Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Salsa Kursu

Salsayla İçindeki Ateşi Yakala!

Özgürce Dans Et! Müzikle Tazelen! Pistte Parla! Salsa Kursu Dans Akademi

Kanınızı kaynatacak, içinizi kıpır kıpır yapacak bir dans türü ile eğlenmek, kendinize yeni bir hobi edinmek, monotonluktan sıyrılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz!

Bedeninize biraz hareket, hayatınıza bir renk mi lazım? Her gün aynı aktiviteleri yapmaktan sıkıldınız, farklı bir şeyler mi arıyorsunuz? Stresten uzak olmanızı sağlayacak bir kaçış yolu mu istiyorsunuz? Müzik duyduğunuzda yerinizde duramıyor ve dans etmeye başlıyorsanız Dans Akademi’de sizleri dinamik, renkli ve baş döndüren bir yolculuk bekliyor!

Salsa dans kursu programımızı; dans etmeyi seven, kendine bir hobi arayan, keyifli vakit geçirmek isteyen ve salsayı profesyonel bir seviyeye taşımak isteyen dans tutkunlarına özel hazırladık!

Her yıl salsa eğitimi almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor.

salsa kursu

Tüm Salsa Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
12 Hafta 18 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Salsa Kursu Programı – Latin Ateşini Hisset!

1.seviye Salsa Kursu dans etmeye yeni başlayanlar için duruş ve postür şekilleri, müzik ve ritim algısı, beden farkındalığı, sahne kullanımı, temel adım ve dönüşler, eşli dans becerileri, zamanlama ve koordinasyon ile styling konularını içermektedir. Amatör olarak dans etmeye devam etmek ve yeteneklerini geliştirmek isteyenler 2.Seviye Salsa Kursu, mesleki ve kariyer odaklı dans etmek, eğitmenlik yapmak, ulusal ve uluslararası yarışmalara katılmak isteyenler 3.Seviye Pro Salsa Kursumuza katılabilirler.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Salsa Kursu Dans Akademi

Hayatın tekdüzeliğinden sıyrılmak, salsa dansının tekniklerini öğrenmek, sosyalleşmek ve yeni arkadaşlıklar kazanmak için Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı, deneyim kazandıran, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel salsa kursu programlarıyla öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre fark yaratan eğitimler alın!

salsa kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü dansçılardan eğitim alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
salsa kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı salsa kursu

MEB Onaylı Sertifika

Salsa eğitimini başarıyla tamamladığınızı belgeleyen, özgeçmişinize ekleyebileceğiniz MEB onaylı salsa kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında dans eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden salsa eğitimi alarak suça ortak olmayın!

salsa eğitimleri

Hayatınız Çok mu Sıradan?

İş ve okul koşturmacası, aile, eş, çocuklar ve sorumluluklar… Bu durum sizi mutsuz mu ediyor? Kendinize vakit ayıramıyor musunuz? Büyük bir değişimin zamanı geldi!

Sıkıcı ve sıradan bir hayatın akışına kendinizi mi kaptırdınız? Son zamanlarda çok stresli misiniz? Keyif alacağınız herhangi bir hobiniz yok mu? Bir amacınız ya da hedeflerinizin olmadığından mı yakınıyorsunuz? Cevabınız evetse Dans Akademi salsa kursu ile vakit kaybetmeden tanışın, kendinize ve yaşamınıza değer katın!

Sosyal ve eğlenceli bir ortamda dans tutkunuzu ve yeteneklerinizi açığa çıkaracak, hayatı sevmeye yeniden başlayacaksınız…

Salsa Kursu İle Hayatınıza Renk Katın!

Ayrıcalıklı bir hobiniz olsun, yeteneklerinizin farkına varın, doyasıya dans etmenin tadını çıkarın…

Dansın büyülü ve eğlenceli atmosferinde sosyalleşecek ve yeni arkadaşlıklar edinecek, vücudunuzun sınırlarını keşfedecek, özgüven kazanarak kendinize daha çok güvenecek, forma girecek, iş ve okul hayatınızda daha başarılı olacak, stresten ve kaygılardan uzak olacaksınız. Geleceğe güzel anılar ve samimi dostluklar bırakacaksınız.

