Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Hip Hop Kursu

Monotonluğa Karşı Harekete Geç! Sokağın Ruhunu Dansına Yansıt!

Bedeninizde Saklanan İsyanı Hip Hop Dansıyla Sahneye Taşıyın, Tekdüzeliğe Baş Kaldırın! Hip Hop Kursu Dans Akademi

Asi ruhların dansı Hip Hop ile tanışın! İçinizdeki enerjiyi açığa çıkaracağınız, duygularınızı ve isyanınızı yansıtabileceğiniz Hip Hop dansı tam size göre…

Günlük yaşamın stresinden uzaklaşarak sosyalleşmek ve dans tutkusunu hayata geçirmek, sağlıklı ve zinde bir bedene sahip olmak, beden ve müzik farkındalığını geliştirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Hip Hop figürlerinden Street Jazz koreografilerine kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Hip Hop Kursu; dans tutkusunu hayata geçirmek, bedenini güçlendirirken özgürce dans etmek, sosyalleşmek ve sınırlarını keşfetmek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Her yıl hip hop eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

hip hop kursu

Tüm Hip Hop Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Hip Hop Kursu Programı – Enerjini Dansla Yükselt!

1.seviye Hip Hop Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Hip Hop Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Hip Hop Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Hip Hop Kursu Dans Akademi!

Hayatınızın tekdüzeliğinden sıyrılacak, dans pistinde müziğin ritmini bizimle hissedeceksiniz. Hip hop dansın teknikleri artık sizin için zor olmayacak! Dans ederek eğleneceğiniz, profesyonel dans hocalarımızla yeteneklerinizin şekilleneceği hip hop dersleri için Dans Akademi'ye gelin! Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan hip hop kursları ile tanışın!

hip hop kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
hip hop kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı hip hop kursu

Hip Hop Kursu Sertifikası

Hip hop eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz kurum onaylı Hip hop kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden Hip hop eğitimi alarak suça ortak olmayın!

hip hop dersi

Harekete Geçirecek Bir Hobi Arıyor Musunuz?

İçinizdeki enerjiyi dışarı atmak için bir yer arıyorsanız, dinlediğiniz müziklere dansla eşlik etmek istiyorsanız hiç durmayın!

Hip Hop müzikleri ile yatıp kalkıyor, aklınızdan bu ritimleri çıkaramıyor musunuz? Kliplerde gördüğünüz dans figürlerini uygulamak istiyor, nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? Hayatınıza müzik ve dansla enerji katmayı arzuluyor, tekdüze giden yaşamınızın iplerini yeniden mi elinize almak istiyorsunuz? Durmayın! Canlanın! Dans Akademi’de enerjimizi beraber atalım, Hip Hop dans kursu ile dansla tanışın!

Biraz deşarj olmaya var mısınız? Tüm sorunları bir kenara bırakacak, dans ederken yaşadığınızı hissedeceksiniz! Sıradanlıktan uzak dans figürleriyle Hip Hop dans size bambaşka bir hobi olacak!

Hip Hop Kursu İle İsyanın Ruhunu Yaşayın!

İçinde her şeye karşı biraz asiliği barındıran Hip Hop ile siz de isyanın figürlerini yakından tanıyın! Yeteneğinizi ortaya çıkarın, adımlarınızı geliştirin ve eğlenin!

Hip Hop’la dans ederken hayatınızın ana karakteri siz olacaksınız! Özgüveninizi tazeleyecek, farklı bir stil sahibi olacak, yoğunluğunuzun arasında keyifli bir vakit yaratarak kendinizi şımartacaksınız. Sıkıcı ve her günü aynı geçen insanlardan olmayın, dans pistine çıkın, müziğin ritmini figürlerinize aktarın! Dans Akademi’ye gelin, müziği ve dansı beraber hissedelim.

Hip Hop dans ile kendinizi yeniden tanıma imkanı bulacaksınız, pasif bir dinleyici değil aktif bir dansçı olmak için ilk adımı Dans Akademi ile atın!

hip hop dersleri
hip hop eğitimi

Gelin, Özgürlüğün Keyfine Burada Varın!

Dans pistinde geçireceğiniz saatler sizi yeniden yaratacak! Bedeninizin müzikle nasıl canlandığını görün, sınırlarınızı aşın, Hip Hop’ın ritmine kendinizi kaptırın!

Sevdiğiniz müzik türüne daha yakın olmak, detaylarını öğrenmek, amatör kalmak ya da dansınızı mesleğe dönüştürmek istiyorsanız, Dans Akademi tam size göre! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Hip Hop kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans Akademi’de herkese yer var! Siz de ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmak için büyük dans ailemizin bir parçası olun…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Hip Hop eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 520’nin üzerinde öğrenci mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Hip Hop eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Hip Hop eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Hip Hop kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

hip hop eğitimleri
meb ruhsatlı hip hop kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Hip Hop kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Hip Hop kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Hip Hop ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların hip hop eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden hip hop eğitimi alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Hip Hop Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Hip Hop dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Hip Hop derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Hip Hop eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Hip Hop’ta kendini bizimle ifade et! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Hip Hop eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı hip hop eğitimi

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de kendinizi geliştirin!

