Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Rock’n Roll Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Rock’n Roll Ruhuyla Yaşayanlara Özel Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Elvis presley, Chuck Berry, Lenny Kravits ve daha birçok müzik duayeni ile anılan Rock’n Roll’un asi ve çılgın havasıyla harekete geçmek isteyenlere Rock’n Roll kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Çılgın figürleriyle dans edenlerin içini kıpır kıpır yapacak; akrobatik hareketleriyle kalbinizi hoplatacak Rock’n Roll kursu fiyatları ve detaylı program bilgisi için kurumumuzu ziyaret edin…

Hayatınız hiç olmadığı kadar aktif, bedeniniz hiç olmadığı kadar hareketli olacak! Kendinizi yeniden bulacağınız Rock’n Roll kursu 12 hafta 12 saatlik bir eğitim programı olarak hazırlandı. Rock n Roll eğitim süresinde bedeninizi yakından tanıyacak, Rock n Roll’un efsanevi temposuna ayak uydurmak için kaslarınızı ve bedeninizi esnetecek, müzik ve ritm bilginizle özgürce dans etmeye başlayacak ve Rock’n Roll’un adımlarını, dönüşlerini, figürlerini en keyif alacağınız şekilde yapmaya başlayacaksınız. 12 haftalık Rock’n Roll serüveninin sonunda tüm dansa hakim oacak ve dans gösterimizle başarınızı ödüllendireceksiniz.

Gitarın her vuruşunda içiniz mi titriyor? Müziği dinlemek değil, yaşamak mı istiyorsunuz? Rock’n Roll kursuyla hem sıradanlığınızdan kurtulacak hem de yeni bir hobi edinmenin keyfini yaşayacaksınız. Vücudunuz, Rock’n Roll’un hareketli figürleriyle forma girmeye başlayacak, bedeninize zindelik gelecek! Rock’n Roll’un her zaman genç ruhuyla tazelendiğinizi göreceksiniz! En dinamik danslar arasında sayılan Rock’n Roll’la monotonluğun ne olduğunu unutacaksınız!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Rock’n Roll tutkunlarını erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile aramızda görmek isteriz. Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Rock n Roll eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri ile öğrencilerimizin yeteneklerini keşfetmelerini, yeni şeyler öğrenmelerini ve günlük koşuşturmalar arasında kendilerine keyif alacakları bir alan yaratmaları için çabalıyoruz. Uzman eğitmenler tarafından verilen dans dersleri, uluslararası dans okullarının programları incelenerek oluşturulmuş kapsamlı ve detaylandırılmış bir eğitim programıyla dans eğitimlerinde fark yaratıyoruz. Eğer siz de dans etmek ve Rock’n Roll’u inceliklerini öğrenmek istiyorsanız vakit kaybetmeden aramıza katılın!

Öğrencilerimizin her ihtiyacını karşılıyor, her isteğine cevap veriyoruz. Türkiye’nin bireysel farklılıkları esasa alınarak hazırlanan ilk ve tek eğitim sistemi ile yaparak ve yaşayarak öğrenme metodunu uyguluyor, öğrencilerimizle bol pratik yaparak bilginin kalıcı olmasını sağlıyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimizin her adımlarında yanlarında oluyor, Türkiye’nin nitelikli dansçılarını, yeteneğiyle keyif alan ve hayatını farklılaştıran dans tutkunlarını yetiştiriyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Dans eğitimlerimizi büyük ve ferah sınıflarımızda işliyor, kurumumuzun her noktasında hijyen kurallarına dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizin samimi bir ortamda sosyalleşmeleri, Sanat Cafe’de keyifli vakit geçirmeleri ve güvenle dans edebilmeleri için çalışıyoruz.  

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Rock’n Roll’u hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Rock’n Roll Çılgınlığıyla Günlerine Hareket Katmak İsteyen Herkese! 

Bedeninizi harekete geçirecek ve stresinizi en hareketli şekilde atmanızı sağlayacak Rock’n Roll’un asi ruhu sizleri de çağırıyor! Günlük koşturmalarınıza bir ara verin ve içinizdeki isyanı Rock’n Roll’un eşsiz müzikleriyle yansıtın! Dans Akademi Rock n Roll kursu fiyatları ve program hakkındaki tüm sorularınız için bizi aramayı unutmayın…

Müzik duayenlerinin mirasına dans ederek sahip çıkmak istemez misiniz? Rock n Roll ile bedeninizin yeniden canlandığını hissedeceksiniz! Hareketli ve keskin figürleriyle kaslarınızı hiç olmadığı kadar çalıştıracak, gitarın muhteşem tınılarıyla dans sahnesinde zihninizi boşaltacaksınız. Daha mutlu ve dinamik günler için gelin Rock n Roll kursu ile beraber dans edelim!

Eminiz ki Rock n Roll’u çok seveceksiniz! Dans Akademi’nin samimi atmosferinde o hep aradığınız eğlencyi hobiyi nihayet bulacaksınız! Uzman eğitmenlerden Rockn Roll dersleri almak istiyorsanız; gelin, eğitim programınızı birlikte hazırlayalım.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46