Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Capoeira Kursu

Bir Dövüş Sanatından Çok Daha Fazlası!

Sporun Estetiğini Capoeira Dövüş Sanatıyla Keşfedeceğin Bir Yolculuk! Capoeira Kursu Dans Akademi

Brezilya’da yaşayan Afrika asıllı kölelerden tüm dünyaya yayılan dövüş sanatı Capoeira ile formunu yeniden kazanacaksın. Kaslarını esnetecek, bedenini harekete geçireceksin.

“Özgürlüğe giden yol” olarak tanımlanan, kökleri Brezilya’ya uzanan, bir dövüş sanatı, bir spor ve dans türü olan Capoeira'yı keşfetmeye ne dersiniz? Capoeira ile bedeninizi çok daha genç ve dinamik hissedeceksiniz.

Dans Akademi Capoeira kursu programında dansın, spor ve dövüş sanatlarıyla birleştiği noktayı kavrayacağınız, müzik eşliğinde Brezilya kültürünü tanıyacağınız bir eğitim alacaksınız.

Capoeira eğitimi sayesinde vücudunuz esneyecek, kaslarınız güçlenecek, kendinizi daha dinç ve enerjik hissederek hayata daha pozitif bakacaksınız.

capoeira kursu

Tüm Capoeira Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 12 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Capoeira Kursu Programı – Sporun Ritmik Yüzü

Daha mutlu ve enerjik olmak, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kurmak, esneklik kazanmak, kilo vermek ve özgüveninizi artırmak için Capoeira kursu ile tanışın! Dans Akademi alanında uzman eğitmenlerle Avrupa standartlarında Capoeira eğitimlerini sizlerle buluşturuyor! Capoeira kursu programımızı inceleyin...

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Capoeira Kursu Dans Akademi!

Capoeira yaparak hayatınıza hareket katmak, forma girmek ve sosyalleşmek için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Capoeira kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

capoeira kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
capoeira kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı capoeira kursu

Capoeira Kursu Sertifikası

Capoeira eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Capoeira kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

capoeira eğitimleri

Dövüş Sanatlarının Ritmiyle Hayatına Hareket Kat!

Monoton bir yaşam, her gün aynı uğraşlar canınızı sıkıyor mu? Hareketsiz olmaktan mı yakınıyorsunuz?

Bedeninizi keşfetmek, kendinizi geliştirmek, çok daha aktif bir hayata mı sahip olmak istiyorsunuz? Hareket imkanınızı artıracak, vücudunuzu yeniden yapılandıracak yeni bir aktiviteye mi ihtiyacınız var? O halde sizleri Dans Akademi Capoeira kursları ile yeniden dinçleşmeye davet ediyoruz!

Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz, sınırlarınızı göreceğiniz ve kendinizi daha zinde hissedeceğiniz Capoeira Kursu ile hayatınıza hareket katıyoruz!

Capoeira Felsefesiyle Harekete Geç

Capoeira Kursu ile kendinizi yeniden tanıyacak, pozitif bir bilinç sahibi olacaksınız. Sporcu kişiliğinizi keşfedecek, günlük hayatınızın pasifliğinden kurtulacaksınız!

Hem bedeninizi güçlendirecek hem zihninizi dinginleştirmenizi sağlayacak savunma sporu Capoeira ile yepyeni bir hayata başlayacaksınız. Kendinize zaman ayırabileceğiniz, sizi herkesten ayıracak bir hobi sahibi olacaksınız.

Dans Akademi Capoeira Kursu ile özgürce dans etmenin, estetik savunma hareketleriyle yeteneklerinizi sergilemenin mutluluğunu yaşayacaksınız.

capoeira dersleri
capoeira dersi

Ayrıcalıklı Bir Hobi: Capoeira

Eğlenirken sağlıklı bir hayat elde edeceğiniz Capoeira ile kendinize zaman ayıracaksınız. Ağır sporların yorgunluğundan uzak, dansın eğlenceli atmosferiyle harmanlanmış Capoeira ile siz de temponuzu artıracaksınız.