İsteyin, karar verin ve harekete geçin! Dans Akademi ile dans tutkunuzu hayatınızın bir parçası haline getirin…

salsa eğitimleri
salsa kursu

Eğlenin, Öğrenin, Dans Edin!

Bırakın dansın ateşi sizi de sarsın! Küçük bir adımla bambaşka bir dünyaya merhaba deyin, eğlenerek öğrenin, özgürce dans edin…

İster hobi amaçlı dans etmek isteyin, isterseniz meslek edinme amacınız olsun, dilediğiniz gün ve saatte, ihtiyaçlarınıza, beklentilerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş salsa kursu programlarıyla uygulama ve pratik ağırlıklı, dans gecelerinden sahne şovlarına kadar renkli aktiviteler bulacağınız eğlenceli bir ortamda eğitim almanın tadını çıkaracaksınız.

Dans etmek için hiçbir yaş geç değil! Rotanızı Dans Akademi’ye çevirin ve hayallerinizi gerçekleştirmek için bu büyük ailenin bir parçası olun…

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan salsa eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 440’ın üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni salsa eğitimi metodumuzda öğrenme hızınıza, bilginize ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı salsa eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve salsa kursu programlarını değerlendirerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

salsa eğitimleri
meb ruhsatlı salsa kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı salsa kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir salsa kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve salsa ders programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların salsa eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Salsa Dans Kursu Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı salsa dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Salsa derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda salsa eğitimini teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedeninize ve ruhunuza hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Salsa en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak salsa eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

salsa dansı kursu

Öğrenci Yorumları

İsteyin, Harekete Geçin!

Müzik sesi duyunca yerinizde duramıyor musunuz? Kendinizi tutmayın!

Dansa İlk Adımı Bizimle Atın!

Türkiye’nin en kapsamlı dans okulunda kendinizi geliştirin, sahneye çıkın, dans edin!

Korkmayın, Özgürce Dans Edin, Işıldayın!

Dans etmekten çekinmeyin, kendinizi müziğin ritmine bırakın, eğlenin, öğrenin!

salsa kursu mezunları

440 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize salsa dansının tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı salsa kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel salsa kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye salsa dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek salsa eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, kendinize değer katacağınız farklı branşlardan dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Sosyalleşmek ve kendine vakit ayırmak isteyenler, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuranlar, konservatuvar sınavlarına girmeyi düşünenler, ruhsal ve fiziksel olarak kendini geliştirmeyi amaçlayanlar için birbirinden keyifli dans kursları hazırladık! İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler salsa kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir salsa kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Eğitim aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece salsa eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
salsa workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, kendinizi geliştirmenize destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik salsa eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğreneceğiniz salsa eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Kariyer Danışmanlığı

Üniversiteden yeni mezun olanlara, mesleğinden eski tadı alamayanlara ya da hayallerinin peşinde koşmak isteyenlere kariyer danışmanlığı yapıyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kurslarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

salsa kursları
dansçı iş ilanı

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Salsa kursu ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve klip projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve daha iyi dans etmeye hevesli olan tüm öğrencilerimize salsa eğitimi sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Dans Akademi olarak sadece salsa kursu süresince değil sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Profesyonel dansçı olmak isteyenlere ileri eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için salsa eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

salsa eğitimleri
salsa kursu fiyatları

MEB Onaylı Salsa Kursu Fırsatı!

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Salsa Kursu Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Latin ateşi Salsanın büyüsüne kapılan öğrencilerimiz hem farklı branşlardan dans tekniklerini öğrenmek hem de yeteneklerini geliştirmek için bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de “şimdi sırada hangi eğitim var” diyorsanız öğrencilerimizin salsa kursu sonrası en çok tercih ettiği dans kurslarına bir göz atın, tutkunuzu hayatınızın bir parçası yapın!

