Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Yoga Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Yoga’nın Dinginliği ile Hayatın Akışından Soyutlanmak İsteyenlere Kaçıramayacakları Fırsat!

Şehrin stresi zihninizi bunaltıyor, bedeninizi ağırlaştırıyor mu? Yoga ile günlük koşturmalarınıza kısa bir ara verin. Kendinizi çok daha iyi hissedeceğiniz Yoga eğitimleri ile Dans Akademi ailesine katılın, güvenle spor yapmanın tadına varın. Yoga kursu fiyat bilgisi ve eğitim programı hakkındaki tüm sorularınız için kurumumuzu ziyaret edin…

Sizi sorunlarınızdan uzaklaştırarak kendinizle vakit geçirmenizi sağlayacak; zihninize ihtiyacı olan boşluğu vermenize imkan tanıyacak Yoga kursu programı 12 hafta 12 saat olarak hazırlandı. Yoga eğitiminiz sırasında hem beden farkındalığı kazanacak hem de bedeninizi esnetme imkanı bulacaksınız. Kendinizi geliştirirken rahatlama çalışmalarıyla zihninizi de sakinleştirecek; hayatınızın hızlı temposu arasında zihninizi dinlendirmeye vakit bulacaksınız. 

Yoga kursu programı ile kendinize biraz zaman tanıyacaksınız. Bedeninizle başbaşa kalacak; ev, iş ve okul stresiyle katılaşmış bedeninizi rahatlatacaksınız. Yoga tüm stresinizi alıp götürürken siz de kendinizi geliştirmenin tadını çıkaracaksınız. Yoga kursu fiyat bilgisi ve eğitim programları hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için bizi arayın…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Kendine dingin bir zaman yaratmak, sorunlarından uzaklaşmak ve kaliteli bir meditasyon zamanı geçirmek isteyen herkes için Yoga kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Yoga eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Uzman eğitmenler tarafından verilen ve profesyoneller tarafından detaylandırılmış Yoga ders programları ile öğrencilerimizin kendilerini geliştirmelerini önemsiyor; bireysel farklılıklarını dikkate alan eğitim planları hazırlıyoruz. 15 yıllık tecrübemiz ile bilgi birikimlerimizi öğrencilerimize aktarıyor, kaliteli bir spor süreci geçirmelerini ve hedeflerine ulaşmalarını istiyoruz.

Dingin ve geniş sınıflarımızda Yoga eğitimleri veriyor; Hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizin temiz bir ortamda sağlıklı şekilde dans ve spor eğitimi almalarını sağlıyoruz. Güvenle vakit geçirebileceğiniz samimi bir ortam yaratıyor ve kendinizi geliştirirken sosyalleşmenize de katkı sağlıyoruz. 

15 yıllık tecrübelerimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında eğitim programlarıyla kaliteli eğitim vermeye özen gösteriyoruz. Uluslararası okulların eğitim programları ve MEB modülleri de incelenerek hazırlanmış eğitim planımızı her geçen gün daha da geliştiriyor; kursiyerlerimizin başarılı bir eğitim süreci geçirmelerini sağlıyoruz. 

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip olan dans okulu Dans Akademi’de siz de sosyalleşmek, spor yaparak bedeninizi geliştirmek ve zihninizi boşaltmak istiyorsanız; Yoga eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz sporu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz eğitim planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz.

[widget-132]

Yoga ile Dana Dinç Bir Beden, Daha Zinde Zihinlere!

Zihninizin biraz dinlenmeye, vücudunuzun biraz esnemeye mi ihtiyacı var? Kendinizi günlük koşturmalar arasında sıkışmış mı hissediyorsunuz? Yoga eğitimi ile kendinize biraz zaman tanıyın. Dans Akademi’de Yoga eğitimi fiyatları eken kayıtta %50 indirim fırsatıyla sizleri bekliyor! Program hakkında detaylı bilgi ve Yoga kursu fiyatları için bize ulaşın…

Yoga ile kendinizi rahatlamış hissedecek, kendinizi şehrin stresinden ve hayat telaşınızdan uzaklaşacaksınız. Sakin ve temiz bir ortamda kaliteli bir spor deneyimi yaşayarak, yeni arkadaşlıklar kuracağınız samimi bir ortamda sizi geliştirecek eğitimler almak istiyorsanız siz de Dans Akademi’ye gelin Yoga eğitimi ile hayatınızdaki farkı gözlemleyin.

Sizlere daha iyi bir kurs deneyimi yaşatmak için her geçen gün biraz daha gelişiyoruz! Siz de Dans Akademi ailesinin bir parçası olun, hayatınızın rutin akışını birlikte değiştirelim!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46