Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Kizomba Kursu

Kıvrak ve Yumuşak Kalça Figürleriyle İçinizdeki Dansçıyı Açığa Çıkarın!

Cazibeli Figürler, Egzotik ve Keyifli Bir Atmosfer… Dansın Büyüsü Sizi Çağırıyor! Kizomba Kursu Dans Akademi

Latin danslarının romantik aurasını hissettiren Kizomba, yavaş ve dikkatli adımlarıyla dans etmek isteyenleri kıvraklığın estetiğiyle buluşturuyor.

Hayatınız çok mu sıradan? Farklı bir aktivite yapmaya mı ihtiyacınız var? Pek çok dans gibi Afrika’dan doğan ve gelişen Kizomba dansı, geleneksel figürleri ve yavaş müziği ile dikkatleri üstüne çekiyor. Kizomba ile siz de hayatınıza biraz hareket katın! Dans Akademi’ye gelin, yepyeni bir hobi edinmenin tadını çıkarın!

Dans Akademi Kizomba kursu programı ile kıvrak kalça figürlerinizi ortaya koyun, içinizdeki dansçıyı serbest bırakın! Eğlenirken öğrenmenin hazzını yaşayın!

Her yıl Kizomba eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

kizomba kursu

Tüm Kizomba Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Kizomba Kursu Programı – Bu Dans Latin Romantizmini Ayaklarınıza Getiriyor!

1.seviye Kizomba Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Kizomba Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Kizomba Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Kizomba Kursu Dans Akademi!

Ayrıcalıklı bir hobi arayışında olan herkesi Kizomba’nın büyüleyici müzikleri eşliğinde dans etmeye bekliyoruz! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Kizomba kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

kizomba kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan eğitim alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
kizomba kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı kizomba kursu

MEB Onaylı Sertifika

Kizomba eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı Kizomba kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden kizomba eğitimi alarak suça ortak olmayın!

kizomba dersi

Kendinize Zaman Ayırmanın Sırası Gelmedi Mi?

Koşuşturmacalarının arasında kendine farklı bir hobi arayanları, farklı kültürlerin dansıyla eğlenerek öğrenmeyi seven herkesi Kizomba ile Latin ateşini deneyimlemeye davet ediyoruz!

Hayatınızın monotonluğundan sıkıldıysanız, siz de her geçen günün sıradanlığından şikayetçiyseniz zincirlerinizi kırın ve bedeninizi harekete geçirerek kendinize bir iyilik yapın! Kizomba ile tekdüze bir yaşamdan sıyrılacak, tüm sorumluluklarınıza dansla küçük bir ara vereceksiniz.

Yeni kültürleri keşfedebileceğiniz dans kursu Dans Akademi ile Afrika estetiğini öne çıkaran Kizomba’yı tecrübe edecek, kendinize değer katacaksınız! Kizomba kursları kaçmaz...

Kizomba İle Latin Danslarının Romantizmini Yakından Tanıyın

Kizomba kursu ile farklı bir hobi sahibi olmanın mutluluğunu yaşayacak, hayatınıza renk ve canlılık katacaksınız.

Kizomba’nın büyülü atmosferine dahil olmanın keyfiyle çok daha aktif bir hayata merhaba diyeceksiniz. Bedeninizi sıradanlıktan kurtaracak, yeni arkadaşlıklar kurarak sosyalleşme imkanı yakalayacaksınız. Sürekli düşünen zihninizi Kizomba’nın ezgileriyle rahatlatacak, tazelenmenin tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi ailesine siz de dahil olun, geniş ve ferah kizomba eğitimi merkezlerimizde yeni bir yönünüzü tanıma fırsatını yakalayın.

kizomba dersleri
kizomba eğitimleri

Dans Ederek Yeteneğinizi Keşfedecek, Estetiğinizi Geliştireceksiniz

Kizomba dersleri ile ilk günden itibaren bedeninizi dinlemeyi öğrenecek, esneklik kazanacak ve dans etmenin en keyifli yönünü göreceksiniz.

İsterseniz hobi için isterseniz profesyonellik için dans edin, Dans Akademi’de herkese göre bir eğitim var! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Kizomba kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim alacaksınız.

Her yaşınızda dans edebilir, farklı kültürlerin danslarını tanıyarak kültürünüzü ve bedenizini geliştirebilirsiniz. İlk adımı şimdi atın, dans sahnesinde yerinizi ayırtın!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Kizomba eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 190’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Kizomba eğitimi metodunda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Kizomba eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Kizomba kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

kizomba eğitimi
meb ruhsatlı kizomba kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Kizomba kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Kizomba kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Kizomba ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların kizomba eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Kizomba Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Kizomba dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Kizomba derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Kizomba eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Kizomba en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Kizomba eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

kizomba kursları

Öğrenci Yorumları

Karar ver, Dans Etmeye Başla!

