Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Düğün Dansı Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

En Mutlu Gününüzün Unutulmaz Anıları İçin Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Düğün günü ve ilk dansları unutulmaz olsun isteyenlere muhteşem bir dans gösterisine imza atacakları düğün dansı kursları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! İsteyen çiftlere 5 hafta +1 hafta mekanda uygulama dersi; isteyenlere 8 hafta +1 hafta mekanda uygulama dersi ile ilk danslarını unutulmaz kılıyoruz! Siz de düğün dansı kurs fiyatlarını öğrenmek ve programlarımız hakkında detaylı bilgi almak isterseniz kurumumuzu ziyaret edin…

Düğün dansı programlarımızda; Koreografinin kapsamı ve düğün dansının süresine bağlı olarak çiftlerimize 2 program sunulur. 5+1 haftalık programımız dışında zor ve kapsamlı koreografiler, süresi uzun dans gösterileri ve sahne şovları için 8+1 haftalık programa yönlendirme yapılır. Tercih edilen eğitim programına uygun olarak müzik kulağı geliştirme, ritim kavramı ve adımlama çalışmalarıyla dersin ilk adımları atılır. Daha sonra belirlenen dans ve koreografi üzerine çalışmalara başlanır. Düğün dansı dersi ücretleri seçilen programa göre belirlenir ve çalışmalara başlanır.

Düğün Dansı Fiyatları - 5+1 Hafta Düğün Dansı Fiyatları

5 hafta sürecek düğün dansı kursu programımızda, çiftlerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir düzenleme yapılarak dans eğitimi verilmeye başlanmaktadır. 5 +1 haftalık program daha çok komplike olmayan dans türlerine tercih edilir. Vals, Swing, Tango, Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Bachata, Bolero, Samba, Merengue, Foxtrot, Rockn Roll, Zeybek (Harmandalı), Roman, Sirtaki, Karadeniz Üç Ayak Horon, Ankara Misket (Fidayda, Erik Dalı), Damat Halayı ile diğer Latin ve Salon Dansları arasından seçimlerini yaparlar. Ardından dans türüne göre çifte özel koreografi ve müzik belirlenir. İstenilen dans türüne ait koreografi çalışmalarına geçilmeden önce beden farkındalığı, doğru postür, müzik bilgisi ve beden dili kullanımı çalışmaları yapılarak dans sırasında estetik bir görüntü sergilemeye odaklanıyoruz. Kıyafetli provalar ve mekan içinde gerçekleştirilecek son hafta ile düğün dansında yaşanabilecek er aksaklığın önüne geçilmeye odaklanıyoruz. Ardından çiftlerimizi istedikleri dans türüne ve mekana uygun bir koreografi ile en özel günlerine uğurluyoruz.

Düğün Dansı Fiyatları - 8+1 Hafta düğün Dansı Fiyatları

8 hafta sürecek düğün dansı kursu programımızda, çiftlerin istek ve ihtiyaçlarına yönelik bir düzenleme yapılarak eğitime başlanır. Tıpkı 5+1 haftalık programda olduğu gibi çiftler Vals, Swing, Tango, Salsa, Cha Cha Cha, Rumba, Bachata, Bolero, Samba, Merengue, Foxtrot, Rockn Roll, Zeybek (Harmandalı), Roman, Sirtaki, Karadeniz Üç Ayak Horon, Ankara Misket (Fidayda, Erik Dalı), Damat Halayı ile diğer Latin ve Salon Dansları arasından seçimlerini yapar ve eğitim görmeye başlar. Seçilen dans türünün zorluğu ve tekniklerine göre süre 8 hafta olarak belirlenir ve çalışmalara başlanır. Beden farkındalığı, postür, müzik bilgisi ve beden dili kullanımı gibi ana konuların ardından koreografi çalışmalarına başlıyoruz. Kıyafetli provalar ve mekan içinde gerçekleştirilecek son hafta ile düğün dansında yaşanabilecek er aksaklığın önüne geçilmeye odaklanıyoruz. Ardından çiftlerimizi istedikleri dans türüne ve mekana uygun bir koreografi ile en özel günlerine uğurluyoruz.

Siz de kendinize uygun düğün dansı programını seçerek en mutlu gününüzü herkesi hayran bırakacak bir ilk dansla taçlandırabilir, unutulmaz anlara imza atabilirsiniz. Yıllar sonra bile hatırlayacağınız ilk anınızda gelin, en kapsamlı dans eğitimlerimizden yararlanarak gününüze renk katın!

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi 

En güzel günlerinizden birini birlikte süslemeye var mısınız? İlk dansını unutulmaz kılmak isteyenlere özel düğün dansı kursu ücretleri erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile çiftlerimizi bekliyor! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı düğün dansı eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz, Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri ile nitelikli dansçıları yetiştiriyor, hayattan dans ederek keyif almak isteyenlere en kapsamlı ve öğrenme garantili dans eğitimlerini veriyoruz.

Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu ve yüksek memnuniyet oranına sahip olarak eğitim sistemimizi her geçen gün daha da ileriye taşıyoruz. Fark yaratan dans eğitimlerimizle geleceğin dansçılarını yetiştiriyor, dansı merak eden herkesi keyif alacakları bir hobi sahibi yapıyor ve dans tutkularını geliştiriyoruz. Uzman dans eğitmenlerimizin tecrübelerini öğrencilerimize aktarıyor; Dans Akademi olarak öğrencilerimizin her adımlarında yanlarında oluyoruz. 

Türkiye'nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alarak hazırlanan eğitim sisteminin yanında öğrencilerimizin sağlık ve konforuna dikkat ediyor; hijyen kurallarından sınıflarımızın genişliğine, kurumumuzun ferahlığından samimi bir ortam yaratmaya kadar her standardımızı daha yükseğe taşıyoruz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz dansı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Her Şey Unutulacak, O An Akıllarda Kalacak! İlk Dansınız Ölümsüz Olsun!

Herkesi ilk dansınızla büyülemek, kendinize mükemmel bir adı yaratmak istemez misiniz? Düğün dansı programlarımız erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile kaçırılmayacak bir fırsat sunuyoruz! Her şeyin mükemmel olmasını istediğiniz en özel gününüzde sergilediğiniz dans akıllardan çıkmayacak! Düğün dansı kurs fiyatları ve programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize hemen ulaşın!

Düğün gününüzü eşsiz kılmak, dans pistinde harikalar yaratmak ve ileride sevdiklerinizin dillerinden hala düşmeyecek bir dans sergilemek istemez misiniz? En mutlu gününüzü düğün dansıyla taçlandıracak, yeteneğinize sizde şaşıracaksınız! İlk dansınızla eşinizi büyüleyecek ve herkesi aranızdaki enerjiye hayran bırakacaksınız!

Kendinizi bir masalda gibi hissedeceğiniz anlar için düğün dansı eğitimi fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile sizleri bekliyor! Gelin, mutluluğunuzu taçlandıralım!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46