Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Dans Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Çocuklarını Dansla Yetiştirmek İsteyen Ailelere Kaçıramayacakları Bir Fırsat!

Çocuklarınızı aktif bir hayata alıştıracak, onlara dans etmeyi sevdirecek, daha kolay sosyalleşmelerini ve yeni arkadaşlıkları kurmalarını sağlayacak Çocuk Dans kurs fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile Dans Akademi’de! Siz de çocuklarınızın keyifli vakit geçirmesini, daha özgüvenli olmasını ve daha rahat sosyalleşebilmesini isterseniz Çocuk dans kursu fiyatları ve program bilgisi hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşın…

Çocuk dans kursu programımızı çocuklarımıza dans sevgisi kazandırmak ve onları nitelikli bireyler olarak yetiştirmek için 40 hafta 60 saatlik bir program olarak hazırladık. Çocuk dans kursumuzda ilk üç ay beden farkındalığı ve esnekliği kazanmaya yönelik çalışmalar, müzik bilgisi ve ritim duygusu ile dansa ilk adımlar atılırken; 4. Aydan itibaren çocuklarımızın seçtikleri dansa yoğunlaşan ve onun tekniğini en eğlenceli şekilde öğreten bir eğitim planı hazırladık. 4. – 10. Aylar arası çocuklarımız Bale, Hip Hop ve Serbest Stil, Latin dansları ve Halk dansları olmak üzere 4 grup arasından seçtikleri bir dans grubunda eğitim görecekler. Dans eğitimi sonunda düzenlediğimiz dans gösterileri ile çocuklarımız başarı hissini yaşarken siz de yetenekleri ile gururlanabileceksiniz.

Çocuklarınız Çocuklar İçin Dans kursu ile çok daha kolay sosyalleşecek, yeni arkadaşlıklar kurarak unutulmaz anılar biriktirecek. Bedenini tanıyacak ve farkındalık kazanarak kendi bedenine karşı sahiplik duygusu geliştirecek. Dans ederek motor gelişimi desteklenecek, koreografi çalışmalarıyla bilişsel gelişiminin gelişimine katkı sağlanacak. Çocuklarınız dans ederken aynı zamanda disiplin duygusu geliştirecek ve sorumluluk sahibi bir birey olma yolunda ilk adımı atacaklar. Tüm bu faydaların yanında, çocuklarınızın stres atmasına yarar sağlayan dans kursları ile sınav kaygısının üstesinden gelmelerine imkan tanıyabileceksiniz. Çocuklar İçin Dans kursu fiyatları ve ayrıntılı program bilgisi için kurumumuzu vakit kaybetmeden ziyaret edin…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Çocuklarınızın biraz eğlenmeye mi ihtiyacı var? Dans etmeyi seven çocuklarınızın yeteneklerini geliştirmek, kolay sosyalleşemeyen çocuklarınızın çekingenliğini kırmak mı istiyorsunuz? O halde sizleri bekleyen çocuk dans kursu fiyatları erken kayıtta %50 indirim fırsatından hemen yararlanın! 

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı çocuk dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, geniş ve ferah dans sınıflarımız, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

15 yıllık deneyimimizle geliştirdiğimiz eğitim sistemimizde tüm bilgi birikimimizi ve dans tutkumuzu uzman dans eğitmenler aracılığıyla öğrencilerimize aktararak dans ve sanatı seven nesilleri geleceğe kazandırmayı amaçlıyoruz. Dans kursu ücretleri değil, kaliteli eğitim önceliğimizdir.

Türkiye’nin en çok tercih edilen ve en yüksek memnuniyet oranına sahip dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz. Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimi sistemimizi yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alarak hazırlıyor; uluslararası dans okulları ve MEB modüllerini inceleyerek sistemimizi güncel tutuyoruz. 

Türkiye’nin bireysel farklılıklara odaklanan ilk ve tek dans eğitimi sistemine sahip bir kurum olarak her öğrencimizin istek ve ihtiyaçlarına karşılık veriyoruz. Yalnızca eğitim sistemimizi değil, çalışma ortamımızı da öğrencilerimizin sağlığına, rahatına, güvenliğine ve konforuna uygun olarak düzenliyoruz. Geniş dans salonlarımızı her zaman temiz ve ferah tutuyor, öğrencilerimize samimi ve arkadaş canlısı bir yaklaşımla eğitim veriyoruz. Siz de Dans Akademi ailesine katılabilir, ders önceleri ve sonrasında keyifli vakit geçireceğimiz Sanat Cafe’mizde sosyalleşebilir ve günlük streslerinizi Dans Akademi kapısının ardında bırakabilirsiniz.

Çocuklar İçin Dans eğitimi ücretleri erken kayıtta %50 indirim fırsatıyla çocuklarının daha aktif ve mutlu günler geçirmesini isteyen aileleri Dans Akademi’ye bekliyoruz.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, seçtiğiniz dansları hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Dansla Daha Aktif Çocuklar, Daha Sağlıklı Bir Beden!

Çocuklarınızın dans etmeyi öğreneceği, dans ederek sorunlarından uzaklaşacağı ve fiziksel gelişimleri başta olmak üzere tüm gelişim alanlarına katkı sağlayacağı çocuk dans eğitimi ücretleri erken kayıtta indirim fırsatı ile sizleri bekliyor!

Siz de çocuklarınızı okul ve sınav stresinden kendinize uygun dans eğitimi planı ile uzaklaştırabilir; onların bir hobi sahibi olmalarını sağlayarak nitelikli bireyler olmalarına destek olabilirsiniz. Kolay sosyalleşemeyen ve çekingen çocuklarınızın çekingenliklerini kırmalarına imkan tanıyabilir, farklı insanlarla iletişim kurarak kendilerini ifade etme becerilerini geliştirebilirsiniz. Dans etmeyi seven çocuklarınızın yeteneklerini geliştirebilir, onları kendilerini daha iyi hissedecekleri bir ortamda güvenle eğitim almalarını sağlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın rutin hayatına bir farklılık katın ve onları fark yaratan eğitimlerle ayrıcalıklı bir hobi sahibi yapın! Vakit kaybetmeden bize ulaşın, siz de çocuk dans kursu ücretleri erken kayıt indiriminden yararlanın. Gelin, bir kahve içelim, size ve çocuğunuza göre en uygun eğitim programını birlikte belirleyelim…

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46