Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Street Jazz Kursu

Street Jazz ile Hayatın Müzikal Sahnesi Olsun!

Bizimle Jazz Yolculuğuna Hazırlan! Hisset, Öğren, Canlan ve Dans Et! Street Jazz Kursu Dans Akademi

Müzikallerin dansını öğreniyoruz! Broadway şovlarında ve sinema sahnelerinde görmeye alışık olduğumuz Street Jazz dansın eğlenceli dünyasına adım atıyoruz!

Doğaçlama dans etmeyi öğrenmek, kendine özgü stil ve teknik oluşturmak, enerjik ve eğlenceli koreografiler sergilemek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sıçrama ve hızlı dönüşlerden doğaçlamaya, koordinasyondan esnekliğe kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Street Jazz Dans Kursu; Street Jazz tekniklerini öğrenerek dans etmenin keyfini yaşamak, sosyal bir ortamda keyifli vakitler geçirmek, yeteneklerini ve bedeninin sınırlarını keşfetmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl street jazz eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

street jazz dans kursu

Tüm Street Jazz Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Street Jazz Kursu Programı – Broadway’e Gidiyoruz!

1.seviye Street Jazz Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Street Jazz Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Street Jazz Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Street Jazz Kursu Dans Akademi!

Hayatınızın tekdüzeliğinden sıyrılacak, dans pistinde müziğin ritmini bizimle hissedeceksiniz. Street Jazz dansın teknikleri artık sizin için zor olmayacak! Dans ederek eğleneceğiniz, profesyonel dans hocalarımızla yeteneklerinizin şekilleneceği Street Jazz dersleri için Dans Akademi'ye gelin! Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan Street Jazz kursları ile tanışın!

street jazz dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
street jazz dans kurslari

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı street jazz dans kursu

Street Jazz Sertifikası

Street jazz eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Street jazz kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

street jazz dans dersi

Sıkıcılığı Bırakın, Rengarenk Bir Dünya Yaratın!

Yeni bir hobi arayan herkesin Street Jazz’ı denemesinin tam zamanı! Müzikle kendinizden geçeceğiniz bir dans serüveninden neden uzak durasınız ki?

Sıkıldınız, yapacak farklı şeyler arıyorsanız; rengarenk süslenmeyi ve capcanlı dansları izlemeyi seviyorsanız; hayatınızı müzikal gibi yaşıyorsanız Street Jazz’ın büyülü dünyası tam size göre! Hayatınızdaki monotonluğa bir çizgi çekeceğiniz bu dans türüyle tazelendiğinizi ve hayata daha pozitif baktığınızı hissedeceksiniz!

Müzikalin renkli dünyasına ilk adımı bizimle atın! Manhattan’ın büyüsünü ayağınıza getiren Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi, Street Jazz kursu ile hayatınıza hareket katacak!

Street Jazz Kursu ile Kendinizi Bulun!

İlgi alanınızı genişletmek istiyor, hayatınıza biraz olsun hareket katmayı arzuluyorsanız bu dans sizin dansınız! Mutlulukla dolacağınız bir hobiye sahip olmanın farkını yaşayın!

Street Jazz müziklerinin dinamik ritmi ruhunuza işlesin! Hayatınızı renklendirecek dans programıyla Street Jazz’dan kopamayacak, dans tutkunuzu gün geçtikçe ateşleyeceksiniz! Bedeninizi canlandıracak, hareketlerinizin daha esnek bir hal almasını sağlayacaksınız! Kendinizi müziğin ritmine bırakın ve bedeninizdeki farklılıkları hissedin!

Eğlenecek, öğrenecek ve dans edeceksiniz! Adımlarınızı daha anlamlı atmayı öğrenecek, müzikle salınmanın tadını bizimle çıkaracaksınız!

street jazz dans eğitimleri
street jazz dans dersleri

Her Zaman Dinamik Kalın, Dans Ederek Yenilenin!

Dans etmeye başladıktan sonra yüzünüzde, zihninizde ve bedeninizde büyük bir fark hissedeceksiniz!

Broadway tutkusuna mı kapıldınız ya da profesyonel bir dans kariyeri mi istiyorsunuz? Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş street jazz kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans etmenin yaşı yoktur! Siz de Dans Akademi’ye gelin, ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanın ilk adımını atarak büyük ailemizin bir parçası olun…

Uluslararası Eğitim Standardı

Türkiye’de ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan street jazz eğitimi sistemimiz 15 yıllık deneyimimizin birikimiyle şekillenen, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 270’in üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, güncel araştırmalarla devamlı geliştirdiğimiz yeni street jazz eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Street Jazz dansı sizin için ister hobi ister profesyonel bir amaç olsun, bizimle keyif almanızı sağlayacak; dünyanın en iyi dans okulları ve street jazz kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle, farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

street jazz dans eğitimi
meb ruhsatlı street jazz dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı street jazz kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir street jazz kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve street jazz ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların street jazz eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Street Jazz Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı street jazz dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Street Jazz derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, Broadway’in ruhunu Dans Akademi’de yaşatıyoruz. Uygulama ağırlıklı programlarımızda street jazz eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Street Jazz en iyi yaşayarak öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak street jazz eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı street jazz dans eğitimi

Öğrenci Yorumları

Beklemeyin, Hemen Başlayın!