Spor yapmak için ya da dans etmek için farketmez hayatınıza aktivite katmak istiyorsanız Capoeira kursu ihtiyacınıza cevap verecek. Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Capoeira kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, eğlenceli bir eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Sporla dinç kalın, dansla tazelenin! Dans Akademi ailesine katılın, bambaşka bir dönemin kapılarını açmanın anahtarına sahip olun!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Capoeira eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 450’nin üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Capoeira eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Capoeira eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun en iyi Capoeira kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

capoeira eğitimi
meb ruhsatlı capoeira kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Capoeira kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Capoeira kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Capoeira ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların Capoeira eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Capoeira Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Capoeira dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Capoeira derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Capoeira eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Capoeira en iyi bizimle öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Capoeira eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

uygulamalı capoeira eğitimi

Öğrenci Yorumları

Bekleme, Şimdi Dans Et!

Kendi hayatınızda pasif kalmak hoşunuza gitmiyor mu? Capoeira kursu ile harekete geçin!

Hayatının İplerini Eline Al

Türkiye’nin en aktif dans kursunda yeniliklerin peşinden git, monotonluğa sürüklenme!

Yeteneğini Geliştir, Kendini Değiştir!

Öğrendikçe öğrenmek isteyeceğin Capoeira kursları ve dans eğitimlerine kaydol, değişime başla!

capoeira kursu mezunları

450 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Capoeira tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Capoeira kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Capoeira kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Capoeira dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek Capoeira eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler capoeira kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir Capoeira kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece Capoeira eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
capoeira workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik Capoeira eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika Capoeira performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz Capoeira eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Capoeira ile ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

capoeira kursları
dansçı iş ilanı

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Capoeira eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Capoeira kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Capoeira eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

capoeira kursu fiyatları

Capoeira Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Capoeira Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Savunma sanatını danslarına dökmeyi öğrenen öğrencilerimiz Capoeira kursu sonrası hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Capoeira Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Capoeira kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Capoeira kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Capoeira eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Capoeira kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Capoeira eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Capoeira dersleri veriyoruz.

capoeira kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Capoeira dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Capoeira kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Capoeira eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Dansla Güçlenmek, Savunma Hareketlerinin Estetiğinden Yararlanmak İsteyenlere Capoeira Kursları!

Sporun estetiği Capoeira’yla ortaya çıkıyor! Sporun en keyifli hali, savunma sanatından doğan dans Capoeira ile siz de kendinizi geliştirin. Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun Capoeira eğitimi ve destekleyici dans kurslarını belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi capoeira kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Capoeira eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
capoeira kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı Capoeira eğitimleri ile deneyim kazanın, bedeninizi güçlendirin, enerjinizi atın, hayata daha pozitif bakın!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Capoeira eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Capoeira’yı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Capoeira kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Capoeira kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Capoeira kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Capoeira kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Capoeira kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Capoeira kursu Florya, Capoeira kursu Bahçelievler, Capoeira kursu Ataköy, Capoeira kursu Yeşilköy, Capoeira kursu Zeytinburnu, Capoeira kursu Avcılar olarak hizmet veren Capoeira kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Capoeira Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Yoga Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu gibi sportif dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Capoeira kursu eğitmen kadromuz; Capoeira dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca Capoeira dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Capoeira Kursu, Yoga Kursu, Pilates Kursları, Zumba Kursu, Pole Dance Kursu, Jimnastik Kursu, Stretching Kursu, Barre Fitness Kursu ile Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Capoeira kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Capoeira kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin Capoeira kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Bedeninize doğru bir duruş kazandırmak, daha fit bir görünüme sahip olmak, solunum sisteminizi geliştirerek daha sağlıklı ve rahat bir bünyeye sahip olmak istiyorsanız Capoeira eğitimi almalısınız. Spor yaparak beden farkındalığınızı yükseltecek, postürünüzü düzeltecek, kolay kilo verecek, hantal bir bedenden kurtulacaksınız. Capoeira sayesinde stresinizi azaltabilir, kendinize vakit ayırmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Capoeira dersleri sırasında öğreneceğiniz hareketlerle kaslarınızı güçlendirecek ve esnetecek, daha sıkı bir bedene kavuşacaksınız.

Capoeira’nın temelinde savunma sanatlarının hareketleri yatmaktadır. Figürlerin senkronizasyonu ve birbirleriyle olan uyumundan doğan Capoeira ile bedeniniz hakkında bilinçlenecek, sınırlarınızı test etmiş olacaksınız. Siz de kolaylıkla bu dansı öğrenebilirsiniz, sporla hayatınıza sağlık katabilirsiniz. Capoeira kursları ile temel, ileri ve profesyonel seviye eğitimler alabilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Capoeira eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Capoeira eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Capoeira Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

450+

Mezun Öğrenci

Capoeira eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan öğrenciler.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

459

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.295 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46