Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Barre Fitness Kursu

Bedeninize Zindelik, Kaslarınıza Esneklik Kazandırıyoruz!

Bale, yoga ve fitness bir arada! Kaslarınızı sıkılaştıracak, vücudunuzu güçlendirecek ve daha iyi hissetmenizi sağlayacak Barre ile tanışın!

Pilates, yoga ve esneme hareketlerinin kombinasyonu ile ortaya çıkmış bir egzersiz türü olan Barre ile beden farkındalığı kazanmak, kalori yakarak vücudunuzu şekle sokmak, dayanıklılık ve esneklik kazanmak isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, doğru postürden dengeye, fitness hareketlerinden Bale ve yoga tekniklerine kadar farklı dans ve egzersiz felsefesi sayesinde sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile zihin ve beden algınızı güçlendireceksiniz.

Barre Kursu; bedenini güçlendirirken kilo vermek, sağlıklı bir vücuda sahip olmak, sosyalleşmek ve dans etmeyi öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Bale pozlarının temel alındığı ve fitness egzersiz hareketlerinden yararlanılarak vücudu şekillendirmeyi sağlayan Barre ile forma girebilir, sağlıklı bir yaşamın ilk adımını bizimle atabilirsiniz.

barre kursu

Tüm Barre Fitness Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Barre Kursu (Bale Fitness)

Eklem ağrılarınız mı var? Daha fit bir vücudunuz mu olsun istiyorsunuz? Forma girmeyi amaçlayan, bedenini rahatlatmak ve esnetmek isteyen herkes için Barre kurslarımız hazır! Okul ve iş hayatından ve günlük koşuşturmaların getirdiği stresten sıyrılarak kendinize biraz zaman ayırın. Barre Fitness ile hem zihniniz hem de bedeniniz rahatlasın. Barre kursu programımızı yakından inceleyin!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Barre Fitness Kursu Dans Akademi!

Barre Fitness ile hayatınıza hareket katmak, sosyalleşmek ve keyifli vakit geçirmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Barre Fitness kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

barre kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı barre eğitmenleri arasında yer alan isimlerden barre dersi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
barre kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı barre kursu

Barre Kursu Sertifikası

Barre eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Barre Fitness kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında barre eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

barre eğitimi

Bedeniniz Sinyal Mi Veriyor?

Kendinizi bir rutinin içine sıkışmış mı hissediyorsunuz? Hareketsizlikten ağrıyan bir sırt, zor bükebildiğiniz eklemler ve sağlıksız bir yaşam canınızı mı sıkıyor?

Bedenimiz bizi ayakta tutan en özel dostumuz. Ona iyi davranmak istiyor, nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Barre Fitness programı ile hem esneyecek hem de kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Hayatınızdan sıradan alışkanlıklarınızı çıkarın, kendinize vakit ayırın ve daha pozitif günlere Dans Akademi Barre eğitimi ile yaklaşın!

Beden sağlığınızı kazanmanın, zihninizi rahatlatmanın en keyifli yolu Dans Akademi Barre Fitness Kursu! Bedeninizin ihtiyaçlarını cevapsız bırakmayın…

Hantallıktan Barre Fitness Kursu ile Kurtulun!

Barre Fitness’a başladığınız andan itibaren ne kadar hareketsiz kalmış bir vücuda sahip olduğunuzu farkedecek ve yaşam kalitenizi arttırmak için daha da motive olacaksınız.

Barre Fitness kursu ile daha kontrollü nefes alıp verebilecek böylece daha sağlıklı bir solunum sistemine sahip olacaksınız. Bale ve Fitness hareketleri ile kaslarınızı esnetecek ve günlük hayatınızda hareket etmenin kolaylaştığını göreceksiniz. Eklemleriniz açılacak, bedeniniz sıkılaşacak. Barre Fitness ile postürünüzü düzelterek sağlıklı bir omurgaya sahip olacaksınız.

Dans Akademi’de uzman eğitmenler tarafından sağlıklı bir ortamda spor yapmanın ayrıcalığını Barre Fitness ile yaşayacaksınız! Gelin, fark yaratan Barre Fitness eğitimi ile tanışın!

barre kursları
barre kursu

Zinde ve Dinç Bir Görünüm Mümkün!

Nefes kontrolünüzden beden dengenize kadar yeniden doğmuş gibi hissedeceğiniz Barre eğitimi ile siz de günlerinizi çok daha dinç geçireceksiniz.

Bedeninizi dinleyin, daha esnek olmanın keyfini çıkarın! Günlük koşuşturmalarınızın arasında sağlığınızı unutmayın. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Barre Fitness kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, bedeninize ve ihtiyaçlarınıza önem veren, kaliteli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Kendinizi daha yakından tanıyacak, beden farkındalığı kazanacak ve yaşam kalitenizi arttıracaksınız. Dans Akademi Barre kursu programımıza gelin, değişimi hissedin!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Barre eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 380’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Barre eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Barre eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Barre kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

barre dersi
meb ruhsatlı barre kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Barre kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Barre kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Barre ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların barre eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Barre Fitness Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin öğrendiklerini pekiştirecek uygulamalı Barre dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Barre derslerimizi Barre eğitim ekipmanları ile donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Barre eğitimini tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz.

