Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Tango Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Tango’nun Cazibesine Kapılmak İsteyenlere Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla Avrupa standartlarında uygulamalı Tango eğitimleri almanın keyfini yaşayın! Uzman eğitmenler, detaylı Tango dersleri ve eğlenceli aktivitelere katılmak, eğitim programları ve kurs fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için sizi kurumumuza bekleriz… 

Hobinizi tutkuya dönüştürmek, başarılı bir Tango dansçısı olmak, kariyerinizi yeniden inşa etmek ve sosyalleşerek hayatınıza renk katmak istiyorsanız Tango kursu ile siz de özgürce dans edebilecek ve hayatınızda yeni bir sayfa açacaksınız! Bedeninizi tanıyacak, uygun postür bilgisine sahip olacaksınız. Tango’nun adımları, dönüşleri, cazibeli figürleri, koreografisi ve daha nicesini öğreneceğiniz Tango kursu başlangıç, orta ve ileri seviyeleri 12 hafta 12 saatlik bir eğitim program olarak hazırlanmıştır.

Sahnede beden dilinizi kullanmayı öğrenecek ve özgürce dans edebileceksiniz. Tango müziklerini tanıyacağınız, başarılı bir dans serüveni için gerekli tüm bilgi birikimine ulaşacağınız Tango eğitimi sonunda başarınızla gururlanacağınız ve yeteneklerinizi sevdiklerinize gösterebileceğiniz bir dans gösterisi ile sahne deneyimi de kazanacaksınız! Tango kursu fiyatları ve eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kurumumuzu görmek için Dans Akademi’yi ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Tango ile hayatını sıradanlıktan uzaklaştırmak, kendini ve bedenini geliştirmek isteyen öğrencilerimize Tango kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Tango eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Hobi sahibi olmak ya da tutkunuzu mesleğe dönüştürmek isteyebilirsiniz; 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemimiz ile en kapsamlı dans derslerini hizmetinize sunuyoruz! Alanında uzman dans eğitmenleri, koreograflar, %100 öğrenme garantisi, MEB onaylı sertifika imkanı, kariyer ve eğitim danışmanlığı ile Türkiye’de en yüksek memnuniyet oranına sahip olmanın gururunu yaşıyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Avrupa standartlarında dans eğitimleri, dans gösterileri, dans yarışmaları, %100 öğrenme garantisi, Tango kursu sertifikası, capcanlı bir ortam ve yeni arkadaşlıklar için Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu Dans Akademi ile tanışın!

Ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanızı sağlayacak Tango eğitimleri ile hayatınıza hareket katın, her yönüyle düşünülmüş başarılı bir dans kariyeri için bizi tercih edin! Keyifli bir dans serüveni Dans Akademi’de sizleri bekliyor!

Dans yeteneğinizi keşfetmek, tutkunuzu beslemek ya da nitelikli bir dansçı olmak ve kariyerinize sağlam adımlarla başlamak için gelin, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verelim!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Tango’yu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Tango’nun İhtiraslı Adımlarıyla Hayallerinize Daha Yakın!

Tango ile hayatınıza farklılık katın. Kendinizi geliştirmenin tadını çıkarın ve siz de Dans Akademi ailesine erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile katılın! Tango’nun cazibeli ritmiyle temponuzu değiştirin, bambaşka bir dünyaya adım atın! Tango eğitimi fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için hemen bizi arayın.

Kadın ve erkeğin büyüleyici uyumunu sergileyen Tango’ya merak mı duyuyorsunuz? Dans etmek istiyor, hayatınızın bunaltıcı sıradanlığından uzaklaşmaya çalışıyor, kendinize keyif alacağınız bir hobi arıyor ve yepyeni bir “siz” mi yaratmaya çalışıyorsunuz? Tango eğitimi ile gündelik hayatınızda daha dik durmaya başlayacak, bedeninizin farkına varacaksınız. 

Duruşunuz düzeldikçe özgüven kazanacak, dans etmenin verdiği keyfi ve başarı hissinin verdiği mutluluğu yine dans ederek kutlayacaksınız! Tango’nun zerafeti enerjinizle birleşecek, hayata daha pozitif bakacaksınız! Tango kursu ücretleri erken kayıtta indirim avantajı sizleri bekliyor!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46