Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Stüdyosu Kiralamak İçin 8 Sebep

Neden Dans Stüdyosu Kiralamalısınız?

Dans stüdyosu kiralama hizmetine gelen taleplerde son dönemde ciddi bir artış var. Klasikleşmiş tango, salsa ve valsin yanına çoğunlukla gençlere hitap eden k-pop, street jazz ve hip hop gibi dans türleri de eklenince günlük dans stüdyosu kiralamak, ekip olarak dans provaları yapmak ve koreografi hazırlamak, daha popüler bir hale geldi.

Elbette kiralık dans stüdyosu tuttunuz diye bu alanı yalnızca dansa özel olarak kullanacaksınız diye bir şey yok. Kurumsal ve bireysel ihtiyaçlarınız için de kiralık dans stüdyosu tutabilirsiniz. Peki, siz neden dans stüdyosu kiralamalısınız? Ya da dans stüdyosu kiralamak için sebeplerden hangisi sizin için çok daha uygun, öğrenmek ister misiniz?

Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebepler – İsterseniz Bireysel İsterseniz Kurumsal…

Kurumsal ve bireysel olarak dans stüdyosu kiralamak için sebepleriniz olabilir. Yani eğer isterseniz iş arkadaşlarınıza şık dekorasyonlu, geniş ve estetik bir ortamda davet verebilir isterseniz de sosyal medya hesaplarınızdan dans dersleri verdiğiniz kullanıcılara daha etkileyici bir ortamda canlı yayın olarak dans provaları yaptırabilirsiniz. Şimdi dans stüdyosu kiralamak için sebeplere bakalım…

Sosyal Medyada Daha Dinamik Olun! – Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Dans, eğitim ve spor gibi etkinlikleri, öğrencilerinize ve takipçilerinize göstermek istiyorsanız daha estetik ve geniş bir ortamda fotoğraf ve video çekimleri yaptırarak sosyal medyada dikkatleri üzerinize toplayabilirsiniz.

Kurumsal Etkinliklerinizi İş Yerinizde Düzenlemeyin! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Şirketler arası veya şirket içi bir etkinlik düzenlemek istiyorsanız iş yerinde durmak yerine ekip arkadaşlarınızın enerjisinin yenilenmesi için yerine kiralık dans stüdyosu tutabilir, böylece farklı bir ortamda eğlenceli bir aktivite düzenleyerek mesai arkadaşlarınızın kafasının dağılmasını sağlayabilirsiniz.

En Sevdiklerinizle Birlikte Sıcacık Bir Ambiyansta Özel Günlerinizi Kutlayın! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Çocuğunuzun ilk yaşını ya da sevdiklerinizle aranızdaki özel bir tarihi… Neyi kutlamak isterseniz dans stüdyosu kiralaması yapabilirsiniz. Ayrıca babyshower gibi partileriniz için de kiralık dans stüdyosu tutup sevdiklerinizle birlikte eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Dans Gecelerine Hazırlanın! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Folkart dans gecesi, Latin dans gecesi ve tango gecesi gibi özel etkinliklere hazırlanmak, eşinizle birlikte dans provaları yapmak ya da daha rahat bir ortamda düğün dansınıza hazırlanmak için de günlük dans stüdyosu kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz. Böylece geniş bir çalışma alanında dilediğiniz gibi prova yapabilirsiniz.

İş Organizasyonlarınızı Gerçekleştirin! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Dans stüdyosu kiralamak için illaki sanatsal bir etkinlik yapmak zorunda olmadığınızı söylemiştik. Yani eğer isterseniz seminer, kongre, iş toplantısı, sunum ve konferans gibi organizasyonlar için de kiralık dans stüdyosu tutabilirsiniz. Böylece şık bir ortamda, daha resmi bir etkinlik organize etmiş olursunuz.

Eğitim Vermek İçin Uygun Bir Ortam Oluşturun! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Herhangi bir konu üzerine eğitim verebileceğiniz geniş bir salon arıyorsanız ya da öğrencilerinizin katılacağı bir workshop düzenleyecekseniz günlük kiralık dans stüdyosu tutabilirsiniz, böylece ses sistemi, projeksiyon ve bilgisayar gibi hiçbir ekipmanı tedarik etmek zorunda kalmadan yalnızca organizasyona yoğunlaşırsınız.

Klip ve Dizi Çekimlerinde Etkileyici Bir Ambiyans Yaratın! - Dans Stüdyosu Kiralamak İçin Sebep

Günlük dans stüdyosu kiralama hizmetlerine cast ekiplerinden, dizi, film ve klip projelerinden oldukça yoğun bir talep var. Özellikle de dekorasyonu incelikle yapılmış, lüks esintilerin bulunduğu bir kiralık dans stüdyosu, klip, dizi ve film projeleriniz için oldukça uygun olabilir.

Neden Dans Stüdyosu Kiralamalısınız?

Dans stüdyosu kiralamak için sebeplerinize değindik. Eğitim, seminer, doğum günü, dans gecesi ya da klip çekimi gibi pek çok farklı amaçla kiralık dans stüdyosu tutabilirsiniz. Peki ama neden? Çünkü günlük dans stüdyosu kiralama hizmetinden faydalandığınızda ekibinizle birlikte yeme-içme ihtiyaçlarınızı rahat bir şekilde karşılayabilir; yer arama sıkıntısı olmadan kurumun otoparkından faydalanabilir, kilitli dolap ve soyunma odası gibi ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Bunun dışında ekipman tedarik etmek için ekstra bir bütçe ve zaman ayırmak zorunda kalmadan kiralık dans stüdyosunun içindeki son kalite teknolojik cihazları kullanabilirsiniz. 

Dans Stüdyosu Kiralama Fiyatları – 100 TL’ye Kiralık Dans Stüdyosu Olur mu?

Dans stüdyosu kiralamak isteyenler için küçük bir ayrıntıya da değinmek istiyorum. Günlük dans stüdyosu kiralama hizmeti veren pek çok kurum; elektrik ve su faturasını, dans stüdyosu kiralama fiyatlarının içine dahil etmiyor. Yani, sizin web sitelerinde gördüğünüz 100, 200 ve 300 TL gibi fiyatlandırmalarda elektrik, su ve otopark kullanımı gibi durumlar değerlendirilmiyor.

Dolayısıyla siz başlangıçta belirlenen dans stüdyosu kiralama fiyatlarına; çıkış yaparken bu tarz giderleri de eklemek ve daha çok para ödemek zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden dans stüdyolarının konuklarına sunduğu imkanlara dikkat etmenizi öneriyorum. Eğer 100-500 TL aralığında bir kiralık dans stüdyosu bulduysanız anlaşmadan önce mutlaka iyice araştırın; 500-1000 TL altındaki kurumlardan çok çeşitli imkanlar beklemeyin…

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46