Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Seviyeni Belirle

Yeteneğini ve Bilgini Ölç, Hangi Dans Eğitimi İle Başlayacağını Öğren! Başlangıç, İleri ve Pro Seviye Dans Kursları ile Sana En Uygun Eğitimi Al!

Dans etmeyi istiyor ancak hangi dans kursunun size uygun olduğunu bilmiyor musunuz? Seviye ve ihtiyaç analizlerinizi dans eğitimi danışmanlarımız ile yapabilir, hangi dans kursu ile Dans Akademi ailesine katılacağınızı öğrenebilirsiniz. Öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kursları için kaydınızı yaptırabilirsiniz. Gelin, tanışalım...

Fark Yaratan Dans Eğitimleri İçin Hemen Aramıza Katılın!

Dans Etmekten Korkmayın!

Gelin, Beraber En Renkli Dünyalara Bir Adım Atalım!

Dans etmek istiyorsunuz ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Kendinizi kısıtlamayın, ilk adımı atmak için hiçbir zaman geç değil!

Dans etmeyi seviyor, müziğin ritmine kendinizi kaptırıyor musunuz? Dansta ilerlemek istiyorsunuz, çekiniyor musunuz? Dans tutkunuzun önündeki engel siz olmayın! Dans Akademi’ye gelin, size uygun eğitimlerle yeteneğinizi geliştirmeye başlayın! Sevdiğiniz bir aktiviteyi iyi bir eğitimle ilerletmenin farkını göreceksiniz! Siz de Dans Akademi ailesinin bir parçası olun, kendinizi özgür bırakmanın tadını çıkarın!

Dans tutkunuzu ilerletmek için gelin seviyenizi belirleyelim! Size en uygun eğitim programını oluşturalım; istediğiniz dansın tekniklerini en iyi şekilde öğrenmenin ve sahnenin yıldızı olmanın tadını çıkarın!

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46