Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Gazete Haberleri

Hurriyet

Hürriyet Gazetesi

Dans Akademi’nin Hürriyet Gazetesi’nde yer alan dans eğitimleri ve dans sanatı hakkında makaleleri ve güncel haberleri.

Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi, her biri alanında uzman dans eğitmenleri, uluslararası eğitim metotları, Avrupa standartlarında eğitimi ve %100 öğrenme garantisi ile Hürriyet Gazetesi’nde yerini aldı.

Sanatsal ve sosyal aktiviteleri, ders telafi imkanları, Sanat Cafe’si, duayenlerle yapılan söyleşiler ile bir dans kursundan kat kat fazlası olan Dans Akademi hakkında çıkan haberleri Hürriyet Gazetesi’nden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir

Sabah Gazetesi

Dans Akademi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan dans eğitimleri ve dans sanatı hakkında makaleleri ve güncel haberleri.

Dans Akademi, deneyimli dans eğitmenleri, ünlü koreografları, her daim güncellenen uluslararası eğitim programları, uygulamalı dans dersleri ve başarılı dans organizasyonları ile Sabah Gazetesi’nin manşetlerinde yerini aldı.

Uzman eğitmenler tarafından verilen eğitimlerinde, bireysel ve kurumsal programlarının kalitesine önem veren bir kurum olarak Dans Akademi hakkında çıkan haberleri Sabah Gazetesi’nde yayımlanan haberlerden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Sabah
Milliyet

Milliyet Gazetesi

Dans Akademi’nin Milliyet Gazetesi’nde yer alan dans eğitimleri ve dans sanatı hakkında makaleleri ve güncel haberleri.

Bugüne kadar binlerce kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiği eğitim metoduyla adından söz ettiren Dans Akademi, Milliyet Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Kurucumuz ile yapılan röportajlara ve Dans Akademi hakkında çıkan diğer haberlere Milliyet Gazetesi manşetlerini takip ederek ulaşabilirsiniz.

Güncellenmektedir

Posta Gazetesi

Dans Akademi’nin Posta Gazetesi’nde yer alan dans eğitimleri ve dans sanatı hakkında makaleleri ve güncel haberleri.

Avrupa standartlarında eğitim yöntemleri; dans ve sahne sanatlarında, sportif danslar ve destekleyici eğitimlerinde uygulamalı dersleri ve bireysel yaklaşımı ile kaliteli eğitim sunan Dans Akademi hakkında çıkan haberleri Posta Gazetesi’nden takip edebilirsiniz.

Sinema Akademi hakkında çıkan haberleri ve güncel etkinliklerini Posta gazetesinden takip edebilir, kursumuz hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Güncellenmektedir
Posta
Star

Star Gazetesi

Dans Akademi’nin Sabah Gazetesi’nde yer alan dans eğitimleri ve dans sanatı hakkında makaleleri ve güncel haberleri.

Son teknoloji ekipmanlarla donatılmış, geniş ve ferah sınıfları, temiz atmosferi, samimi yaklaşımı, öğrencilerine sahne deneyimi kazandıran dans etkinlikleri, ders telafi imkanları ve öğrenme garantisi, eğlenceli atmosferi ile dikkat çeken Dans Akademi, Star Gazetesi’nin manşetlerinde yer aldı.

Eğitimi ve öğrenci yaklaşımında yüksek memnuniyet oranına sahip, sosyal sorumluluk projeleri, eğitim öncesi ve sonrasında öğrencilerine sunduğu desteği ile Dans Akademi’yi Star Gazetesi’nden takip edebilirsiniz.

Güncellenmektedir
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46