Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Vals Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Vals’in Estetiği ile Zarafetini Göstermek İsteyenlerin Kaçırmayacağı Fırsat!

Tekdüze giden hayatınıza yenilik katacak bir aktivite arıyorsanız, Vals eğitimleri Dans Akademi’de sizler için erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sunuluyor! %100 öğrenme garantisi verdiğimiz Vals kursu programımıza siz de kayıt yaptırabilir, yepyeni bir hobi sahibi olmanın keyfini çıkarabilirsiniz. Uygulamalı Vals eğitimleri fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için bizi arayın…

Vals kursu ile dik bir duruş kazanacak, kendinizi yenilenmiş hissetmeye başlayacaksınız. 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırlanmış Vals eğitimi ile Vals’in adımları, dönüşleri, partner ile uyumlu dans etme becerisi, el – kol ve beden senkronizasyonu, jest ve mimik kullanımı gibi dansın temel unsurlarını öğrenecek; Vals’in eşsiz figürleriyle dans etmenin tadına varacaksınız. 

Dans tutkunuzu geniş salonlarımızda özgürce yaşayabilecek, her ders ardından kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Siz de bedeninize hareket, hayatınıza yenilik katmak istiyorsanız; dans gösterilerimizle büyüleyeceğimiz, her ders sonunda başarı ve mutluluk hissiyle dolacağımız keyifli bir serüvene bizimle adım atın. Dans Akademi Vals kursu programımıza sizleri de bekliyoruz! Detaylı bilgi için kurumumuzu ziyaret edin.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Dans etmeyi seven, dans türlerinin inceliklerini öğrenmek isteyen herkesi erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunduğumuz dans eğitimlerimize bekliyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Vals eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Dans Akademi olarak 15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz, dünyanın en iyi dans okullarından ve MEB prgramlarından ilham alınarak hazırlanan, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı ve %100 öğrenme garantisi sunan derslerimizle, Türkiye’nin memnuniyet oranı en yüksek dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Sizi de ayrıcalıklı dans dersleri ve Vals eğitimi almak istiyorsanız gelin, ailemizin bir parçası olarak dans eğitimlerimizn farkını yaşayın! Dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir. 

Hijyene önem veren samimi bir ekip, uzman ve tutkulu dans eğitmenleri, kaliteli ve kapsamlı hazırlanmış dans eğitimleri planı, geniş ve özgürce yeteneğinizi geliştirebileceğiniz dans salonları, yeni arkadaşlıklar kuracağınız enerjik ve arkadaş canlısı bir atmosfer, unutulmayacak anılar bırakacak dans gösterileri ve etkinlikler, keyifli vakit geçireceğiniz Sanat Cafe’miz sizleri bekliyor!

Hemen aramıza katılın, bizimle dans etmenin farkını yaşayın! Yeteneklerinizi keşfedin, kendinizi geliştirin! Tüm ihtiyaçlarınızın karşılık bulacağı bir dans eğitimi süreci için erken kayıtta %50 indirim fırsatını sakın kaçırmayın!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Vals’i hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Vals Kursu ile Dansın Estetiğini Yeniden Keşfedin!

Rutinlerinize biraz ara verin; kendinize, yeteneklerinizi keşfetmek için şans tanıyın! Salon danslarının en eskisi ve en zariflerinden olan Vals ile hayatınıza yenilik katın. Yeteneklerinizi keşfedeceğiniz ve kendinizi geliştireceğiniz Vals eğitimi ile monotonluğunuzdan kurtulun, sıcak bir ortamda dans ederek sosyalleşmenin keyfini yaşayın.

Hayattan keyif almanızı, dans ve sanatla günlerinizi renklendireceğiniz Dans Akademi ailesine siz de katılın, eğlenceli bir atmosferde yeni teknikler öğrenmenin tadını yaşayın. İsterseniz partnerinizle katılın isterseniz bireysel olarak Vals eğitimi alın, bireysel farklılıklarınız ve ihtiyaçlarınıza yönelik dans eğitimi ile kendinizi geliştirin. Sosyalleşebileceğiniz samimi atmosfer ile hayatın stresinden uzaklaşın.

Vals’in asil ritmleri ve keskin adımlarıyla hayatınızın temposu değişecek, özgüveniniz tazelenecek ve attığınız her adımla stresinizden, gerginliğinizden, koşuşturma telaşından biraz daha uzaklaşabileceksiniz. Yaşamınız tekdüze olmaktan çıkacak, Vals dersi ile müziğin tadını çıkaracak, kendinizi bedeninizle ifade etmenin yollarını öğreneceksiniz.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46