Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Sirtaki Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Yunan Ezgileriyle Ege Kıyılarına Yolculuk Yapacaksınız! Kaçırılmayacak Fırsat!

Alanında uzman dans eğitmenlerinden alacağınız Sirtaki eğitimleri kaçıramayacağınız bir fırsatla ayağınıza geliyor! Sirtaki kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile tüm merkalıları bekliyor! Sirtaki ile hayatınıza biraz farklılık katmak istiyorsanız sizleri Sirtaki kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında ayrıntılı bilgi için Dans Akademi’ye bekliyoruz…

Ege’nin karşı kıyısının dansı Sirtaki’yi öğrenmek, yeteneklerini keşfetmek ve sosyal bir ortamda keyifli vakit geçirmek isteyenler için Avrupa standartlarında bir eğitim programı hazırladık. Sirtaki Kursumuz haftada 1 saat olmak üzere toplam 4 aylık, 16 hafta 16 saat sürecek, bir programı kapsamaktadır. Müzik ve ritim algısından beden farkındalığına, sahne kullanımından jest ve mimiklerle ifade becerisine, Sirtaki tekniklerinden koreografi sergilemeye kadar ihtiyacınız olacak teorik ve pratik dans etme bilgi ve deneyimine sektörün en prestijli eğitim kurumu Dans Akademi ile ulaşacaksınız.

Sirtaki’nin narin ve zarif figürleriyle kendinizi geliştirirken dinlendirici ezgileriyle zihninizi de günlük streslerden arındıracaksınız. Bedeninizin daha dik bir duruş kazanacağı Sirtaki ile siz de farkınızı ortaya koyacak, yeteneğiniz ve yepyeni hobiniz ile öne çıkacaksınız! Sirtaki kursu fiyatları ve detaylı program bilgisi için bize ulaşın…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Nari ve zarif Sirtaki dansını öğrenmek isteyen ve ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmayı arzulayan herkese, Sirtaki kursu fiyatları %50 indirim fırsatı ile! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Sirtaki eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa Standartlarında uygulamalı Sirtaki eğitimi programlarımızı dans etmeyi seven ve dansı öğrenmek isteyen herkes için özel olarak hazırlıyoruz. Uzman dans eğitmenleri tarafından %100 öğrenme garantisi ile verilen dans eğitimlerimizde öğrencilerimizin istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alan, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham almış ilk ve tek dans eğitim programlarıyla kaliteli dans eğitimleri veriyoruz. Kapsamlı Sirtaki eğitimi sistemimizle öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirmeyi, hayallerini gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. 

Yalnızca iyi eğitim programlarıyla değil; Dans Akademi’nin fiziksel yeterliliği için de her an kendimizi geliştiriyoruz. Öğrencilerimizin sağlığını önemsiyor, geniş dans salonlarımızı temiz ve ferah tutuyoruz. Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyor; sizleri keyifle sosyalleşebileceğiniz ve güvenle vakit geçirebileceğiniz Sanat Cafe’mize bekliyoruz.

Dans gösterileri, dans yarışmaları ve eğlenceli etkinliklere katılmak; unutamayacağınız bir dans serüvenini Dans Akademi ile yaşamak için Sirtaki kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından hemen yararlanın.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Sirtaki’yi hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Sirtaki’nin Zarafetiyle Sakinleşirken Yaşamınıza Hareket Katın!

Dans etmeyi seven, özgürce dans etmeyi arzulayan ve farklı dans tekniklerine ilgi duyan herkes için Sirtaki kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla! Siz de farklı kültürleri öğrenmek istiyor, dans ederek bedeninizi hantallıktan kurtarmayı arzuluyorsanız Sirtaki kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi için mutlaka bizi arayın… 

Dans tutkunu olanlara eğlenebilecekleri bir atmosfer sunmak için her geçen gün gelişiyoruz! Hobinize dair ihtiyaç ve isteklerinize cevap veriyoruz. Nitelikli dansçılar, başarılı dans eğitmenleri ve koreograflar yetiştirmek için en kapsamlı eğitimlerle sizleri teşvik ediyoruz. 

Sirtaki dansı ile sizi herkesten ayıran bir yeteneğiniz olsun! Bedeninizin narin fakat özgüvenli adımlarına çok şaşıracaksınız. Gelin, kendinizi yeniden keşfedeceğiniz eğlenceli Sirtaki yolculuğuna birlikte adım atalım.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46