Müzik duyduğunuz anda ayağa fırlıyorsanız, dans etmeyi öğrenmek istiyorsanız gelin!

Dans Becerinizde Bizimle Fark Yaratın!

Dans Akademi’de yeteneğinizi geliştirin, sahnede dans etmenin tadına varın!

Daima Özgür, Her Zaman Canlı… Dans Etmeye Devam Edin!

Dans sahnesinde yerinizi alın, kendinizi dansla şımartın, eğlenmenin formülünü öğrenin!

street jazz dans kursu mezunları

270 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Street Jazz dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Street Jazz kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel street jazz kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye street jazz dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek street jazz eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler street jazz dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir street jazz kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece street jazz eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
street jazz dans kursları

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik street jazz eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz street jazz eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

street jazz dans kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatörlüğün çok ötesinde, profesyonel bir kariyer düşünen öğrencilerimiz için çalışma fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Street Jazz kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini çok daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize street jazz eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece street jazz kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için street jazz eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

street jazz dans eğitimleri
street jazz dans kursu fiyatları

Street Jazz Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Street Jazz Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Street Jazz eğitimini farklı branşlardan danslarla destekleyebileceğiniz, dans etmenin keyfine varmanızı sağlayacak ve hayatınızda geniş bir dans kültürü oluşturacak eğitimlerimizden kendinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Durmayın, sıradaki dans eğitiminizi öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslarımız arasından seçin!

Street Jazz Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Street Jazz kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, street jazz kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı street Jazz eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, street jazz eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun street jazz kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre street jazz eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan street jazz dersleri veriyoruz.

street jazz dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi street jazz dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Street jazz kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Street jazz eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hayatınızın Neşesini Dans Ederek Artırın! Sıkıcı Bir Yaşamdan Hareketli Bir Dünyaya! Street Jazz Dans Kursu ile Tanışın!

Street Jazz dansı sizi enerjik bir yolculuğa çıkarsın! Her günü aynı yaşamaktan, aynı aktiviteleri tekrarlamaktan yorulduysanız ve hayatınıza renk katacak yeni bir heyecan arıyorsanız Dans Akademi sizi bekliyor! Street Jazz kursu ile kendinizi yeniden tanıyacak, canlı bir ruha sahip olacaksınız! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans kursu programını bulalım, hayatınıza renk katalım…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi street jazz dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik street jazz eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
street jazz dans kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak street jazz eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak street jazz dansını amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Street jazz kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Street jazz kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Street Jazz kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi street jazz kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan street jazz kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Street Jazz kursu Florya, Street Jazz kursu Bahçelievler, Street Jazz kursu Ataköy, Street Jazz kursu Yeşilköy, Street Jazz kursu Zeytinburnu, Street Jazz kursu Avcılar olarak hizmet veren Street Jazz kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Street Jazz Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Street Jazz kursu eğitmen kadromuz; Street Jazz dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Street Jazz dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Street Jazz Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Street Jazz teknikleri ile çok dinamik ve canlı bir dans türü. Hayatınıza ihtiyacınız olan neşeyi katmak, hareketli müziklerle eğlenirken daha formda bir vücuda sahip olmak, sosyalleşmek için Street Jazz kursları arasından kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Dans sizi hareketli kıldığı için üzerinizden hantallığı alacak ve yaşam kalitenizin çok daha yükselmesini sağlayacak. Dans etmenin yararları saymakla bitmez ancak söyleyebiliriz ki hem ruhunuza hem bedeninize hem de sağlığınıza iyi gelecek en güzel hobilerden biri dans etmektir!

Hip Hop, Funk ve R&B gibi farklı dans konseptlerini figürlerinde görebileceğimiz Street Jazz, sokağın ritmini tutmanızı sağlayacak bir dans türüdür. Müziklallerin en bilindik ve sevilen dans türü olan Street Jazz’ı siz de kendinize uygun bir dans kursu yardımıyla öğrenebilir ya da kendi başınıza öğrenmeyi deneyebilirsiniz. Ancak dansın inceliklerini ve püf noktalarını kavramak istiyorsanız sizler için 3 aylık bir Street Jazz başlangıç kursu oldukça iyi bir seçenek olacaktır. Eğer devam etmek isterseniz, kendinizi orta ve ileri seviye kursları ile rahatlıkla geliştirebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Street Jazz eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Street Jazz eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Street Jazz kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

270+

Mezun Öğrenci

Street Jazz ritmini hayatlarına katmış yüzlerce yetenekli öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

937

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 4.685 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46