Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Eğitmenliği Sertifika Programı

Geleceğin Dansçılarına Nitelikli Eğitmenler Yetiştiriyor; Türkiye’nin Yeni Yeteneklerini Keşfediyoruz! Eğitmenlik Sertifika Programı Kursu Dans Akademi

Dans tutkunuzu profesyonel bir seviyeye taşıyarak hayalinizdeki mesleğe ulaşmak istiyorsanız Eğitmenlik Sertifika Kursu size göre. Kendinizi başarılı bir dans eğitmeni yapacak yeni yollar mı arıyorsunuz?

Kapsamlı Bir Eğitmenlik Sertifika Kursu programıyla ihtiyaçlarınıza cevap veriyor; istediğiniz mesleğe kendinizden emin adımlarla başlamanızı sağlıyoruz. Dansları her yönüyle ele alıyor, bilgi birikimimizi ve deneyimlerimizi her geçen gün arttırıyoruz. Türkiye’nin yeni değerlerini ortaya çıkaracak dans eğitmenlerini doğru ve nitelikli yetiştirmeyi önemsiyor, programlarımızı her daim güncelliyoruz.

Dans Akademi olarak Eğitmenlik Sertifika programımızı hayatını dans becerilerini kariyere dönüştürmek isteyen ve geleceğin başarılı dansçılarına ışık olmayı amaçlayan dans eğitmeni adayları için özel hazırladık!

Eğitmenlik Sertifika Programı’na kayıt yaptırarak nitelikli bir dans eğitmeni olabilir; özel dans kurslarında, çeşitli okullarda, tiyatrolarda, birçok gösteri topluluğunda ya da Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü gibi kamu kurumlarında dans eğitmeni olarak görev alabilirsiniz.

dans eğitmenlik sertifika programı

Tüm Eğitmenlik Sertifika Programı Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
44 Hafta 66 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Eğitmenlik Sertifika Programı

Dans eğitmeni olmayı amaçlayan kursiyerlerimize 3 hafta başlangıç, 4 hafta ileri ve 4 hafta profesyonel düzeyde olmak üzere 44 hafta 66 saatten oluşan bir eğitim programı sunmakta, geleceğin dansçılarını yetiştirecek eğitmenlerin gerekli dans ve eğitim becerilerine sahip olmasını sağlamaktayız. Dans eğitmenliği sertifika programımızı inceleyin, siz de Dans Akademi ailesine katılın!

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Eğitmenlik Sertifika Kursu Dans Akademi

Dans eğitmeni olmak ve mesleğinize yönelik bir eğitim almak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel eğitmenlik sertifika programları ile öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

eğitmenlik sertifika programı eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
dans eğitmenliği

%100 Öğrenme Garantisi

Eğitmenlik sertifika kursu sonunda eğitimini tekrar etmek isteyen öğrencilere, herhangi bir sebep aranmaksızın kurs tekrarı hakkı.

Ücretsiz Telafi »
meb onaylı dans eğitmenliği sertifikası

MEB Onaylı Sertifika

Eğitmenlik Sertifika Programı eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı dans eğitmenliği sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitmenlik sertifika programı veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

dans eğitmenliği

Hayallerinizden Kopmayın

Dans tutkunuzu daha fazla kişiye aktarmak, toplumda bilinçli bir dans sevgisi oluşturmak, Türkiye’nin nitelikli dans eğitmenleri arasına katılarak dans ve sanatla büyüyen gençler mi yetiştirmek istiyorsunuz?

Dans etmeyi seviyor ve kariyerinizi dans üzerine mi kurmayı planlıyorsunuz? Kapsamlı programıyla, usta ellerden alacağınız dans eğitmenliği kursu ve Dans Akademi’nin samimi ortamıyla hayallerinizi gerçekleştirecek en doğru yerdesiniz! Alanınızın tüm teknik ve pratiğini sizlere aktaracak; başarılı dansçıların unutamadığı bir dans eğitmeni olmanız için ihtiyacınız olan çok yönlü eğitimi size sağlayacağız!

