Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Swing Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Swing Dansı ile Temposunu Artırmak İsteyenlerin Kaçıramayacağı Fırsat!

Profesyonel dans eğitmenlerinden iyi planlanmış eğitim planları ile kaliteli Avrupa standartlarında uygulamalı bir dans dersi almak istemez misiniz? Swing kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatından yararlanın ve yeni hayatınızın ilk gününe bizimle başlayın! Hobinizi bir tutkuya dönüştürecek, bedeninizin neler yapabildiğini gördüğünüzde çok şaşıracaksınız! Bedeninizi bir enstrüman gibi kullanabileceğini keyifli bir serüvene Dans Akademi ile adım atın!

Size özel bir yeteneğiniz mi olsun istiyorsunuz? Vakit geçirecek yeni yollar arıyor, eğlenceli bir serüvene atılmak istiyorsanız; Swing kursu ile hayallerinizi gerçekleştireceksiniz. Hayatının monotonluğundan, günlerinin sıkıcılığından kurtulmak isteyen herkes için Dans Akademi Swing Kursu ile hem eğlenecekleri hem de öğrenecekleri bir program hazırladık! 12 hafta 12 saatlik detaylandırılmış bir eğitim programı ile bedeninizi esnetecek, Swing tekniklerini öğrenecek, koreografi oluşturarak dönem danslarının en keyiflilerinden birinde özgürce dans edebileceksiniz! Swing’in ritmik ve estetik tekmelerini atmayı öğrenecek, hayatınıza hareket katacaksınız!

Swing’in hareketli, renkli ve canlı temposuna ayak uydurmaya başladığınız ilk andan itibaren dans etmekten büyük keyif alacaksınız! Bedeninize esneklik kazandıracak, hareket kabiliyetinizi artırarak hayat kalitenizi yükseltecek, yaşamdan yeniden zevk almaya başlayacaksınız! Kaygıları, sorumlulukları ve sıradanlığı Dans Akademi kapılarının ardında bırakacaksınız! Swing kursu fiyatları ve detaylı program bilgisi için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Dans Akademi’de dans ederek eğlenmek, eğlenirken dans tekniklerini öğrenmek isteyen herkese erken kayıtta %50 indirim fırsatı sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Swing eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz, Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim programlarından siz de yararlanabilirsiniz! Alanında uzman dans eğitmenlerinden en detaylı ve keyifli dans derslerini almak, %100 öğrenme garantisiyle başarılı noktalanan bir eğitim süreci geçirmek, MEB onaylı sertifika imkanından yararlanmak ve eğitim danışmanlığımızdan yararlanmak isterseniz Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ailesine sizleri de bekleriz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Öğrencilerimizin güvenliğine, sağlığına ve konforuna dikkat ediyoruz! Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Kaliteli ve kapsamlı eğitim programı, alanında uzman eğitmenleri, büyük salonlarında dans etme imkanı, güvenli bir ortamda keyifli vakit geçirme ayrıcalığı için Swing eğitimleri ile hayatınıza renk katma fırsatını kaçırmayın! Aramıza hemen katılın, hayatınızda fark yaratın!

Özgürce dans edebileceğiniz, dans etmenin inceliklerini öğrenebileceğiniz prestijli dans okulumuzda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız, gelin keyifli bir dans serüvenine beraber adım atalım!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Merengue’yi hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Swing’in Mutlu Ritimleri Sizi Etkisi Altına Alacak!

Hayatın monotonluğundan bunaldıysanız, yepyeni bir hobiye sahip olmak istiyorsanız, dans tutkunuzu özgürce yaşayacağınız bir atmoster arıyorsanız, tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için hazırlanmış eğitim programımıza erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sizleri de bekliyoruz!

Herkesten farklılaşacağınız bir hobi sahibi olmak ya da profesyonel bir dans kariyerine sağlam adımlarla başlamak… Dans Akademi’de herkese yönelik bir program var! Her gün geliştirdiğimiz eğitim sistemimizin ayrıcalıklarından yararlanmak için sizde hemen aramıza katılın, hayatınıza mutluluk katın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46