Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Hip Hop Dans Stüdyosu Kiralamak – Enerji Dolu Bir Ortamda Dans Edin!

Hip Hop Dans Stüdyoları – Rahat Bir Çalışma Alanınız Olsun!

Hip Hop’ın ne kadar enerjik, hareketli ve canlı bir dans türü olduğunu biliyoruz. Hip Hop türünde dans ederken sınırlarınızın olmaması, kendinizi rahat hissetmeniz ve bir kuş gibi özgür olmanız gerekiyor. Bunun için de sizlere kısıtlı bir kullanım imkanı sunan dans stüdyolarında ya da ev gibi verimsiz ortamlarda çalışmak yerine Hip Hop dans stüdyosu kiralamak daha iyi bir fikir.

Hip Hop dans stüdyosu kiralaması yaptığınızda ihtiyacınız olan her detayı sizler için önceden tedarik eden bir kurum olacak! Ve siz sadece konforunuza, dansınıza ve eğlenmenize bakacaksınız. Üstelik Hip Hop dans stüdyosu kiralamak için kalabalık bir grup olmak zorunda da değilsiniz, dilerseniz eğitmeninizle birlikte birebir olarak da çalışabilirsiniz.

Hip Hop Dans Stüdyosu Kiralama – Neden Bir Dans Stüdyosunda Çalışmalısınız?

Hip Hop dans stüdyosu kiralamak, genellikle kısıtlı bir ortamda dans çalışmalarını sürdürmek zorunda olan dansçılar, bir organizasyona veya etkinliğe hazırlanan gruplar ve daha rahat olmak isteyen kişiler tarafından tercih ediliyor. Hip Hop dans stüdyosu kiraladığınızda ferah, aydınlık ve geniş bir alanda hareketlerinizi özgürce sergileme imkanına sahip oluyor, provalarınıza çok daha konsantre oluyorsunuz. Bunun dışında da Hip Hop dans stüdyolarında koreografilerinizi rahatça oluşturabiliyor; kafa üzeri dönüşü ve parende gibi hareketleri daha geniş bir alanda uygulayabiliyorsunuz. 

Hip Hop Dans Stüdyosu Kiralamak – Dans Stüdyoları Size Hangi İmkanları Sunmalı?

Haftalık, günlük ve Saatlik dans stüdyosu kiralamak istiyorsanız kurumun sizlere sunduğu imkanları ve özellikleri dikkatli bir şekilde incelemenizi öneririm. Çünkü pek çok yer salon kiralama fiyatlarına; ses sistemini, elektrik ve su faturalarını, otoparkı ve ekipmanları dahil etmiyor. Aslında hip hop dans stüdyosu kiralaması yaptığınızda kurumun tüm imkanlarından yararlanmanız gerekiyor. Şimdi sizlere hem Hip Hop dans stüdyosu kiralama fiyatlarını etkileyen hem de çalışmalarınızı daha rahat sürdürebilmeniz açısından gerekli olan bazı özellikleri aktaracağız:

 • Dans stüdyosu kiralamak istiyorsanız ilk olarak kurumun güvenilirliğini test edin. Eğer ekibinizle birlikte mağdur olmak istemiyorsanız kurumun sahip olduğu belgeleri (MEB onayı, hijyen belgesi vs.) araştırın.

 • Dans stüdyosu kiralama fiyatlarına elektrik ve su giderleri ile otopark kullanımının dahil olup olmadığını öğrenin. Günün sonunda karşınıza belirtilenden fazla bir fatura çıkmaması için her şeyi en baştan konuşmakta fayda var.

 • Hip Hop dans stüdyosu kiralamasından önce mutlaka sınıfları gezin; özelleştirilmiş boy aynaları, yüksek tavan ve kaydırmaz parke gibi önemli detayların varlığını kontrol edin.

 • Dans stüdyosunun klima, havalandırma sistemi ve camlı olmasına özen gösterin.

 • Eğer Hip Hop dans stüdyosu kiralaması yapacağınız yerde gelişmiş bir ses sistemi yoksa kararınızı mutlaka yeniden gözden geçirin. Aksi halde cızırtılı, kesilen ve kulağı rahatsız eden bir müzik eşliğinde dans etmek zorunda kalabilirsiniz.

 • Hip Hop dans stüdyosu kiralaması yapmadan önce mutlaka kilitli dolap, soyunma odası ve sosyal kullanım alanlarının olup olmadığını inceleyin.

Bunun dışında da Hip Hop dans stüdyolarının kablosuz internet, şık dekorasyon, farklı büyüklükteki gruplar için salon seçenekleri sunmasını da önemli bir artı olarak değerlendirebilirsiniz.

Dans Stüdyosu Kiralama – İsterseniz Pilates Stüdyosu İsterseniz Davet Salonu!

Dans stüdyosu olarak kiralanan salonlar, geniş ve kullanışlı olduğu için çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. Yani siz de Hip Hop dans stüdyosu kiralaması yaptığınız salonu;

 • Yoga, pilates ve zumba dersleri, 

 • Doğum günü partileri,

 • Kutlama törenleri,

 • Geliştirme atölyeleri,

 • Klip ve dizi çekimleri,

 • Fotoğraf ve video çekimleri,

 • İş toplantıları,

 • Organizasyonlar, 

 • Balo ve kokteyller, 

 • Müzik dinletileri için de değerlendirebilirsiniz.

Hip Hop Dans Stüdyosu Kiralama Fiyatları – 100 TL’ye Dans Stüdyosu Kiralanır mı?

İnternette ilanlarını gördüğünüz saati 100 TL’ye Hip Hop dans stüdyosu kiralama fikri, kulağınıza hoş gelebilir. Peki, bu dans stüdyosunun size hangi imkanları sunduğunu da biliyor musunuz? Eğer 100, 200 ve 300 TL gibi düşük rakamlara dans stüdyosu kiralaması yapıyorsanız muhtemelen hiç de hijyenik olmayan bir ortam sizi bekliyordur.

Eğer en iyi Hip Hop dans stüdyolarını bulmak istiyorsanız bütçenizi biraz daha artırmanız ve sizlere yeterli ekipman, ferah sınıflar ve gelişmiş imkanlar sunan yerleri araştırmanızı öneririz. Eğer kendinizi rahat hissettiğiniz bir ortamda değilseniz Hip Hop’ın canlı ve dinamik ruhuna asla uyum sağlayamazsınız!

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46