Barre en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi Barre Fitnessta uzmanlaştıracak Barre eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı barre eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yerinden Kalk ve Hareket Et!

Hareketsizliğin zincirlerine takılma, bedenini dinle, Barre Fitness ile aktif ol.

Barre Fitness Kursu ile Esnekliğin Keyfini Çıkar!

Türkiye’nin en dinamik dans okulunda en keyifli Barre Fitness dersleri seni bekliyor.

Bedenindeki Farkı Kendi Gözlerinle Gör!

Tüm kaslarının Barre Fitness ile iyileştiğini fark edeceksin, Dans Akademi ile zinde kal.

barre kursu mezunları

380 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Barre Fitness tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Barre kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel barre kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Barre Fitness dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek barre eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosal etkinlikler barre kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; bale ve yoga duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Barrenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir barre kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece barre eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca barre dışında farklı ilgi alanları olan öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
barre workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü barre eğitmenleri ve sporcularıyla keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Yetiştirdiği öğrencilerle barre ve farklı spor dallarına katkıda bulunmuş, kariyerleri ile ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü sporcular ve eğitmenlerden barrenin püf noktalarını öğreneceğiniz barre eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını bale ve yogaya adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Barre yapmayı ustasından öğreniyoruz!

barre kursu fiyatları

Barre Fitness Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Barre Fitness Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Bale figürleriyle spor yapmanın keyfini yaşayan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin barre kursu sonrası en çok tercih ettiği eğitimlere bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Barre Fitness Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Barre Fitness kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Barre Fitness kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösterilerimizi, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı barre eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek çalışmalar, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle kendini geliştirmek isteyen herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Barre kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Barre eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Barre dersleri veriyoruz.

barre kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Barre dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Barre kursu sonrası dans ve sportif eğitimlerimizi almak isteyenler için kişiye özel eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Barre eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Zihninizi Rahatlatacak, Bedeninizi Güçlendirecek Barre Eğitimleri Dans Akademi’de!

Barre Fitness eğitimi ile kendinizi daha zinde hissedebilir, günlerinizi daha aktif geçirebilirsiniz! Rahat bir ortamda profesyoneller yardımıyla spor yapmanın farkını yaşamak mı istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun barre eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi barre fitness kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Barre eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
barre kursu

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı barre eğitimleri ile barre yapmayı uzmanından öğrenin, daha sağlıklı ve mutlu olmanın tadını çıkarın.

Kayıt Ol »

Bedenine İyi Bak!

Barre fitness eğitimi alarak kaslarınızı güçlendirebilir, stresinizi azaltabilir, daha iyi nefes alabilir, eklem ağrılarınızdan kurtulabilir ve zihninizi rahatlatabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Barre eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Barre Fitness kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Barre Fitness kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Barre kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Barre Fitness kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Barre Fitness kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Barre kursu Florya, barre kursu Bahçelievler, barre kursu Ataköy, barre kursu Yeşilköy, barre kursu Zeytinburnu, barre kursu Avcılar olarak hizmet veren barre kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Barre Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Barre kursu eğitmen kadromuz; Barre alanında uzman, bale ve yoga eğitmenliği sertifikasına sahip, akademik kariyeri olan, spor ve dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Barre kursu kadromuzda; pilates eğitmenleri, dans eğitmenleri, diyetisyen ve yaşam koçları da bulunmaktadır.

Elbette. Barre Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Capoeira Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Barre kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Barre kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Barre kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru duruşu kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak isteyenlere Barre Fitness hakkında çok daha fazla yarar sıralayabiliriz. Bünyeniz alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Barre Fitness dansı yalnızca dış görünüşünüzü değil zihninizin zindeliğini de yeniden düzenleyecektir. Barre Fitness ile kaslarınızı daha esnek hale getirerek yaşam kalitenizi artırabilirsiniz. Bedeninize ihtiyacı olan esnekliği verebilir, daha dinç ve ağrısız bir vücuda sahip olabilirsiniz. Fiziksel gücünüzü artıracak ve kaslarınızı sağlamlaştıracak Barre Fitness ile daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz. Hareketsiz günlük hayatınızda bedeninizin katılaşması olağandır, siz bu hareketsiz yaşamdan Barre Fitness kursu ile sıyrılabilir ve çok daha aktif bir hayata kavuşabilirsiniz. Bedeninizin canlandığını ve eskisi kadar hantal kalmadığınızı hissedeceksiniz.

Barre Fitness, bale hareketlerinden ve Fitness’in egzersiz hareketlerinden esinlenilerek ortaya çıkmış bir spor türüdür. Barre Fitness’da bar denilen bir ekipmana tutunarak yapılan egzersiz hareketlerini ve estetik Bale hareketlerini ayırt edebilirsiniz. Barre Fitness profesyonel gözetiminde kolaylıkla öğrenilebilecek ve uygulanabilecek bir dans türüdür.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Barre Fitness eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Barre Fitness eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Barre Fitness Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

380+

Mezun Öğrenci

Barre Fitness eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

195

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 975 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46