Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu

Uzun Bir Yolculuktan Başarıyla Parlayan Gülüşlere!

Gençlerimizin Hayallerine Destek Oluyor, Onları Başarılı Bale Yıldızları Haline Getiriyoruz! İleri Seviye Bale Kursu Dans Akademi

Neredeyse emeklemeye başladığı günden itibaren hayatını Bale ile şekillendirmiş yetenekli öğrencilerimizin hayallerine giden yolda son aşamayı da beraber atlatıyoruz.

Aldıkları temel eğitimleri çok daha ileri götürecek, onları profesyonel hale getirecek Bale çalışmalarımızla geleceğin dans sanatçılarını yetiştiriyoruz. Sürekli gelişmeye devam eden, pratiklerini aksatmayan, sanat disiplinini kendine alışkanlık edinmiş öğrencilerimizle bir sonraki aşama sahneye çıkmak!

13 – 18 yaş İleri Seviye Bale Eğitimi programımızı, dans etmeyi meslek haline getirmeyi arzulayan gençlerimizin bilgi ve teknik birikimini artırmak adına özel olarak hazırladık.

Dans eğitimi alan gençlerin fiziksel ve ruhsal gelişimlerini desteklenirken yaratıcılıkları artıyor ve iletişim becerileri güçleniyor.

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Tüm 13- 18 Yaş İleri Seviye Bale Eğitimi Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
İleri Seviye
Süre
4 Seviye 640 Saat
Kontenjan
12 Kişi

13 – 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu – Kariyerimizin Temellerini Sağlam Atıyoruz!

Bugüne kadar 860'ın üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 öğrenci memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 4 seviye 640 saat bale eğitimi programımızla gençlerimizi dans etmenin keyifli yolculuğuna çıkaracağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen 13 - 18 yaş Bale Kursu Dans Akademi’de!

13 - 18 yaş Bale ile hayatınıza hareket katmak, kendinize bir zaman tanımak, Dans Akademi’nin güvenli ve samimi ortamında sosyalleşmek istiyorsanız; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel 13 - 18 yaş Bale kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

bale eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman dansa ve baleye kendini adamış, Türkiye’nin ünlü bale eğitmenlerinden ileri seviye bale eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
ileri seviye bale eğitimleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı bale kursu

MEB Onaylı Sertifika

Dans yolculuğunuzda referansınız olacak, bale eğitimi aldığınızı belgeleyen MEB onaylı ileri seviye bale kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında bale eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden bale eğitimi alarak suça ortak olmayın!

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi

Hayallerinizin Peşinden Gidin!

Gelecekte bale ile iç içe bir hayat hayal ediyorsanız yeteneklerinizi geliştirmek için zaman kaybetmeyin!

Bale dansını profesyonel düzeyde yapmak, konservatuvara hazırlanarak kariyerinizi şekillendirmek, balenin ileri tekniklerini öğrenmek istiyorsanız ileri seviye bale eğitimi tam size göre! Yeteneklerinize yön vermek ve Türkiye’nin en iyi bale sanatçılarından biri olarak ülkemizi yurt içi ve yurt dışında temsil etmek istiyorsanız eğitiminize devam edin…

Ünlü bale dansçıları arasında yer almanız için önünüzde hiçbir engel yok! Hayallerinize giden yolda bir adım atın!

Bale Tutkusunu Hayatınıza Yansıtın!

Sürekli dans etmek istiyor, figürlerinizin mükemmelleşmesi için durmadan çalışıyor musunuz? Bale’yi bir meslek haline getirmek isteyen öğrencilerimiz için en dinamik ve tekniklerini geliştirebilecekleri eğitimleri veriyoruz!

Yeteneklerinizi geliştirebileceğiniz keyifli Bale dersleri mi arıyorsunuz? Samimi bir ortamda, geniş sınıflarda kaliteli hazırlanmış programlar ve alanında uzman hocalardan mı eğitim almak istiyorsunuz? Dans Akademi ile Bale’nin keyifli yanını keşfedin, mesleğinizin temellerini sağlam atın!

13- 18 yaş İleri Seviye Bale Kurslarımızı, yeteneğini geliştirmek isteyen gençler ve çocuklarının başarılarıyla gurur duymayı arzulayan aileler için özel olarak hazırladık.

ileri seviye bale eğitimi
ileri seviye bale eğitimleri

Bale İle Geleceğinizi Şekillendirin!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, dansın özgür ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan gençler yetiştiriyoruz!

İster sadece dans tutkunuzu ateşlemek, isterseniz dansı bir meslek haline getirmek… Hiç fark etmez! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş 13 - 18 yaş Bale kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans tutkunuzu Dans Akademi ile besleyin, başarılı bir kariyere giden uzun yolunuzda temellerinizi dopdolu bir program ile atın.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan 13 - 18 yaş Bale eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 860’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni 13 - 18 yaş Bale eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı 13 - 18 yaş Bale eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve 13 - 18 yaş Bale kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

ileri seviye bale kursu
meb ruhsatlı bale kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı 13 - 18 yaş Bale kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir 13 - 18 yaş Bale kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve 13 - 18 yaş Bale derslerimizin programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı 13 - 18 yaş Bale Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı 13 - 18 yaş Bale dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

13 - 18 yaş Bale derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda 13 - 18 yaş Bale eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

13 - 18 yaş Bale en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak 13 - 18 yaş Bale eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

ileri seviye bale eğitimi

Öğrenci Yorumları

Hayal Edin, Başlayın!

