Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Zeybek Kursu

Dans Ederek Kültürümüzü Tanıyın! Ortak Dans Ortak Miras!

Cesaretinizi Dans Ederek Gösterin! Zeybek Kursu Dans Akademi

Yiğitliğin ve cesaretin dansı Zeybek ile tanışın! Ege topraklarından gelen kültür mirasımız Zeybek ile Efelerin dansını siz de yapacaksınız…

Mertliğin ve haksızlıklara karşı gelmenin sembolü olan Zeybek dansını öğrenmek, yeteneklerini keşfetmek ve sosyal bir ortamda keyifli vakit geçirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Harmandalı, Çökertme, Kerimoğlu ve Yörük Ali Zeybeklerinin tekniklerinden koreografi sergilemeye kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Zeybek Kursu; Efe kültürünü yakından tanımak, sosyal ortamlarda dans etme becerilerini sergilemek, yıllardır ertelediği dans tutkusuna kulak vermek isteyen herkes için özel olarak hazırlanmıştır.

Zeybek dansı ile bedeninizi kuvvetlendirirken dik bir duruşa sahip olabilir, özgüven kazanarak daha sosyal ve mutlu bireyler haline gelebilirsiniz.

zeybek kursu

Tüm Zeybek Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
16 Hafta 16 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Zeybek Kursu Programı – Zeybek İle Ağırlığınızı Ortaya Koyacaksınız!

1.seviye Zeybek Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Zeybek Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Zeybek Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Zeybek Kursu Dans Akademi!

Zeybeklerin heybetini sizi de dans sahnesine mi taşımak istiyorsunuz? Zeybek’i merak ediyor, köklerinizi yaşatmak mı istiyorsunuz? Sizi; Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, sahne deneyimi kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel Zeybek kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler almaya davet ediyoruz!

zeybek eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
zeybek kursu ücretleri

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı zeybek kursu

Zeybek Kursu Sertifikası

Zeybek eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz Zeybek kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

zeybek kursu ücretleri

Zeybek’in Asaletini Öğrenmek İsteyenlere…

Ege’den doğan, kahramanlığın hikayesini anlatan Zeybek dansının büyüsünü deneyimlemek istiyorsanız Zeybek kursları tam size göre!

Dans etmek, yeni bir siz yaratmak, yeteneklerinizi keşfetmek istiyorsanız; hayatınıza farklılık katacak, sizi biraz daha sosyalleştirecek, hayattan keyif almanızı sağlayacak Zeybek kursu programına yakından bakın! Dans Akademi ile kendinizi geliştirecek ve dans etmenin keyfine Zeybek’in ağırbaşlı ve estetik figürleri ile varacaksınız.

Eğleneceğiniz, kendinize bir değer katacağınız, yeteneklerinizi keşfedebileceğiniz ve yeni arkadaşlıklar edineceğiniz programımıza tüm dans tutkunlarını bekliyoruz! Dans Akademi ailesine katılın, dans etmenin farkını yaşayın!

Ağır Adımlardan Alınan Büyük Hazza Ortak Olun!

Zeybek kursu ile kendinize özel bir hobi edinirken stres, sorumluluk ve monotonluktan uzakta keyifli vakit geçirmenin ne kadar değerli olduğunu fark edeceksiniz!

Zeybek, sahne gösterilerinin en heybetlilerinden biri olarak dans figürlerinin ağırlığı ile dikkat çeker. Siz de Zeybek’in muhteşem hissiyatını deneyimlemek istemez misiniz? Kendinizi Ege’nin efesi gibi hissedeceğiniz Zeybek kursu programından sonra hayatınız değişecek! Sizi herkesten ayıracak bir farklılığınız olacak ve Zeybek’le dans etmekten büyük keyif alacaksınız.

Türkiye’nin en dinamik dans okulu Dans Akademi ayrıcalığıyla kendi kültürünüzü dans ederek öğrenin! Gelin, birlikte sahneye çıkalım!

zeybek dans dersi
zeybek kursları

Şimdi Yeteneklerini Gösterme Zamanı!

Sahnede olmanın gururu Zeybek ile birleşince çok daha güzel! Kendinden emin yürüyüş biçimleri, kudretli el ve kol figürleriyle sahnede devleşeceksiniz!

Zeybek sizin için bir hobi olarak kalabilir ya da hobinizi ilerletip bir profesyonel olmak isteyebilirsiniz. Dans Akademi, her ihtiyacınıza yönelik kurslarıyla öğrencilerini en profesyonel şekilde yetiştiriyor! Dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş Zeybek kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Zeybeğin cesur havası sizi de etkisi altına alsın, sahnede mertliğinizi gösterin, hobinizle herkesten farklılaşın! Dans Akademi’ye hemen katılın, ailemizin bir parçası olun!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan Zeybek eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 310’un üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni Zeybek eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı Zeybek eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve Zeybek kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

zeybek dersi
meb zeybek kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı Zeybek kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir Zeybek kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve Zeybek ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların zeybek eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Zeybek Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı Zeybek dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Zeybek derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda Zeybek eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Zeybek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak Zeybek eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

zeybek kursu

Öğrenci Yorumları

Karar Verin, Sahneleyin!

