Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Stretching Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Hareketsiz Kalan Bedenleri Canlandırıyoruz! Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Stretching ile kaslarımızı uzatıyor, hareket imkanımızı artırıyor ve yaşam kalitemizi arttırıyoruz! Bedenini kuvvetlendirmek, esnemek ve kaslarını güçlendirmek isteyen herkese Stretching kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Gelin, en keyifli spor saatlerini birlikte geçirelim! Stretching kursu fiyatları ve kurs programı hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizi ziyaret edin…

Stretching eğitim programımızı, hareket imkanını artırmak isteyenlere, günlük hayatında hareket ve kas sıkıntısı yaşayanlara, eklem ve kaslarındaki ağrıları azaltmak isteyenler için özel olarak hazırladık. 12 hafta 12 saatlik bir eğitim sürecini kapsayan Stretching dersleri beden esnekliğiniz için ihtiyacınız olan tüm figürleri öğrenmenizi sağlayacak, sizi rahatlatacak ve aynı zamanda zihninizi boşaltmanızda yardımcı olacak. Bedeninizi tanıyacak ve beden farkındalığı kazanacaksınız. Esneme hareketlerine hemen başlayın, kendinize bir iyilik yapın!

Stretching kursu ile günlük hayatınızın hareketsizliğinden sıyrılabilir, bedeninizi alışkın olduğu hantallıktan kurtarabilirsiniz. Sosyal hayatınızda daha aktif bir hale gelmek için Stretching kursu ile çalışmalara başlayın, farkı göreceksiniz! Omurganızda, kaslarınızda ve eklemlerinizde ağrıların azaldığını hissedecek ve çok daha kolay hareket edebileceksiniz. Stretching kursu fiyatları ve program bilgisi için bizimle iletişime geçin…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Bedeninizin katılaştığını hissediyor, bitmeyen ağrılar mı çekiyorsunuz? Stretching kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Stretching eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıklar esasa alınarak hazırlanmış eğitim programını yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak detaylandırıyoruz. 15 yıllık bilgi birikimi ve tecrübelerimizi, öğrencilerimize uzman eğitmenlerimiz aracılığıyla aktarıyor ve öğrencilerimizin nitelikli birer insan olmaları için çalışıyoruz. Stretching kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Uluslararası dans okullarının eğitim programları ve MEB modülleri incelenerek oluşturulmuş eğitim programımız, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir eğitim planı olup, %100 öğrenme garantisi ile öğrencilerimize sunulmaktadır. Yalnızca eğitim planımızı değil, her geçen gün kendimizi de geliştirmeye çaba gösteriyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip olan kurumu olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz. Öğrencilerimize güvenle sosyalleşebilecekleri sıcak bir ortam ve özgürce dans edebilecekleri geniş dans salonlarında eğitim alma imkanı sunuyoruz. Hijyen kurallarına her zaman ve her yerde dikkat ediyor, spor eğitimleri sonrasında salonlarımızı ve ekipmanlarımız yeniden kullanıma hazır hale getiriyoruz. 

Sizi de keyifli aktiviteler yapabileceğiniz, istediğiniz dansları alanında uzman isimlerden öğrenebileceğinz ya da hijyenik bir ortamda profesyoneller gözetiminde güvenli bir şekilde spor yapabileceğiniz kurumumuza bekliyoruz! 

Stretching eğitimi fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için Dans Akademi’yi ziyaret etmeyi unutmayın!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz sporu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz eğitim planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz.

[widget-132]

Stretching ile Bedeninizi Rahatlatın, Hareket İmkanınızı Arttırın!

Esnemeye ihtiyacınız varsa sizi Stretching eğitimi programlarımıza alalım! Bedeninizin hareket imkanı günden güne kısıtlanıyor ve hareketsizlikten dolayı ağrılar çekiyorsanız Stretching kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirimle sizleri bekliyor!

Telaşınızı bir kenara bırakın ve kendinize bir iyilik yapın. Günlük rutinleriniz arasında eklem ve kas sağlığınızı korumayı ihmal etmeyin. Stretching kursu ile bedeninize ihtiyacı olan bakımı verin ve hemen esnemeye başlayın. Ne kadar rahatladığınızı görünce çok şaşıracaksınız! Gelin, size uygun eğitim programını beraber planlayalım…

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46