Rutine bağlanmış sıkıcı bir hayattan kurtulmak için ne bekliyorsunuz?

Hayatına Yenilik Kat! Yeteneğini Geliştir!

Türkiye’nin en canlı dans okulunda dans etmenin keyfini Kizomba kursu ile yaşa!

Şimdi Parlama Zamanı! Sahneye Çık Öğrendiklerini Göster!

Müziğin ritmine kapıl, yeteneklerini sergile, ne kadar geliştiğini herkese göster!

kizomba kursu mezunları

190 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Kizomba dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Kizomba kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel kizomba kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Kizomba dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek kizomba eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler kizomba kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir kizomba kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece kizomba eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
kizomba dersleri

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik kizomba eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz kizomba dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

kizomba kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Kizomba kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Kizomba eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Kizomba kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Kizomba eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

kizomba eğitimleri
kizomba kursu fiyatları

Kizomba Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Kizomba Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Romantik ritimleri seven, dans etmeyi tutku haline getiren öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız kizomba kursları sonrası öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans eğitimlerine bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Kizomba Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Kizomba kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Kizomba kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Kizomba eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Kizomba kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Kizomba eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Kizomba dersleri veriyoruz.

kizomba kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Kizomba dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Kizomba kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Kizomba eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Afrika Ezgilerinin Romantik Temposu Sizi de Alıp Götürecek! Kizomba Kursları Sizi Bekliyor!

Dans etmeyi seviyor, her kültürün danslarını kavramak mı istiyorsunuz? Dans tutkunuzu samimi bir ortamda büyüteceksiniz. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi kizomba kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Kizomba eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
kizomba kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı kizomba eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Kizomba eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Kizomba’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Kizomba kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Kizomba kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Kizomba kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Kizomba kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Kizomba kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Kizomba kursu Florya, kizomba kursu Bahçelievler, kizomba kursu Ataköy, kizomba kursu Yeşilköy, kizomba kursu Zeytinburnu, kizomba kursu Avcılar olarak hizmet veren kizomba kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Kizomba Kursu, Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Kizomba kursu eğitmen kadromuz; Kizomba dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Kizomba dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Kizomba Kursu, Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu gibi Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Kizomba dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Kizomba kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin kizomba kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Kizomba, diğer Latin danslarından biraz daha farklı olarak yavaş bir ritme sahip ve iki partner arasındaki uyumu gözler önüne sermeye temelli bir dans türü. Kizomba dansı ile vücut dengenizi daha iyi kurabilir, figürlerin kıvraklığıyla vücut esnekliğinizi geliştirebilirsiniz. Dans ederek bedeninizi hareket ettirme imkanı bulabilir, dolayısıyla daha aktif bir hayata sahip olabilirsiniz. Dansa odaklandığınız sürede sorumluluklarınıza biraz ara verecek ve kendinize vakit ayırmanın keyfini yaşayacaksınız. Dans ederek kan dolaşımını hızlandıracak, çok daha sağlıklı bir bedene kavuşacaksınız. Postür çalışmalarıyla çok daha dik bir duruşunuz olacak, kemiklerinizin güçlendiğini gözlemleyeceksiniz. Kizomba kursları ile siz de bu ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz.

1980’lerin başında Angola’da doğmuş bir dans olarak Kizomba iki partnerin birbirlerini kavraması ve çok yumuşak hareketlerle yavaş yavaş dans etmesi ile oluşan bir dans türüdür. Latin dansları arasında yavaş olmasına karşın en kıvrak ve estetiklerinden biri olan Kizomba sürekli kalça hareketleri ve partnerlerin yukarı ve aşağı ritimleriyle teknik bir dans denilebilir. Kizomba’nın müziklerini siz de dinleyebilir, istediğiniz figürleri öğrenebilirsiniz, ancak eşli yapılan bir dans olması ve iyi dans etmeniz için gerekli tekniklerin doğru uygulanması adına profesyonel eğitmenlerden ders almanız size çok daha yararlı olacak, danstan keyif almanızı sağlayacaktır. Siz de Kizomba’yı öğrenmek istiyorsanız 3 aylık başlangıç seviyesinde bir Kizomba kursu ile Kizomba figürlerini sergileyebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Kizomba eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Kizomba eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Kizomba Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

190+

Mezun Öğrenci

Kizomba eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

302

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.510 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46