Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Modern Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Modern Dans’ın Özgün Ruhuna Kapılacaksınız! Kaçırılmayacak İndirim Fırsatı!

Tüm stresinizi üzerinizden atacak, bedeninizi hissetmenizi sağlayacak, size günlük koşturmaların arasında bir nefes olacak Modern Dans dersleri Dans Akademi’de erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor! Uzman eğitmenler tarafından verilen Modern Dans kursu fiyatları ve eğitim programı hakkında detaylı bilgi için Dans Akademi’yi ziyaret edin!

Modern Dans’ın büyülü atmosferi sizleri de içine çekecek! Bedeninizin sınırlarını ölçebileceğiniz ve ötesine geçerek kendinizi geliştireceğiniz Modern Dans dersleri, 12 hafta 12 saat olarak hazırlanmıştır. Modern Dans eğitimi; Anatomi bilgisi ve beden tanıma çalışmaları, müzik ve ritim bilgisi, Modern Dans ritimleriyle uyumlu adım atma, dönüşler, Modern Dans figürleri, yaratıcı ve doğaçlama figür çalışmaları, koreografi çalışmalarını kapsar. Siz de Modern dans kursu sonunda bedeninizi bir enstrüman gibi kullanmayı öğrenecek, kendinize ayırdığınız vakitte öğrenmenin ve eğlenmenin keyfini yaşayabileceksiniz. 

Beden dilinizi etkin kullanmayı öğrenecek, duygularınızı Modern Dans ile idare edebileceksiniz. Modern Dans müziklerini tanıyacağınız, kendinize bir iyilik yaparak dansla tüm sorunları pist dışında bırakacağınız Modern Dans eğitimlerinin sonunda yeteneğinizi sergileyerek sevdiklerinizle birlikte başarılı serüveninizi taçlandıracağınız bir dans gösterisi de düzenliyoruz. Hemen aramıza katılın, Dans Akademi ile size ayrıcalık katan bir hobiye sahip olun! Modern Dans kursu fiyatları ve eğitim programları hakkında detaylı bilgi ve tüm sorularınız için bizi aramayı unutmayın!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

Bedeniyle neler yapabileceğini görmek isteyen herkesi Dans Akademi ailesine katılmaya çağırıyoruz. Modern Dans kurs fiyatları erken kayıt fırsatlarından siz de yararlanın, dans etmeye hemen başlayın! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Modern Dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Hijyene önem veriyor, sınıflarımıza özen gösteriyoruz. Geniş ve ferah dans salonları, samimi bir ortamda sosyalleşmek ve profesyoneller tarafından hazırlanmış dans eğitimlerinin tadını çıkarmak, hayatın sıkışmışlığından Dans Akademi ile kurtulmak isteyenleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. 

Gelin, Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu dans akademi ile siz de ayrıcalıklı dans eğitimleri almanın keyfine varın. Modern Dans eğitimleri sonrasında yeteneğinizi sergileyebileceğiniz dans gösterilerimiz ile başarınızı ödüllendireceksiniz.

15 yıllık deneyimimizle sağlam temeller üzerine inşa ettiğimiz eğitim sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz. Öğrencilerimize uzman eğitmenlerimizin bilgi birikimlerini ve tecrübelerini aktarıyor, fark yaratan dans dersleri ile Modern Dans kursu ücretleri değil kaliteli eğitimi önemsiyoruz.

Türkiye'nin ilk ve tek bireysel farklılıklara odaklanarak hazırlanan eğitim sistemi ile en kapsamlı dans eğitimlerini veriyoruz. Dans Akademi olarak öğrencilerimin her adımlarında yanlarında oluyor, dans tutkusuyla yaşayan nitelikli nesiller yetiştirmeyi amaçlıyoruz. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Modern Dans’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Modern Dans İle Hayatın Kalıplarını Bir Kenara Bırakacaksınız!

Dansın kalıplarına sığmayan herkesi Dans Akademi Modern Dans kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile bekliyor! Çağdaş dans tekniklerine hakim olmak, pratiğini geliştirmek, kendine yepyeni bir hobi edinerek hayatına hareket katmak isteyenleri, Dans Akademi’de uzman eğitmenler tarafından verilen detaylandırılmış Modern Dans derslerine bekliyoruz! Modern Dans kursu fiyatları ve program detayları ile ilgili bilgi almak için bizi arayın!

Modern Dans’ın özgünlüğü, sizin de sıradanlıktan kurtulmanıza yardım edecek, kendinizi bambaşka bir dünyaya adım atarken bulacaksınız. Özgüveniniz her geçen gün daha da artacak, bir hobiye sahip olmanın keyfini yaşayacaksınız. Günlerinizi Modern Dans’ın enerjisiyle daha dinamik geçirecek; bedeninize ihtiyaç duyduğu hareket imkanını tanıyacaksınız. Sizi harekete geçirecek bir hobi arıyorsanız Modern Dans eğitimi programı tam size göre! 

Kendinize, keyifle sosyalleşebileceğiniz, güvenle dans edebileceğiniz samimi bir ortamda vakit geçirirken kaliteli bir eğitim alma şansını tanıyın. Dans Akademi ile Modern Dans eğitimine hemen başlayın, beden ve zihninizdeki değişimi siz de fark edin. Sorunlarınızdan dans ederek uzaklaşın.

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46