Profesyonel Bale sanatçısı olup, sahnelerde ışıldamak istiyorsanız hiç durmayın!

Bale Kursu ile Tekniklerinizi Geliştirmeye Devam edin

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi ile tam donanımlı bir Bale sanatçısı olmanın temelini atın.

Yeteneğinizi Geliştirin, Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Sahnede kendinizi hayal edebiliyorsunuz değil mi? Şimdi dans etmenin tam sırası!

ileri seviye bale kursu

860 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize 13 - 18 yaş Bale dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı 13 - 18 yaş Bale kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye 13 - 18 yaş Bale dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
ileri seviye bale kursları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
ileri seviye bale kursu workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik dans eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik eğitimler almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Koçluğu

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

13 - 18 yaş Bale kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

ileri seviye bale eğitimi
bale eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize 13 - 18 yaş Bale eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece 13 - 18 yaş Bale kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için 13 - 18 yaş Bale eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

13 18 Yas Ileri Seviye Bale Egitimi Fiyatlari

MEB Onaylı 13 - 18 yaş Bale Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

13 - 18 yaş Bale Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Baleyi kariyer hedefleri arasına koyan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

13 - 18 yaş Bale Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

13 - 18 yaş Bale kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, 13 - 18 yaş Bale kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı 13 - 18 yaş Bale eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Gençlerimizin seviyesini belirlemek ve onlara en uygun bale eğitim programlarını oluşturmak için yetenek analizi yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarına, yetenek ve seviyelerine göre bale eğitimi içeriği hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, öğrencilerimize odaklanan 13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi veriyoruz.

bale kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimlerini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi bale dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Gençlerimizi doğru eğitimlere yönlendirmek ve kurs programlarından yüksek verim almalarını sağlamak için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın gelişimine ve eksiklerini gidermesine destek veriyoruz.

Geleceğin Nitelikli Balerin ve Baletlerini Özenle Yetiştiriyoruz!

Dans tutkusunu mesleki birikimi ile harmanlayarak geleceğin yıldızı olmak isteyen balerin ve baletlerin her adımında yanlarında oluyoruz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi bale kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size en uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik bale kursları belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
ileri seviye bale kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı ve eğlenceli bale eğitimi ile gençlerimizin yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip olarak gelişmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Gizli kalmış yeteneklerinizi gençler için ileri seviye bale eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitim sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. 13 - 18 yaş ileri seviye bale eğitim fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun bale eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Bale kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 -5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

13 - 18 yaş ileri seviye bale kursu eğitmen kadromuz; Türkiye’nin ünlü balerin ve baletlerinden, ülkemizi yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda temsil etmiş başarılı dansçılardan, koreograflardan ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dansın farklı alanlarında akademik çalışmalara imza atmış, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu, Konservatuvara Hazırlık Kursu ile Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Bale kurslarımızda yaş gruplarına göre sınıflar oluşturulmaktadır. Sınıflarımız; 3 – 4 Yaş Mini Bale Kursu, 4 – 5 Yaş Bale Hazırlık Seviye Kursu, 6 – 12 Yaş Seviyeli Bale Eğitimi, 13 – 18 İleri Seviye Bale Eğitimi, Yetişkin Bale Kursu ve Konservatuvara Hazırlık Kursu sınıfları olarak ayrılmaktadır.

Bale çok küçük yaşlarda temeli atılan bir dans çeşididir. 4-5 yaş, 6-12 yaş ve 13- 18 yaşları arasında Dans Akademi Bale kurslarına çocuklarınızı kayıt ettirerek bale ile tanışmalarını sağlayabilirsiniz. Temel ve seviyeli bale eğitimi sonrası alacakları ileri seviye bale eğitimi ile konservatuvar sınavlarına hazırlanabilir, kariyerlerini bale üzerine inşa edebilirler. Ayrıca hobi olarak bale eğitimi alabilir, postürlerini düzeltebilir, dans becerilerini geliştirebilir, vücutlarına esneklik ve sağlık katabilirler.

Bale dünyanın en disiplinli danslarından biri olması sebebiyle kolay olmayan bir danstır. Küçük yaşlarda başlanır ve 10 yıldan fazla süren bir eğitim sürecini kapsar. Figürleri ve koreografileri zorludur. Ancak erken yaşta başlandığında çocukların baleyi öğrenmesi mümkündür. Aileler çocuklarının yeteneklerini erkenden fark etmeli ve bale eğitimi almalarını sağlamalıdır. Çocuk bale kursları ile bale öğrenmek mümkündür.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi bale kursu

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

13 - 18 yaş Bale eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

13-18 yaş ileri seviye bale eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi ileri seviye bale kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

13-18 yaş ileri seviye bale kursu öğrencilerimizin yüksek memnuniyet oranı.

860+

Mezun Öğrenci

13 - 18 yaş bale eğitimi alarak mesleki birikiminin temellerini bizimle sağlam atan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

225

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.125 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46