Yöresel danslara ilginiz varsa, müzikleriyle oynama isteği duyuyorsanız, neden duruyorsunuz?

Mirasımızı Birlikte Sergileyelim!

Türkiye’nin en kapsamlı zeybek kursu Dans Akademi’ye gelin, kendi yörenizi tanımanın keyfini yaşayın!

İlgi Alanınızın Tadını Dans Ederek Çıkartın!

Sahneye çıkın, herkese heybetinizi gösterin, efelerin cesaretini bedeninizle yansıtın!

zeybek kursu mezunları

310 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize Zeybek dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı Zeybek kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel zeybek kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye Zeybek dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek zeybek eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
zeybek kursu fiyatları

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir zeybek kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece zeybek eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
Zeybek Kursu Tavsiye

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik zeybek eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz zeybek eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

zeybek kursları
Zeybek Egitimleri 3

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize Zeybek eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece Zeybek kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için Zeybek eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

Zeybek Egitimi 1

Zeybek Dans Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Zeybek Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Egeden gelen rüzgarı dans ederek hisseden öğrencilerimiz farklı yörelere ait dans türlerini de ihmal etmedi! Zeybek kursu sonrası öğrencilerimiz hem dans yeteneklerini geliştirmek hem de keyifli vakit geçirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Zeybek Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Zeybek kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, Zeybek kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük dans ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Zeybek eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun Zeybek kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre Zeybek eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan Zeybek dersleri veriyoruz.

zeybek eğitimi

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi Zeybek dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Zeybek kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenler için İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Zeybek eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Yiğitlerin Dansı Zeybek ile Çok Daha Gururlu Hissedeceksiniz! Zeybek Kursları Sizi Bekliyor!

Hobi arıyor, yöresel danslara ve Zeybek’e merak mı duyuyorsunuz? Halk dansı kursları tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi zeybek kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik Zeybek eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
zeybek kursu ücretleri

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı zeybek eğitimleri ile deneyim kazanın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak Zeybek eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak Zeybek’i amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Zeybek kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Zeybek kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Zeybek kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi Zeybek kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan Zeybek kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Zeybek kursu Florya, zeybek kursu Bahçelievler, zeybek kursu Ataköy, zeybek kursu Yeşilköy, zeybek kursu Zeytinburnu, zeybek kursu Avcılar olarak hizmet veren zeybek kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Zeybek Kursu, Oryantal Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu, Flamenko Kursu, Hip Hop Kursu, Modern Dans Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Salsa, Tango, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Zeybek kursu eğitmen kadromuz; zeybek dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca zeybek dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Zeybek Kursu, Oryantal Kursu, Horon Kursu, Kafkas Kursu, Sirtaki Kursu, Roman Kursu gibi Halk Dansları Kursları, Sosyal Latin Dans Eğitimleri, Salon Dansları Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Zeybek kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Zeybek kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin zeybek kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Zeybek kursuyla kültürünüzü yakından tanıyacak, hareket etme ve sosyalleşme imkanı bulacaksınız! Dans ederek beden farkındalığınızı çok daha üst seviyelere çıkaracak, postürünüzü düzeltecek, beden dilinizi çok daha doğru kullanmayı öğreneceksiniz. Oldukça hareketli geçecek dans saatleri ardından bünyeniz ise alışkın olduğu hantallıktan kurtulacak. Dans ederek duygularınız dışa vurabilir, stresinizi atmanızı dans ederek atıp huzurlu bir gün geçirebilir, duyduğunuz müziklere çok daha gelişmiş bir ritim duygusuyla yaklaşabilirsiniz. Gelişen müzik kulağınızla doğru adımlar atmanın, bir dans türü hakkında detaylı bilgiye sahip olmanın mutluluğunu yaşayacak, başarılı hissedeceksiniz. Günlük hayatın koşturmacasında yalnız kalan büyükşehir insanlarına sosyalleşme ve yeni arkadaşlıklar edineceksiniz.

Zeybek, Batı Anadolu halk oyunlarından biridir. Halkı koruyan cesur adamın hikayesini anlatır; mertliği dans figürleriyle simgeler. Halk anlatılarının dans alanına yansımış hali Zeybek, büyük adımlar atılarak ve ağır hareket edilerek oynanır. Heybetli dans figürleriyle göz doldurur. Zeybek, kolayca öğrenilebilen bir danstır. Siz de istediğiniz zaman Zeybek’i hemen öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

Zeybek Dersleri 3

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Zeybek eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Zeybek eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi Zeybek Kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

310+

Mezun Öğrenci

Zeybek eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.398

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 7 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46