Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuklarınıza Bale Sevgisini Aşılayın!

Dansla Erken Yaşta Tanışan Çocuklar Daha Mutlu!

Çocuklarınıza sanat sevgisi ve bale tutkusu aşılamak için en önemli adımı Dans Akademi ile atmaya ne dersiniz?

Çocuklarını baleye yönlendirmek isteyen ve çocuklarını geleceğin başarılı balerini ya da baleti olarak hayal eden ailelere güzel bir haberimiz var, en doğru yerdesiniz! Çocuklarınızın zihinsel, bedensel ve ruhsal gelişimlerine katkı sağlayacak, sorumluluk duygusu kazandıracak ve özgüven aşılayacak bir bale eğitimi hazırladık...

Türkiye’nin en iyi bale kursu olan Dans Akademi ile çocuklarınıza baleyi sevdirin, sahne çalışmaları ve resitaller ile çocuklarınızın adını geleceğin başarılı balerin ya da baleti olarak dans dünyasına yazdırın!

Erken yaşta bale eğitimi alan çocuklar yeteneklerini keşfederken aynı zamanda balenin hayatlarına kazandıracağı doğru beslenme, esneklik ve güç kazanma, ritim duygularının gelişmesi gibi avantajları yaşarlar.

3-4 yaş mini bale kursu

Tüm 3-4 Yaş Mini Bale Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Başlangıç Seviye
Süre
32 Hafta 128 Saat
Kontenjan
12 Kişi

3 - 4 Yaş Çocuklar İçin Bale Kursu Programı

Bugüne kadar 1700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 32 hafta 128 saatlik mini bale eğitimi programımızla çocuklarınıza dans etmenin keyifli yollarını öğretiyor, sosyalleşmelerini sağlıyor, bedenlerini keşfetmelerine destek oluyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 3 - 4 Yaş Bale Kursu Dans Akademi!

Çocuğunuzun baleye ve dans dünyasına erken yaşta adım atmasına, yeteneklerini keşfedip geleceğini şekillendirmesine, kendisini bale ile ifade edebilmesine, müzik ve ritim duygusunun gelişmesine fırsat verin! Uluslararası standartlarda mini bale eğitimlerimiz ile çocuğunuzun öğrenme hızına ve yeteneğine göre fark yaratan bir bale eğitimi almasını sağlayın!

bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden mini bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
mini bale kursu

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bale kursu

Bale Kursu Sertifikası

Çocuğunuzun dans yolculuğunda referansı olacak, bale eğitimi aldığını belgeleyen kurum onaylı mini bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında eğitim veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

4 yaş bale kursu

Çocuklarınız Bale İle Büyüsün!

Miniklerimizin her alanda başarıyı yakalamasını ve sosyalleşmesini istiyorsanız küçük bir adım atarak hayatlarına güzel bir dokunuş yapın!

Çocuklarınızın bedenlerini keşfetmesini ve hayatı daha kolay öğrenmesini bale eğitimi ile sağlamak çok kolay! Miniklerimiz bale ile enerjilerini atıp, vücutlarını tanıyacak ve erken yaşta aldığı bale eğitimi ile geleceğin başarılı bale dansçıları olarak hayata atılacaklar!

3-4 yaş mini bale eğitimleri ile hayata hazırlanırken yanlarında oluyor, sosyalleşmelerini sağlıyor ve yeteneklerini açığa çıkarıyoruz!

Bale Tutkusunu ve Dans Sevgisini Aşılayın!

Çocuklarınız dansın canlı ve renkli dünyasına adım atarken neşeleri ile sizleri de mutlu edecek! Heyecanlarına ortak olun!

3-4 yaş mini bale kursu ile iletişim becerileri gelişmiş, kendini ifade edebilen, özgüveni yüksek bireyler yetiştirirken aynı zamanda doğru duruş ve hareket kabiliyeti kazandırarak fiziksel gelişimlerine katkıda bulunuyoruz! Keyif dolu bale maceramızda çocuklarımız hem eğleniyor hem de zihinsel ve bedensel sağlığını koruyor!

Çocuklarımız aile, okul ve sosyal hayatında daha başarılı olacak, onlar başarılı oldukça anne ve babaları olarak sizler de çok mutlu olacaksınız!

3 yaş bale eğitimleri
4 yaş bale kursu

Çocuklarınızın Hayatına Hareket Katın!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, dansın özgür ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan çocuklar yetiştiriyoruz!

Bale eğitimi ile çocuklarımıza bale sevgisi aşılıyor ve hobi olarak dans etmek isteyen çocuklarımız için yeteneklerine yönelik öneriler, ilerleyen zamanlarda balede profesyonelleşmek isteyen çocuklarımız için ise alanında uzman eğitmenlerimizle kariyer hedeflerine yön verecek fikirler veriyoruz. Çocuklarınızın yetenek ve ihtiyaçlarına göre şekillenen 3-4 yaş mini bale kurs programımız ile tanışmanın tam sırası!

Mutluluğun sırrı dans eden çocuklarda saklı! İster yalnızca dans etmek istesinler ister kariyer hedeflesinler 3-4 yaş mini bale kursu ile diledikleri eğitime kavuşacaklar!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1700’ün üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz mini bale eğitim programımızda çocuklarınızın öğrenme hızına, bilgisine ve yeteneklerine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken temel aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, sınıflarımızın konforuna, bale aksesuarlarının yeterliliğine, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı çocuğunuzun bale eğitimi almasını isteyin, isterseniz başarılı bir dansçı olmasını amaçlayın, dünyanın en iyi bale okullarının programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle, çocuğunuzun yaş grubuna uygun eğitimler alabilirsiniz.

