance eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz pole dance eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

pole dance kursları
pole dance kursları

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Pole Dance kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Pole Dance eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Pole Dance kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Pole Dance eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

pole dance eğitimleri
pole dance kursu fiyatları

Pole Dance Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Pole Dance Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Bedenlerini Pole Dance ile esneten öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin pole dance eğitimi sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Pole Dance Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Pole Dance kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Pole Dance kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Pole Dance eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Pole Dance kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Pole Dance eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Pole Dance dersleri veriyoruz.

pole dance kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Pole Dance dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Pole Dance kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Pole Dance eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Kendine Bambaşka Bir Hobi Arayanların Eğitimi: Pole Dance Kursu Programı

Dans etmek istiyorsunuz ancak klasik danslar ilginizi çekmiyor mu? Sizi zorlayacak ama aynı zamanda yapmaktan zevk duyacağınız bir hobiye mi ihtiyacınız var? Pole Dance ile dansın en estetik halini deneyimleyin! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi pole dance kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Pole Dance eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
pole dance kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Pole Dance eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Pole Dance’ı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Pole Dance kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Pole Dance kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Pole dance kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Pole Dance kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Pole Dance kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Pole Dance kursu Florya, Pole Dance kursu Bahçelievler, Pole Dance kursu Ataköy, Pole Dance kursu Yeşilköy, Pole Dance kursu Zeytinburnu, Pole Dance kursu Avcılar olarak hizmet veren Pole Dance kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Pole Dance Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Pole Dance kursu eğitmen kadromuz; Pole Dance alanında uzman, Pole Dance eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Pole Dance kursu kadromuzda; pilates ve yoga eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Pole Dance Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Capoeira Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Pole Dance kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Pole Dance kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Pole Dance kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Pole Dance, direk üzerinde yapılan bir danstır. Ayaklar yerden kesilerek, çeşitli tırmanma hareketlerinin yapılması ve ardından belli dönüş teknikleriyle direk üzerinde estetik hareketler sergilenmesi ile yapılır. Bunun için yoğun kas egzersizleri ve esneme hareketleri yapmanız gerekir. Böylece vücudunuz forma girecektir. Pole Dance kan dolaşımını hızlandırır, kalbinize iyi gelir. Beden farkındalığı kazanmak ve daha kontrollü bir solunum yapmak istiyorsanız dans etmelisiniz. Pole dance bu ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek, keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak dans ve spor türlerinden biridir.

Pole Dance metal bir direk yardımıyla yapılır. Pole dance teknikleri oldukça detay ve pratik gerektirdiği için tek başınıza öğrenemeyeceğiniz bir dans türüdür. Ekipman ve profesyonel bir destek mutlaka olmalıdır. Başlangıç seviyesinde Pole Dance yapabilmek için 3 aylık bir Pole Dance kursu yeterli olacaktır. İsterseniz eğitiminizi devam ettirerek daha zor figürleri öğrenebilir ve Pole Dance tekniklerinizi detaylandırabilirsiniz.

Pole Dance’da kıyafet seçimi genel itibariyle tişört ve kısa bir şort olmalıdır. Topuklu ayakkabı ise tercihe göre giyilebilir ya da giyilmeyebilir. Pole Dance kıyafet seçimi neden tişört ve kısa şort olmalı derseniz, cevabımız basittir. Pole Dance’da direk üzerinde kaymamanız için teniniz, direk yüzeyi ile temas etmelidir. Böylece daha güvenli ve etkili bir şekilde dans edebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Pole Dance eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Pole Dance eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Pole Dance Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

390+

Mezun Öğrenci

Pole Dance eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.882

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 9 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46