Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Bachata Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Bachata’nın Estetiği İle Sıradanlıktan Kurtulmak İsteyenlere Kaçırılmayacak Fırsat!

Kendini dans ederek geliştirmek ve Bachata eğitimleri ile keyifli vakit geçirmek isteyenlere özel erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri ve Bachata kursu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Dans Akademi olarak sizi bekliyoruz!

Bachata’nın ritmine kapılmak, kendinize biraz zaman ayırmak istemez misiniz? Hayatınıza bir yenilik katın, dans tutkunuzu Bachata’nın estetik figürleri ile besleyin. Bachata eğitimi ile doğru postürden Bachata’nın en ince detayına kadar öğreneceğiniz Bachata programımız; başlangıç, orta ve ileri seviyeden oluşan 12 hafta 12 saat olarak tasarlanmış bir programdır. Bedeninizi tanıyacak, Dominik Cumhuriyeti’nin cazibeli ritimleriyle yeni bir dans öğrenmenin tadını çıkaracaksınız!

Beden dilinizi daha doğru kullanabilecek, Bachata’nın esneklik gerektiren figürleriyle bedeninize esneklik kazandıracak,samimi bir ortamda sosyalleşmenin keyfine varacaksınız. Bachata kurs programı sonunda dans kabiliyetinizi tescilleyebileceğiniz bir sertifika ve dans gösterisi ile yeteneğinizi sevdiklerinizle paylaşabilecek ve sahne deneyimi kazanacaksınız! Bachata kursu fiyatları ve eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kurumumuzu görmek için Dans Akademi’ye uğramayı unutmayın!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Bachata’yı en ferah dans salonlarında, alanında uzman eğitmenlerden almak ister misiniz? Kendini geliştirmek, yeteneklerine bir yenisini daha eklemek isteyenlere özel erken kayıtta %50 indirim fırsatını sakın kaçırmayın! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Bachata eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

İsterseniz sizi koşuşturmalarınızın stresinden alıp götürecek bir hobi, isterseniz başarılı bir dans kariyeri! Hayallerinizi gerçekleştirmenizde Dans Akademi olarak yanınızdayız! 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemimiz ile en kapsamlı dans derslerini hizmetinize sunuyoruz! Alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlığı ile Türkiye’de en yüksek memnuniyet oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Eğlenceli dans gösterileri, keyifli etkinlikler, %100 öğrenme garantisi, uzman dans eğitmenlerden ders alma fırsatı ve dünyanın en iyi dans okulları ile MEB programları incelenerek oluşturulmuş, Avrupa standartlarında uygulamalı Bachata eğitimleri almak için Dans Akademi ile tanışın!

Bachata ile artık her gününüz aynı geçmeyecek, siz de aramıza katılın, sizi herkesten ayıracak bir hobiye sahip olmanın farkını yaşayın! Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ile hayallerinizi gerçekleştirin!

Dans kurslarımızla yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz, günleriniz bizimle hareketlendirin! Tüm ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış eğitim planımız ile nitelikli bir dans tutkunu olarak kursumuzu tamamlayın.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Bachata’yı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Dans Pistinde Yeteneğinizle Parlayacaksınız! 

Kariyerine çok yönlü bir dansçı olarak devam etmek isteyenler dans kabiliyetlerini geliştirmek ve teknikleri üzerine pratik yapmak için Dans Akademi’yi tercih ediyor! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Çok istediğiniz dans kariyerine en iyi şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyor, başarılı bir kariyer için her adımı birlikte atıyoruz! Temelini sağlam atan ve kendine güvenen dansçılar yetiştiriyor, Türkiye’ye yeni değerler kazandırıyoruz. 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46