Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Hip Hop Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Hip Hop’la Hayatına Hareket Katmak İsteyenlerin Kaçıramayacağı Fırsat!

Günlerinizin monotonluğuna son vermek mi istiyorsunuz? Hip Hop kursları erken kayıtta %50 indirimle sizlerle! Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı dans eğitimleri ile siz de bedeninizi harekete geçirin. Uzman eğitmenler, profesyoneller tarafından hazırlanmış detaylı Hip Hop dersleri ve %100 öğrenme garantili dans derslerimizi kaçırmayın. Hip Hop kursu fiyatları ve program hakkında detaylı bilgi için iletişime geçin!

Yeteneğinizin açığa çıkmasını sağlayacak Hip Hop eğitimleriyle kendinizi hayatın stresinden soyutlayabilirsiniz. Hip Hop’ın canlı ve asi ritmiyle bambaşka bir yönünüzü keşfedeceksiniz. Hip Hop dersleri ile bedeninizi daha yakından tanıyacak, özgüveniniz artacak ve eğlenceli bir ortamda sosyalleşeceksiniz. 13 hafta 26 saat olarak hazırlanan Hip Hop eğitim programı, anatomi bilgisinden esneme hareketlerine, müzik ve ritm bilgisinden Hip Hop’ın adımları, dönüşleri, Hip Hop’a özgü figürler, koreografi bilgisi ve doğaçlama çalışmalarını içermektedir.

Uzman dans eğitmenleri tarafından verilen Hip Hop eğitimlerinde bir dans türünü özgürce sergileyebilmenin keyfini yaşayacak, kendinizi yenilenmiş hissedeceksiniz. Ev, okul ve iş hayatında sıkışmış hareketsiz bedenlerinizin birikmiş enerjisini, dinamik ve akrobatik figürlerle atmanızı ve kendinizi daha aktif hissetmenizi sağlayacak. Hip Hop eğitimleri fiyatları ve program bilgisi hakkında detaylı bilgi ve aklınızdaki tüm sorular için Dans Akademi’yi ziyaret edin.

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Sıradan bir hayat yaşamak istemeyen, kendine yeni ve dinamik bir hobi arayan, Hip Hop müzikleriyle canlanmak isteyen herkese Hip Hop kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Hip Hop eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Dans ruhuyla yaşayanlar ya da dansını profesyonel hale getirmek isteyenler için Dans Akademi’de her çeşit eğitim var. Dans etmeyi seven, dansa merakı olan ve öğrenmek isteyen her dans tutkunu için Türkiye’nin bireysel farklılıklar esasa alınarak hazırlanmış ilk ve tek eğitim sistemi ile en kapsamlı Hip Hop eğitimlerini veriyoruz! 15 yıllık deneyimimiz ile aktardığımız bilgi birikimi ile fark yaratan dans dersleri için Dans Akademi her zaman yanınızda. Alanında uzman dans eğitmenleri ve ünlü koreograflar, MEB onaylı sertifika imkanı, %100 öğrenme garantisi ve keyifli vakit geçireceğiniz sıcak bir atmosfer ile ayrıcalıklı bir hobi sahibi olmanın tadını çıkaracaksınız. 

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans kursu olarak öğrencilerimizin başarılı bir eğitim süreci geçirmesini, sağlığını, rahatlığını ve konforunu önemsiyoruz. Hijyenik ve geniş sınıflarımızda dans dersleri, yeni arkadaşlıklar kuracağınız ve dinlenebileceğiniz Sanat Cafe, her zaman ilgili bir ekip, ferah bir atmosfer ve sizi günlük koşturmalarınızdan uzaklaştıracak eğlenceli bir ortam için çalışıyoruz. 

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Hip Hop’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Hip Hop Kursu ile Sınırlarınızın Ötesine Geçin!

Günlerinizin akışını değiştirmek için Hip Hop Kursu ile kendinizi ödüllendirin. Erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile uzman eğitmenlerden, detaylı bir Hip Hop eğitimi alma imkanını kaçırmayın! Hip Hop’ın asi ruhu hayatınızı değiştirsin!

Herkesten farklı bir stile sahip olmak, özgüveninizi tazelemek ve herkesi yeteneğinizle büyülemek istiyorsanız; Hip Hop şarkıları kulağınızda dönüp duruyorsa ve artık dinleyici olmak size yetmiyorsa sizi de Dans Akademi ailesine katılmaya davet ediyoruz! Tüm yoğunluklarınızdan sıyrılın, kendinize zaman ayırın. Hip Hop’ın asi müziklerini dinlerken pasif kalmayın… Sizi harekete geçirecek, müziğin ritmini bedeninizde yaşamanızı sağlayacak bir Hip Hop eğitimi alın!

Hip Hop serbestliğinin sizi de etkisi altına almasına izin verin! Kendinizi kısıtlamayı bir kenara bırakın ve fark yaratan Hip Hop eğitimleri ile dans etmenin keyfine varın. Hip Hop kursu ile kendinizi bambaşka bir dünyada bulacak, bedeninizin ve zihninizin nasıl rahatladığını fark edeceksiniz. Monotonluğu bir kenara bırakın ve adımlarınızı hızlandırın; bedeninizin kuvvetlendiğini ilk andan itibaren hissedeceksiniz! Dans Akademi ile Hiphop'tan keyif almaya hemen başlayın!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46