Hayallerinizi yaşatmak için çabalıyoruz! Siz de aramıza katılın, kariyerinizi inşa etmenizin gururunu birlikte yaşayalım!

Kariyeriniz Sizin Elinizde

Eğitmenlik sertifikası olmadan dans eğitmenliği yapamazsınız. Kendinize uygun, detaylı ve nitelikli bir kursa gitmeniz gerekir.

Başarılı dansçılar yetiştirmenin sırrı, iyi bir dans eğitmenliği kursu almaktan geçer! Dans Akademi olarak dans eğitmenliği sertifika programında, alanında uzman eğitmenler tarafından Avrupa standartlarında bir dans eğitimi almanın farkını yaşayacaksınız. Dans Akademi ile dans eğitmenliği önündeki engelleri bir bir aşalım; hayallerinize giden yolda en büyük desteğiniz biz olalım.

Eğitmenlik Sertifika Programı ile ihtiyacınız olan sertifikaya en kapsamlı dans eğitimleri ile ulaşın. Siz de aramıza katılın, mesleğinizi kazanmanın ve kendinizi geliştirmenin tadını çıkarın.

dans eğitmenlik sertifika
dans eğitmeni

Geleceğe Yön Verin

Eğitmenlik Sertifika Programı ile geleceğin dansçılarını yetiştirme imkanı yakalayın. Yetenekli öğrencilerinizin başarılarıyla gururlanın, zengin birikiminizle adınızdan söz ettirin.

İstediğiniz gibi bir dans eğitmeni olabilmek için; dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve hedeflediğiniz alanlara göre kişiselleştirilmiş dans eğitmenliği sertifika programı ile uygulama ve pratik ağırlıklı; bilgi, yetenek ve tekniğinizi geliştireceğiniz eğitimlerle dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Gelin, siz de ailemize katılın! Mesleğinizde fark yaratmak için Dans Akademi Eğitmenlik Sertifika Programı derslerimize katılın, başarılı bir dans eğitmeni olun.

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan eğitmenlik sertifika programı sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 560’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni eğitmenlik sertifika eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Mesleğinize bizimle hazırlanın, hayallerinize giden ilk adımı atın! Dünyanın en iyi dans okulları ve eğitmenlik sertifika programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

dans eğitmenliği sertifika dersi
meb ruhsatlı eğitmenlik sertifika programı

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı dans eğitmenliği kursu veren eğitim merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir dans okulu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve eğitmenlik sertifika programı derslerimizi geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların dans eğitmenliği sertifika dersi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Eğitmenlik Sertifika Kursu Sistemi

Kursiyerlerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, koreograflarla projeler ve uygulamalı eğitmenlik sertifika programları ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Eğitmenlik sertifika programı derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda eğitmenlik sertifika kursu eğitimlerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Dans Akademi Eğitmenlik Sertifika Programı ile hayalinizin mesleği için temelinizi sağlam atacaksınız. Nitelikli dans eğitmenleri yetiştirmeye odaklanan eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

eğitmenlik sertifika dersleri

Öğrenci Yorumları

İste, Harekete Geç!

Dans tutkunu mesleğe mi dönüştürmek istiyorsun?

Hayallerini Yakala!

Eğitmenlik Sertifika Programı ile hayallerini gerçekleştirmeye başla!

Kariyerinde Başarıdan Başarıya Koş!

Genç yetenekleri dansa kazandıracağın başarılı bir kariyere imza at!

dans eğitmenliği sertifika programı

560 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize eğitmenlik sertifika programı ile dansın tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Eğitmenlik Sertifika Programı merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel dans eğitmenliği kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye eğitmenlik sertifika programı verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için dans eğitmenliği sertifika programı dışında birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
dans eğitmenlik sertifika