3-4 yaş mini bale kurs
meb ruhsatlı bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı bale kurslarına karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir bale kursu olarak sınıf büyüklüklerimizden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli eğitmenlerden eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun bale dersleri veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve bale eğitim programlarımızı geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimleri alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve bale gösterileri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

3 – 4 yaş mini bale kursları için ders anlatımlarımızı son teknoloji ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda yapıyor, uygulama ağırlıklı derslerimizde mini bale eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen yaparak ve yaşayarak öğrenme metoduyla işliyoruz. Koreografi çalışmaları ve yıl sonu gösterileriyle öğrenilenlerin pekiştirilmesini sağlıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri mini bale eğitim sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

uygulamalı 3-4 yaş mini bale eğitimi

Öğrenci Yorumları

Çocuklarınızı Keşfedin!

Çocuklarınızın dansa yeteneği olup olmadığını görmek mi istiyorsunuz?

Yeteneklerini Yönlendirin!

İçlerindeki yeteneği keşfetmelerini sağlayacak eğitimlerimizle tanışın!

Hayata Mutlu Bakmalarını Sağlayın!

Mini bale kursu ile fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlayın, geleceğe umutla bakmalarına destek olun!

3 yaş bale kursu fiyatları

1700+ Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize balenin teoriğini ve pratiğini anlattık.

Tam donanımlı mini bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel mini bale kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitim verdik.

Tamamen çocuklarınıza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre şekillenen bale eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, çocuklarına küçük yaşta dans sevgisini aşılamak isteyen aileler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
4 yaş bale kursları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Miniklerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı geziler, aktiviteler ve çeşitli organizasyonlar düzenliyoruz. Çocukları bale eğitiminin yanı sıra bu eğlenceli ortam ile sosyal becerilerini geliştirip kendine güvenen ve dansta başarılı bireyler haline getiriyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir bale kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de çocuğunuzla birlikte Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
3-4 yaş bale workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Koçluğu

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer planlarını yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ilerideki hayatlarında, ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz. Çocuklarımıza parlak bir gelecek hazırlıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

4 yaş bale kursu
3 Yas Bale Egitimi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel balerin ya da balet olarak dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize eğitim sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Mini bale kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Mini bale eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol gösterici olmaya devam ediyor, yeteneklerini değerlendirerek büyük adımlar atmalarını sağlıyoruz.

3 4 Yas Mini Bale Kursu Fiyatlari

MEB Onaylı 3 - 4 Yaş Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

3-4 Yaş Mini Bale Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuklarına 3-4 yaş mini bale kursu sonrasında hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız ailelerin ve minik öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

3-4 Yaş Mini Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

3-4 yaş bale sınıflarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızı inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, çocuklarınız sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alsın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, 3 - 4 Yaş Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Bale eğitim materyalleri ile donatılmış, ferah ve güvenli sınıflarımızda uygulama ağırlıklı ders anlatımları, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, yılsonu gösteriler ve bale resitalleri, bale kursu sonrası kariyer danışmanlığı ile bale sanatına gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, çocuklarınıza odaklanan 3-4 yaş mini bale eğitimi veriyoruz.

çocuk bale kursu

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarınızı doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

3- 4 yaş mini bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Çocuğunuz İçin Keyifli Bir Hobi Arıyor, Yeteneğini Erkenden Keşfetmek Mi İstiyorsunuz?

Çocuklarınızı hayata hazırlamak, sosyalleşmelerini ve arkadaş kazanmalarını sağlamak, yeteneklerini keşfetmelerine imkan vermek, yaratıcılıklarını desteklemek, eğitim hayatlarına yardımcı olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun bale eğitim planını belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bale eğitimi

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınıza uygun ve ihtiyaçlarına yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
3-4 yaş mini bale kursu

Bale İle Büyüsünler!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak mini bale eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 3-4 yaş mini bale kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 3-4 yaş mini bale kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bale kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu, sonunda MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

3- 4 yaş mini bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Çocuğunuzu erken yaşta bale ile tanıştırmak, kas ve kemik gelişimine büyük ölçüde destek olacaktır. Küçük yaşta aldıracağınız Bale eğitimi ile fiziksel gelişimlerini destekleyebilir, nitelikli bireyler olarak yetişmelerinin ilk adımını beraber atabilirsiniz. Çocuklarınızın zevk alacakları bir hobiye sahip olması onlara özgüven kazandıracak, çok daha sosyal bir çocuk olmalarına fayda sağlayacaktır. Sevecekleri bir hobi, ileride kariyer inşasında etkili olabilir, onlara mutluluk dolu günler kazandırabilir.

Bale dünyanın en disiplinli danslarından biri olması sebebiyle kolay olmayan bir danstır. Küçük yaşlarda başlanır ve 10 yıldan fazla süren bir eğitim sürecini kapsar. Figürleri ve koreografileri zorludur. Ancak erken yaşta başlandığında çocukların baleyi öğrenmesi mümkündür. Aileler çocuklarının yeteneklerini erkenden fark etmeli ve bale eğitimi almalarını sağlamalıdır. Çocuk bale kursları ile bale öğrenmek mümkündür.

Eğitim Danışmanına Sor

Dans Akademi Bale Kursu 1

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

3-4 bale hazırlık seviye kursu alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi mini bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

3-4 yaş mini bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

980+

Mezun Öğrenci

Bale eğitimi alan, dans sevgisi ve deneyimi kazanan binlerce mutlu öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

287

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.435 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46