Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Akademi

Hakkımızda

Dans Akademi, Girişimci Eğitmen Fotoğraf Sanatçısı Orhan Gürbüz tarafından 2008 yılında kurulmuştur.

Alanında uzman ve deneyimli dans hocaları, yurt içi ve yurt dışında tanınmış koreograflar, Türkiye’nin dört bir yanında başarılı sahnelerde yer almış profesyonel dans sanatçıları, eğitim danışmanları, dans alanında uzman akademisyenler, iletişim uzmanları, art direktörler, kariyer ve imaj danışmanları ile geniş bir sanat ekibinden oluşan kadroyla Türkiye’nin, bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanmış Avrupa standartlarında uygun ilk ve tek programı. Uygulama ağırlıklı 40’tan fazla branşta dans kursları ve mesleki ve kişisel gelişim eğitimleri vermekteyiz.

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir kurum olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle öğrencilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine uygun, öğrenme hızları, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktalarını göz önünde bulundurarak kişiselleştirilmiş bir program hazırlamaktayız.

meb ruhsatlı dans kursu

İçindeki dansçıyı keşfet! Hemen kayıt ol!

15+

Yıllık Deneyim

Dans eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

9800+

Mezun Öğrenci

Dans tutkusundan keyif alan ve dansla ilgili mesleklerde uzmanlaşan binlerce öğrenci.

dans kursları

Vizyon

Yaşam boyu öğrenme odaklı ve eğitimdeki öncülüğüyle toplumsal ve sanatsal gelişime yön veren uluslararası bir eğitim kurumu olmak vizyonumuzdur.

Dans Akademi olarak bilimsel eğitim yöntemlerinin ışığında ve güncel eğitim teknolojilerini kullanarak, öğrencilerinin eğlenerek öğrenmesine, dünya standartlarını yakından takip ederek öğrencilerine her zaman günceli sunan, sanatsal ve kültürel faaliyetlerle daha iyi bir geleceğin şekillenmesine katkıda bulunan prestijli ve öncü bir akademi olmaya devam etmek önceliğimizdir.

Her biri alanında uzman, sanata gönül vermiş ve sanat dallarının gelişmesine katkıda bulunmuş tecrübeli eğitim kadromuzla dans tutkusunu gelecek nesillere aktarmak, güven duyulan bir kurum olarak hayata ve insanlığa değer katmak arzumuzdur.

Misyon

Misyonumuz; sanata saygının temel değer olarak kabul edildiği, verimli, yaratıcı ve akademik bir paylaşım ortamında, çağdaş eğitim yöntemleriyle ülkemizin başarılı sanatçılarını yetiştirmektir.

Sanata gönül vermiş bireyleri geleneksel ve çağdaş değerlerle yoğurarak, bilgili, entelektüel birikimi yüksek, yaratıcı ve eleştirel düşünen, hayata daha özgür bakan, kendini sürekli geliştiren, özgüveni yüksek, hobilerinden zevk almalarını sağlayarak dans dünyasının nitelikli ve başarılı isimlerini ülkemize kazandırmak amacımızdır.

Öğrencilerimizi mesleki bilgi ve becerilerini dünyanın her yerinde kullanabilecekleri şekilde profesyonel hayata hazırlayarak ülkemizi dünyada temsil eden bir eğitim kurumu olmak hedefimizdir.

dans eğitimi
dans kursu

Değerler

Eğitim felsefemizle standartlardan ve taklitten uzak, geçmişin bilgi birikimi ile geleceğin eğitim ihtiyaçlarını dikkate alarak öğrencilerimize ışık oluyoruz.

Eğitim içeriklerinde bireysel farklılıklar odaklı, programlarımızda sürdürülebilirlik, sistemde yenilikçilik ve öncülük, öğrenci memnuniyetinde güvenirlik en önemli değerlerimizdir. Aklın ve bilimin ışığında, sürekli öğrenen ve gelişen bir kurum olarak özverili ve çözüm odaklı kadromuzla yaşatmaya devam ediyoruz.

Öğrencinin sahip olduğu potansiyeli en iyi şekilde değerlendirmek, özgüveni yüksek, nitelikli ve donanımlı, özgür düşünen sanatçılar yetiştirmek için canla başla çalışıyoruz.

20’den Fazla Uzman Eğitmen

Her biri alanında uzman, dansa kendini adamış, dans eğitimleri konusunda tecrübeli dans hocalarını; yaratıcı koreografları, art direktörlerini, profesyonel dans gösterilerinde yer almış sanatçıları ve daha fazlasını Dans Akademi çatısı altında topluyoruz!

Salsa, Tango, Bachata gibi Latin danslarını; Vals, Rumba, Bolero, Quickstep ve Samba gibi Salon danslarını; özgürce kendinizi ifade edebileceğiniz Hip Hop, Modern Dans, Çarliston ve Disco danslarını; bir yandan eğlenirken bir yandan spor yapabileceğiniz Zumba, Pilates, Pole Dance gibi farklı coğrafyalara ait dans çeşitlerini alanında uzman isimlerden en iyi dans eğitimiyle alabilirsiniz!