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Eğitmenlik sertifika programı öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir dans eğitmenliği kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece dans eğitmenliği sertifika programı aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
dans eğitmenliği workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik eğitmenlik sertifika programları düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz butik dans eğitmenliği sertifika dersleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere eğitmenlik sertifika programı sırasında ve sonrasında kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için dans eğitmenliği sertifika programı sonrasında kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans eğitmenliği kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

dans eğitmeni
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Eğitmenlik Sertifika Programı ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Eğitmenlik Sertifika Programı sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece eğitmenlik sertifika programları süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir eğitmen olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Eğitmenlik Sertifika Programı sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

dans eğitmenliği
eğitmenlik sertifika programı fiyatları

Dans Eğitmenliği Sertifika Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Eğitmenlik Sertifika Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Nitelikli birer dans eğitmeni olmak isteyen kursiyerlerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Eğitmenlik Sertifika Programı Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Eğitmenlik sertifika kursu dans salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, eğitmenlik sertifika kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı eğitmenlik sertifika kursu eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Eğitmenlik Sertifika Kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre eğitmenlik sertifika kursu eğitim içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan eğitmenlik sertifika programı dersleri veriyoruz.

dans eğitmenliği sertifika

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi dans eğitmenliği sertifika dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Dans eğitmenliği kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Eğitmenlik sertifika programı sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Başarılı Dans Eğitmenleri Arasına İyi Bir Eğitimle Siz De Katılın! Dans Eğitmenliği Sertifika Programı

Hayallerinizi beraber gerçekleştirelim, en kapsamlı eğitmenlik sertifika programları ile hedefinize ulaşmanızı sağlayalım. Türkiye’nin genç yeteneklerini yetiştiren nitelikle bir dans eğitmeni olun! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi eğitmenlik sertifika programı

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik dans eğitim programlarını belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
dans eğitmenliği

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı eğitimlerle deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak eğitmenlik sertifika programı derslerimizi; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansları amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Eğitmenlik sertifika kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Eğitmenlik sertifika kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi eğitmenlik sertifika programı eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Eğitmenlik Sertifika kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz.

Eğitmenlik sertifika programı eğitmen kadromuz; Sosyal Latin, Salon ve Halk dansları ile Bale alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca eğitim kadromuzda; zumba, pilates, yoga gibi sportif dans ve aktivite eğitimleri veren uzmanlar, koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa, Tango, Bachata, Merengue, Cha Cha Cha, Swing dansları gibi Sosyal Latin Dansları; Vals, Rumba, Samba gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Break Dance gibi Serbest Stil Dansları; Oryantal, Zeybek, Horon, Kafkas, Sirtaki, Roman, Flamenko gibi Halk Dansları sınıflarımız başta olmak üzere; Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Sportif Danslar gibi farklı türlere ait dans sınıflarımızın her biri için öğrencilerimize telafi imkanı sunuyoruz. eğitmenlik sertifika programı ve Konservatuvara Hazırlık başta olmak üzere verdiğimiz destekleyici eğitimler ve kurumsal dans sınıflarımızın da tamamında ders telafi imkanı bulunmaktadır. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Kariyerine dans eğitmeni olarak devam etmek isteyenler, hayallerini gerçekleştirerek mesleklerine yönelik en kapsamlı eğitimleri almalıdır. Eğitmenlik sertifika programı ise kariyerini dans eğitmenliği üzerine kurmayı arzulayan herkesin katılmasını gerektiren; dans tekniği ve pratiğini öğrenmelerini ve öğretmeyi öğrenmelerini sağlayacak bir programdır. Eğitmenlik sertifikası olmadan dans eğitmenliği yapamayacağınız gibi, başvuracağınız kurumlarda kabul alma şansınız yoktur. Eğitmenlik Sertifika Programı ile nitelikli bir dans eğitmeni olabilir; özel dans kurslarında, çeşitli okullarda, tiyatrolarda, birçok gösteri topluluğunda ya da Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü gibi kamu kurumlarında dans eğitmeni olarak görev alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Eğitmenlik sertifika programı ve diğer dans derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Eğitmenlik sertifika programları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi eğitmenlik sertifika kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Eğitmenlik sertifika programı öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

560+

Mezun Öğrenci

Eğitmenlik sertifika programı alarak profesyonel dünyaya adım atan yüzlerce öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

738

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 3.690 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46