Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Break Dance Kursu Fiyatları – Erken Kayıtta %50 İndirim

Break Dance’ın Enerjisiyle Hayatınız Değiştirin! Kaçırılmayacak Bir Fırsat!

Sokaklardan gelen dans ruhuna kulak verin! Hayatınıza hareket katacak Break Dance kursları erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile dans tutkunlarını bekliyor! Uluslararası dans okulları ve MEB dans eğitimi programları incelenerek, profesyoneller tarafından oluşturulmuş das eğitimi programlarına siz de hemen kayıt olun, ayrıcalıklı Break Dance eğitimleri almanın tadını çıkarın! Break Dance kursları fiyat ve program hakkında detaylı bilgi için vakit kaybetmeden bizi arayın…

Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alınarak hayata geçirilen Break Dance eğitimi programı 12 hafta 12 saat olarak tasarlanmıştır. Break Dance eğitimi boyunca; anatomi bilgisi, esneme hareketleri, doğru postür ve duruş bozukluklarını düzeltme, Break Dance müzik ve ritim bilgisi ve uyumlu adım atmaya yönelik çalışmalar, Break Dance dönüşleri, powermove ve footwork gibi Break Dance’a özgü figürler, koreografi bilgisi ve doğaçlama çalışmalarını işleyeceksiniz. Break Dance kursu sonunda siz de müzikle uyumlu hareket edebilecek, yeteneğiniz ilerledikçe istediğiniz şarkıda istediğiniz şekilde dans edebileceksiniz. 

Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı Break Dance programının ilk anından itibaren kendinizi özgür hissedecek, bedeninizin hantallığını attığını gözemleyeceksiniz. Zihninizi müziğin temposuyla sorunlarınızdan uzaklaştıracak, kendinizi daha dinç hissedeceksiniz. Günlük koşturmalarınız arasında çalıştıramadığınız kaslarınızı çalıştıracak, kendinizi daha güçlü hissedeceksiniz. Break Dance bedeninize ve zihninize iyi gelecek! Break Dance eğitimi fiyatları ve program hakkıda detaylı bilgi için kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz…

[widget-130]

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Farklılığını ortaya koyacak keyifli bir hobi arayanlara Break Dance kursu erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile! Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı Hip Hop eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, dans geceleri ve eğlenceli etkinliklerle dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Amatör ya da profesyonel olmak isteyenlere yönelik eğitimlerle her ihtiyacınıza cevap vermeyi ilke edinmiş Dans Akademi ile siz de fark yaratan bir dans eğitimi alacak, kendinize değer katacaksınız. Dans etmeyi seven ve dansa merakı olan herkesi Dans Akademi Break Dance kursu programlarına bekliyoruz! 15 yıllık deneyimimiz ile geliştirdiğimiz eğitim programlarımız, Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esasa alarak hazırlanmış, uzman eğitmenler tarafından verilen dersleri içermektedir. 

Avrupa standartlarında uygulamalı ağırlıklı dans eğitimleriyle Dans Akademi, dans etmek isteyen her öğrencisine en kapsamlı dans eğitimlerini vermek için her gün kendini geliştiriyor! Öğrencilerimizin başarılı ve eğlenceli birer dans süreci geçirmesini, yeteneklerini keşfederek hobilerinden keyif almalarını istiyor, sosyalleşerek hayatlarına farklılık katmalarını amaçlıyoruz. Hijyenik ve geniş sınıflarda özgürce dans edebileceğiniz, kendinizi yeniden keşfedeceğiniz dans eğitimleri merkezimize sizleri de bekliyoruz!

Türkiye’nin en yüksek memnuniyet oranına sahip ve en çok tercih edilen dans okulu olmaktan gurur duyuyoruz! Break Dance kursu ile Dans Akademi’de günlük koşuşturmalarınızdan biraz uzaklaşın ve eğlenceye vakit ayırın! Alanında uzman eğitmenleri ve ünlü koreografları, MEB onaylı sertifika imkanı, %100 öğrenme garantisinden yararlanarak hobinizi en güzel şekilde geliştirin. Dans Akademi olarak dans kursu ücretleri değil, eğitim kalitesi önceliğimizdir.

Eğitim programımız öncesinde eğitim danışmanlarımızla seviyenizi belirliyor, ihtiyaçlarınıza göre ilerliyoruz. Bilgi ve becerilerinizi analiz ediyor ve size en uygun eğitimi oluşturmak için çalışıyoruz. Bireysel farklılıklarınıza, Break Dance’ı hangi seviyede yapmak istediğinize göre düzenlediğimiz dans eğitimleri planımızı her geçen gün güncelliyor; hareketli bir beden ve aktif bir hayata sahip olmanız, hayallerinize ulaşmanız için eğitim süreci sırasında ve sonrasında yanınızda oluyoruz. Başarılı bir dans kariyeri isteyen kursiyerlerimize; cast ajansları, ünlü dans toplulukları, uzman koreograflar ile çalışma imkanı sağlıyor, başarılı öğrencilerimize Dans Akademi bünyesine katılma fırsatı sunuyoruz.

[widget-132]

Break Dance’ın Sokaklardan Gelen Enerjisiyle Tüm Kalıpları Kırın!

Kendinizi biraz rahat bırakmaya ne dersiniz? Break Dance’ın asi ritimleriyle bedeninizi geliştirirken, sınırların kenarında dolaşacak ve zihninizi rahatlatacaksınız. Rutine bağlanmış hayat düzeninizi Break Dance kursu ile değiştirin! Erken kayıtta %50 indirim fırsatı ile siz de bedennize ve kendinize biraz zaman ayırın. 

Break Dance’ın akrobatik hareketleriyle bedeninizin yaptıklarına sizde şaşıracaksınız. Esneyecek, kaslarınız rahatlayacak, ritim duygunuz gelişecek ve bambaşka biri olarak Break Dance eğitimini bitireceksiniz. Yeteneklerinizi ve dans tutkunuzu sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz bir dans gösterisi ile unutulmayacak bir anıya sahip olacaksınız!

Eğitim ciddi kurumların işidir ve paket dans kursu fiyatları ile dans eğitimi olmaz! Öncelikle seviyenizin ve bilginizin ölçülmesi gerekir, ardından ihtiyaçlarınıza ve size en uygun dans eğitimleri, eğitim danışmanları ve eğitmeniniz tarafından belirlenmelidir. Telefonda ya da internet sitelerinde dans kursu fiyatları veren kurumların amacı eğitim vermek değil aylık kotalarını doldurmaktır. Bu nedenle paket eğitim fiyatları veren kurumlardan uzak durmalı, ihtiyaçlarınızı analiz edip size özel eğitim çözümleri sunacak, MEB onaylı kurumlardan eğitim almalısınız. MEB onaylı dans kursu fiyatları size özel %50 indirim fırsatıyla sunuluyor, kaçırmayın!

[widget-131]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46