Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Street Jazz Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Street Jazz’la Bedeninin Sınırlarını Aşmak İçin Kaçırılmayacak Fırsat!

Günlük koşuşturmalar arasında kendinizi mi unuttunuz? Bedeninizin hareketlenmeye, zihninizin dinlenmeye ihtiyacı varsa Street Jazz Kursu %50 indirim fırsatıyla Dans Akademi’de sizleri bekliyor. Street Jazz’la rutin bir hayattan uzaklaşmaya hazır olun! Street Jazz kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için izi aramayı unutmayın!

Street Jazz’la kendinizi geliştirmeye hazır mısınız? 12 hafta 12 saatlik bir program olarak hazırlanan Street Jazz eğitimi programında; anatomi bilgisi, müzik ve ritim bilgisi, Street Jazz müzikleriyle doğru hareket etme ve adım bilgisi, Street Jazz’ın dönüşleri ve eşsiz figürlerine kadar kapsamlı bir dans eğitimi alacaksınız. Partnerinizle beraber uyumlu hareket etme becerisi geliştirecek, Street Jazz’ın zorlu ve hareketli figürleriyle beden dengenizi yeniden kurmayı öğreneceksiniz. El ve kol koordinasyonunuzu geliştirecek, beden farkındalığı oluşturacak Street Jazz eğitimi sizlere dinç bir beden kazandıracak!

Broadway müzikallerinin unutulmaz dansıyla hem beden dilinizi doğru kullanmayı öğrenecek hem de kendinize biraz vakit ayırmanın keyfini yaşayacaksınız. Yeni şeyler öğrenmenin tadına vardığınız anda Street Jazz dersleri daha keyifli hale gelecek; günlerinizden daha da zevk alacaksınız. Günleriniz hiç olmadığı kadar hareketli geçecek, ne kadar dinç hissettiğinize siz de şaşıracaksınız. Stres ve sıkıntılarınızdan Street Jazz’ın neşeli ezgileriyle kurtulacak; kendinizi meşgul etmenin en keyifli haliyle Dans Akademi Street Jazz kursunda çalışacaksınız.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Yepyeni, hareketli bir hobi arayanlara ve dans ederek sosyalleşmek isteyenleri Dans Akademi Street Jazz kursu programımıza bekliyoruz. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Modern Dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizi ve bilgi birikimimizi her gün daha ileriye gitmek için kullanıyor, kendimizi sürekli geliştiren bir dans okulu olmaktan mutluluk duyuyoruz. Alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar tarafından verilen Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı dans eğitimleri veriyoruz. Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıklara odaklanarak hazırlanan eğitim sistemi ile en kapsamlı dans eğitimlerini vererek yarına nitelikli dansçılar ve yeteneğiyle günlerini güzelleştiren dans tutkunları yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans akademi olarak öğrencilerimizin memnuniyetini her alanda yüksek tutmaya odaklanıyoruz. Siz de %98 memnuniyet oranıyla Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu Dans Akademi’de birbirinden kaliteli dans eğitimleri alabilir, kendinize değer katabilirsiniz. 

Özgürlüğü Street Jazz’la yaşayın! Büyük ve ferah dans salonlarımızda özgürce dans etmenin keyfini çıkaracaksınız. Kendinizi figürlerinizle ifade edecek, duygularınızı müziğin ritmiyle yansıtacaksınız. Ders öncesi ve sonrasında Sanat Cafe’nin samimi ortamında sosyalleşecek ve yeni arkadaşlıklar edineceksiniz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Street Jazz’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Street Jazz ile Hayatınız Müzikal Sahnesine Dönüşecek!

Hayatının müzikalini yaratmak isteyen herkese Dans Akademi Street Jazz Kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Monotonluğunuzdan sıyrılacağınız, hayatınıza capcanlı bir aktivite katacağınız Street Jazz sizi de büyüleyecek! Dans Akdaemi Street Jazz kursu fiyatları ve program bilgisi için vakit kaybetmeden bize ulaşın…

Street Jazz’ın enerjisiyle hayatınız rengarenk bir hale bürünecek! Uzman eğitmenlerden alacağınız Street Jazz dersleri ile bu dans türünün inceliklerini en keyifli şekilde öğrenecek, kendinizi yenilemenin tadını çıkaracaksınız. Herkesten farklılaşacağınız bir hobiye sahip olacak, dans kabiliyetinizle pistlerinin aranan yüzü haline geleceksiniz. Bedeninizin ihtiyaç duyduğu harekete Street Jazz’la kavuşacak, günlük streslerden kendinizi dans ederek arındıracaksınız!

Kendinize sosyalleşebileceğiniz bir alan tanıyın. Güvenle dans edebileceğiniz samimi bir ortamda, dans etmenin tadını çıkartacaksınız! Dans Akademi Street Jazz eğitimiyle kendinizi ödüllendirin ve yeteneğinizi keşfetmek için bir adım atın. 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46