Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Pro Seviye Sosyal Latin Dansları Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Latin Tutkusunu Profesyonelleştirmek İsteyenlerin Kaçıramayacağı Fırsat!

Erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Latin danslarında uzmanlaşmanızı sağlıyor, hayallerinize bir adım daha yaklaşmanıza imkan veriyoruz! Avrupa standartlarında uygulamalı Latin dansı eğitimleri fiyatı ve program hakkında detaylı bilgi için sizleri kurumumuza bekleriz…

Latin Tutkunuzda profesyonelleşmek mi istiyorsunuz? 12 hafta 12 saat olarak hazırladığımız Latin dansları kurs programı tam size göre. Bu programla Latin danslarını en ince ayrıntısına kadar öğrenmiş olacak, siz de Latin danslarının koreografilerine, müziklerine ve tüm bilgilerine hakim olacaksınız. Özgürce dans edebilecek, bilginiz ve yeteneğinizle herkesten farklılaşacaksınız. 

Belki tutkunuzu beslemek belki de Latin danslarında başarılı bir dans kariyerine sahip olmayı amaçlıyor olabilirsiniz… Dans Akademi olarak her istek ve ihtiyacınıza yanıt veriyor, kaliteli bir eğitim almanızı ve dans tutkunuzun giderek büyümesini sağlıyoruz! Pro seviye Sosyal Latin Dansları kursu fiyatları ve eğitim programı ile ilgili detaylı bilgi almak ve kurumumuzu görmek için Dans Akademi’yi ziyaret edebilirsiniz.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Latin dansları ile hayatını sıradanlıktan uzaklaştırmak, kendini ve bedenini geliştirmek isteyen öğrencilerimize Sosyal Latin kursu programımızı erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sunuyoruz! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sosyal Latin eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

9800’ün üzerinde mezunumuz, 15 yıllık deneyimimizle her gün daha da geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulamalı eğitimlerimiz ile Türkiye’nin bireysel farklılıkları esas alarak; yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alınarak oluşturulmuş bir eğitim sistemine sahip olmaktan mutluluk duyuyoruz! 

Siz de hobinizi tutkuya, tutkunuzu başarılı bir dans kariyerine dönüştürmek istiyorsanız, Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ile hayalleriniz için doğru adımı atabilirsiniz!

Rahatlık, güven, sağlık ve konfor; öğrencilerimiz için kaliteli eğitimin yanında sağlamaya çalıştığımız en önemli kriterlerimiz. Türkiye’nin en prestijli dans okullarından biri olarak güvenle sosyalleşebileceğiniz ve keyifli vakit geçirebileceğiniz bir ortam yaratmaya çalışıyoruz!

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Tango’yu hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Sosyal Latin Dansları Kursu ile Hayallerinizde Uzmanlaşın! 

Latin danslarında yeteneğinizi geliştirmek istiyor, ileride göz dolduran bir dans kariyeri hayal ediyor, nitelikli bir dans sanatçısı olarak kariyerinizi yönlendirmek istiyorsanız, Dans Akademi sizin için en doğru yer! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, sanattan ve hayattan konuşalım. Size en uygun eğitimi belirleyerek hayatınıza yön verelim…

Yeteneğinizi ortaya çıkaracak dans eğitimleriyle hayattan keyif almanızı sağlıyor, başarılı bir dans kariyerine sahip olmak istiyorsanız temelinizi sağlam atmanızı amaçlıyoruz! Her adımınızda yanınızda oluyor, nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar yetiştirmek için en kapsamlı eğitimlerle sizleri teşvik ediyoruz. 

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46