Salsa Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Salsa kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, salsa kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Eğitimin Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı salsa eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun salsa kursu programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve kariyer hedeflerinize göre salsa eğitimi içeriğinizi hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında, tamamen size odaklanan salsa dersleri veriyoruz.

salsa kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişiminizi takip ederek eksiklerinizi belirliyor, telafi salsa dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Salsa kursu sonrası dans etmeye devam etmek isteyenlere İleri ve Pro seviye dans kursları için eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Salsa eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Hem Eğlenin Hem Öğrenin, Dansın Keyifli Dünyasında Hayatın Yükünü Bir Kenara Bırakın! Salsa Kursu ile Tanışın!

Hayatıma hareket lazım diyorsanız, günlük koşuşturmalar stres ve mutsuzluk yaratıyorsa, hobi edinmeliyim nereden başlamalıyım diyorsanız doğru adrese geldiniz! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Size en uygun dans eğitimini belirleyerek hayatınıza renk katalım!

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi salsa kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik salsa eğitimini belirleyelim, yol haritanızı çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
salsa kursları

Hayalleriniz Gerçek Olsun!

Uygulamalı salsa eğitimleri ile deneyim kazanın, işin uzmanlarıyla çalışın, sahnelerin tozunu attırın, hayallerinizi gerçeğe dönüştürün!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfet!

İster amatör olun, ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak salsa eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak salsayı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Salsa kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Salsa kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Salsa kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi salsa kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan salsa kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Salsa kursu Florya, salsa kursu Bahçelievler, salsa kursu Ataköy, salsa kursu Yeşilköy, salsa kursu Zeytinburnu, salsa kursu Avcılar olarak hizmet veren salsa kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Salsa kursu eğitmen kadromuz; salsa dansı alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca salsa dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Elbette. Salsa Kursu, Tango Kursu, Bachata Kursu, Merengue Kursu, Cha Cha Cha Kursu, Swing Kursu gibi Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Salsa dans kursu için yaş sınırı bulunmamaktadır. Salsa kursları sınıflarımız katılımcıların yaş gruplarına göre ayrılmaktadır. Çocuk, genç ve yetişkin salsa kursları için kayıt yaptırabilirsiniz.

Dans eğitimi almanın yararları saymakla bitmez. Öncelikle dans dersleri sayesinde doğru duruş ve postür ile beden farkındalığı kazanırsınız. Müzik kulağınız ve ritim duygunuz gelişir, müzikle adımlamayı ve müziği hissetmeyi öğrenirsiniz. Vücudunuz esner, kaslarınız güçlenir, zamanlama, denge ve koordinasyon becerileriniz artar. Hatta dans ederek kilo verir ve sıkılaşırsınız. Dans ile duygularınızı ifade edebilir, jest ve mimiklerinizi, beden dilinizi kullanmayı öğrenirsiniz. Aynı zamanda ilgi alanınıza göre temel dans etme becerisi kazanır, sosyalleşir, yeni dostluklar edinir ve keyifli vakitler geçirerek günlük hayatın stresinden ve koşturmacasından uzaklaşırsınız. Yeteneklerinizi keşfederek belki de başarılı bir dans kariyerine ulaşırsınız.

Salsa dansı, 1930’lu yıllarda Afrika’da doğmuş, Amerika ve Avrupa kültürlerinden etkilenerek Küba’da gelişmiş bir dans türüdür. Cha cha, mambo, merengue, rumba, samba ve bachata danslarına ait figürleri içeren Salsa dansı için müzik ve ritim büyük önem taşımaktadır. Salsa kursları ile bu dansın temel adımlarını, dönüşlerini ve koreografilerini öğrenebilirsiniz. Daha önce dans etmemiş olsanız dahi salsa dansını 3 aylık temel salsa kursu ile öğrenebilirsiniz.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi İnstagramdan Takip Edin!

Salsa kursu ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Salsa eğitimleri alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi salsa kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

440+

Mezun Öğrenci

Salsa eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

1.254

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 6 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46