Kendinizi geliştirmek, eğlenmek, hobinizi daha profesyonel bir seviyeye taşıma, uzman isimlerden en iyi dans eğitimini almak ve başarılı bir dans kariyeri yapmak istiyorsanız doğru eğitmenleri tercih edin.

dans dersi
Dans Egitimleri 66

51 Dalda Sanat ve Kişisel Gelişim Eğitimleri

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız dans ve destekleyici eğitimlerimizle yanınızdayız.

Dans ederek eğlenmek isteyenler, profesyonel dans sanatçısı olma hayalini kuranlar, konservatuar hazırlık sürecindeki öğrenciler, fiziksel yeteneklerini geliştirmek isteyenler, bedeniyle kendini ifade etmeyi sevenler için kapsayıcı bir programla birbirinden çeşitli kurslar hazırladık! Teknik atölyeler, konservatuar programları, etkili iletişim eğitimleri, kişisel ve mesleki gelişim kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

9800 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize uzman dans hocalarımızla dans tekniği ile pratiğini aktardık.

Donanımlı eğitim merkezimiz, ferah atölyelerimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimi programlarımız, kareografi çalışmalarımız, duayenlerle söyleşiler ve workshop etkinliklerimiz, dans gecelerimiz ve dans yarışmalarımız ile sosyal sorumluluk projeleri gibi ayrıcalıklı hizmetlerimize ek olarak güler yüzlü yaklaşımımızla sizleri samimi ve içten bir ortama davet ediyoruz.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans ve sanat eğitimleri arıyorsanız Dans Akademi'nin binlerce mutlu öğrencisi arasına katılmanızın zamanıdır!

dans eğitimleri
dans dersleri

Eğitim Markalarımız

Nitelikli iş gücü yetiştirerek ülke değerlerine katkıda bulunmak, kendine güvenen, sanatsal bilinç kazanmış, yaratıcı, girişimci ve donanımlı bireyler yetiştirmek için 20 eğitim markasını hayata geçirdik.

Hobi ve Mesleki Gelişim alanında Sanat Akademi, Foto Life Akademi, Sinema Akademi, Dans Akademi, Bale Akademi, Müzik Akademi, Resim Akademi ve Model Akademi; Kişisel Gelişim ve Kariyer Kursları olarak Kariyer Home, İmaj Akademi, SEO Akademi, Web Akademi ve Dil Akademi ile ülke gelişimine katkıda bulunan, kültürel değerlere önem veren, analitik düşünen, mükemmeliyet kültürünü benimsemiş, alanında yetkin ve yenilikçi isimleri ülkemize kazandırıyoruz.

150’den fazla branş eğitimimizle hayat boyu öğrenmeyi hedefleyen her yaştan öğrencimize kariyer fırsatları yaratıyor, kişisel gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Sinema Akademi’yi Yakından Tanıyın!

Türkiye’nin en çok tavsiye edilen sanat okulu olarak ünlü televizyon kanallarına konuk olduk, gazete ve dergilerde yer aldık. Sahne sanatları, görsel ve işitsel sanatlar hakkında merak edilenleri yanıtladık, kurumumuzdan bahsettik… Bizi yakından tanımak istiyorsanız konuk olduğumuz TV programlarını izleyin, yazılarımızı takip edin…

dans akademi tv programları

TV Programları

Dans Akademi TV ekranlarında! Türkiye’nin en çok izlenen TV kanallarına konuk olarak akademimizden bahsettik.

dans akademi gazete haberleri

Gazete Haberleri

Eğitim metodumuz, ünlü eğitmenlerimiz, dans gösterilerimiz ve öğrencilerimizin başarılarıyla gazetelerde yer aldık

dans akademi dergi röportajları

Dergi Röportajları

Dans sanatıyla ile ilgili yazılarımız, dans duayenleri ile söyleşilerimiz, öğrencilerimizle düzenlediğimiz dans organizasyonlarımızla ünlü dergilerde yer aldık.

Bizden Haberler

Dans kurslarımızı, destekleyici ve kurumsal eğitimlerimizi, kampanyalarımızı ve etkinliklerimizi yakından takip edin, siz de ailemizin bir parçası olun.

Türkiye’nin En Dinamik Dans Okulu Dans Akademi’yi İnceleyin!

Dans derslerimizi, birbirinden farklı eğitimlerimizi, dans gösterilerimizden görsellerimizi, teknik dans çalışmalarımızı ve birbirinden canlı dans organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Dans Akademi öğrenci yorumlarına göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın! Dans Akademi’yi başarılı kılan şey; dans sever binlerce yetenekli değerin ailemizin bir parçası olmasıdır!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Ayrıcalıklı Standartlarda Eğitim Alın! Akademi Ailemizi İnceleyin!

Dans Akademi’de standartların dışında, sıradanlıktan uzakta bir eğitim sizi bekliyor! Dersliklerimize, dans salonlarımıza, sınıflarımıza ve sosyal alanlarımıza yakında bakın; keyifli eğitimlerimizden fotoğraflarla akademimizi tanıyın, mezunlarımızın başarılarını inceleyin! Siz de ailemizin bir parçası olun…

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46