Hip Hop Dans Stilinizle Büyüleyin!

Dans etmekten korkmayın, dans pisti sizi bekliyor!

hip hop kursu mezunları

520 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize hip hop dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Hip Hop kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel hip hop kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Hip Hop dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek hip hop eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler hip hop kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir hip hop kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece hip hop eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
hip hop workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik hip hop eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz hip hop eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

hip hop kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Hip Hop kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize Hip Hop eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Hip Hop kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Hip Hop eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

hip hop eğitimleri
hip hop kursu fiyatları

MEB Onaylı Hip Hop Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Hip Hop Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans tutkusuyla ve Hip Hop’ın dinamik isyanıyla pisti ateşe veren öğrencilerimiz ister amatör ister profesyonel olsun kendilerine bizimle dansın tekniklerini en iyi şekilde öğrenecekleri keyifli bir yol çiziyorlar. Hip hop kursu sonrası eğlenerek dans etmeye devam etmek ve çok yönlü bir dans sanatçısı olmak için öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara göz atın!

Hip Hop Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Hip hop kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Hip Hop kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Hip Hop eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, Hip Hop eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Hip Hop kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Hip Hop eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Hip Hop dersleri veriyoruz.

hip hop kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Hip Hop dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Hip Hop kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Hip Hop eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Sokağın Ritmini Bizimle Öğrenin, Eğlenin, İçinizdeki Asi Ruhu Açığa Çıkartın! Hip Hop Kursları Tam Size Göre!

Dinlediğiniz müziği bedeninizle yansıtmak mı istiyorsunuz? Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, Hip Hop dansından ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans kursunu bulalım, ihtiyacınız olan temel ve ileri hip hop kurslarını belirleyerek hayatınıza yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi hip hop kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Hip Hop eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
hip hop kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı hip hop dersi ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Hip Hop eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Hip Hop’ı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Hip Hop kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Hip Hop kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Hip hop kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Hip Hop kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Hip Hop kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Hip hop kursu Florya, Hip hop kursu Bahçelievler, Hip hop kursu Ataköy, Hip hop kursu Yeşilköy, Hip hop kursu Zeytinburnu, Hip hop kursu Avcılar olarak hizmet veren Hip hop kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Hip Hop kursu eğitmen kadromuz; hip hop dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca hip hop dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Lindy Hop Kursu, Rock'n Roll Kursu gibi Serbest Stil Dans Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Hip Hop dans geliştiği kültür ve ritmik yapısı itibariyle diğer dans türlerinden biraz daha farklıdır. Hip Hop dansı ile beraber özellikle bedeninizin tüm vücut koordinasyonunu sağlayacak, el ve ayak uyumunuzu geliştirebilecek, doğru nefes alıp verme çalışmalarıyla daha sağlıklı bir solunuma kavuşabileceksiniz. Hip Hop dans müzikleriyle dans etmek size farklı bir bakış açısı kazandıracak, gün boyu düşünmekten yorulmuş zihninizi rahatlatmanıza imkan tanıyacak ve sorunlarınızdan uzaklaşmanıza olanak sağlayacaktır. Dans etmenin yararları arasında vücudunuzun dinç bir görünüme ve esnek kaslara sahip olması, daha canlı bir bedenle daha verimli bir gün geçirmeniz sayılabilir. Hip Hop dans ile saydığımız tüm bu avantajları ve daha fazlasını kazanabilirsiniz.

Kökleri Amerika’nın sokaklarına dayanan Hip Hop aslen bir yeraltı kültürüdür. Getto adı verilen mahallelerde dans etmeye başlayan gençler, bir isyan bayrağını çeker ve tüm dünyaya hızla yayılacak bir dans türünün fitilini ateşler. 1962 yılında James Brown’ın Live at The Apollo (Apollo’da Canlı) kaydıyla müzikte bir temel atılmış olur: Break Beat olarak isimlendirilen davul ritmi. Bu sırada sokaklarda elleri üzerinde figürler sergileyen, başları üzerinde dönen, çeşitli figürler sergileyen gençler çoğalmaya başlar. Daha sonra Muhammed Ali, Sonny Liston ile yapacağı maç öncesi Hip Hop’ın can damarı olan kafiye kullanımını gözler önüne serer. New York sokaklarından tüm dünyaya yayılan bu sokak dansı tamamen müziğin ritmine göre içgüdüsel hareketlerin kombinasyonuyla yapılır. Basit Hip Hop dans figürlerini herkes kolaylıkla uygulayabilir. Eğer Hip hop dansının tekniklerini merak ediyor ve daha ileri bir seviyeye taşımak istiyorsanız, bir dans kursuna yazılarak bu ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Hip hop kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Hip hop kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin hip hop kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Hip Hop eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Hip Hop eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Hip Hop kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

520+

Mezun Öğrenci

Hip Hop’ın ritmini hayatlarına katmış yüzlerce yetenekli öğrenci.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

2.115

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 11 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46