Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Modern Dans Stüdyosu Kiralama – Özgürce Dans Edin!

Kalıpların Dışına Çıkan Modern Dansı Konforlu Dans Stüdyolarında Deneyimleyin!

Bale kültüründen beslenen ancak balenin katı kurallarını yıkan modern dans, son yılların en gözde danslarından biri. Kişinin bedeni ve ruhunu keşfetmeye odaklanmasını sağlayan modern dans, dans grupları tarafından sıkça sahneleniyor. Ayrıca açılışlarda, sanatsal etkinliklerde, konserlerde ve bayramlarda en çok karşımıza çıkan dans türü oluyor. 

Modern dansa artan ilgi onun dans kurslarında öğretilmesini yoğunlaştırırken dans grupları ve toplulukları ile dansçılar da modern dansı gösterilerinde tercih ediyor. Dans kursları, dans salonlarını kiralayarak modern dans provası yapmak isteyen gruplara ve organizasyon firmalarına, kurumsal şirketlere ve okullara destek oluyor. 

Modern dans stüdyosu kiralamak için elbette iyi bir salon seçmek gerekiyor. Dans salonu seçerken büyüklüğünden ses sistemine kadar birçok faktör etkili oluyor. Modern dans stüdyosu fiyatları da bu faktörlere göre değişiyor. Modern dans stüdyosu fiyat aralıkları ve imkanları yazımızda… 

Modern Dans Stüdyosu Kiralayarak Etkinliklerinize Kalite Katın!

Bale figürlerini ve estetiğini içeren modern dans, kliplerden tiyatro gösterilerine kadar her yerde karşımıza çıkıyor. Yumuşak adımları ve sakin dönüşleri, duygulara hitap eden müzikleri ve özgür stiliyle modern dans adeta bir terapiye dönüşüyor. 

Modern dans stüdyosu kiralamak sadece dans gruplarına özgü bir durum değil. Kişisel olarak modern dansla ilgilenenler dahi dans salonu kiralayarak bu dans üzerine yoğunlaşabilirler. Aynı zamanda modern dans stüdyosu kiralama: 

  • Dans yarışmasına hazırlanan dansçılar

  • Dansçı seçmelerine hazırlananlar

  • Oyuncular

  • Lise ve üniversiteler

  • Dizi ve film projesinde dans sahnesi olanlar

  • Kurumsal organizasyon düzenleyecek firmalar tarafından gerçekleştirilebilir. 

Tek başına dans etmeyi sevenler dahi günlük kiralık dans stüdyosu imkanlarından yararlanarak modern dans çalışmalarını yapabilir. Modern dans stüdyosu kiralamak için bu dansı sevmek ve ilgilenmek yeterli… 

Modern Dans Stüdyosu Nasıl Olmalı? Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Modern dans stüdyosu seçenekleri arasından tercih yapamıyorsanız ya da nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmiyorsanız aşağıdaki kriterleri göz önünde bulundurabilirsiniz. Zamanınız ve paranız sizin için değerliyse, modern dans koreografinize sorunsuz çalışmak istiyorsanız iyi bir dans stüdyosu seçmeniz gerektiğini unutmayın… 

Geniş ve yüksek tavanlı dans salonlarına ihtiyacınız olacak.

Modern dans, zıplama ve sıçrama ile koşma ve dönme hareketlerini bolca içeren bir danstır. Modern dans kiralık stüdyolar da bu nedenle büyük olmalıdır. Aynı zamanda yüksek tavanlı olması gereken modern dans kiralık stüdyo, rahat hareket imkanı tanıyarak provalarınızdan keyif almanızı sağlamalıdır. Aksi halde paranızı boşa harcamış olursunuz. 

Bale barları ve ekipmanları lazım. 

Günlük kiralık dans stüdyosu ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ancak modern dans stüdyolarında olması gereken kriterler var. Örneğin; bale barları gibi. Bale hareketleri içeren modern dansta ısınma ve esneme çalışmalarınızı dans demirlerinde yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Aynı zamanda point, çorap vb. dans gereçleri işinizi kolaylaştıracaktır. Modern dans stüdyosu kiralama seçeneklerinizi bir de bu açıdan değerlendirin. 

Ses sistemleri kaliteli ve kullanışlı olmalı. 

Modern dans duygu yüklü bir dans türüdür. Müzikleri özellikle önemlidir. Dolayısıyla modern dans stüdyosu kiralamak istiyorsanız mutlaka ses sistemlerini ve akustiğini inceleyin. Büyük bir dans gösterisine ya da seçmelere hazırlanıyor, topluluk karşısında şov yapmayı planlıyorsanız müziğinizi duyamadığınızda hayallerinizin suya düşeceğini bilmelisiniz. Büyük hoparlörler, ses yalıtımı, projeksiyon ve bilgisayar gibi imkanlarının olup olmadığını kesinlikle görün.

Doğal ışık kaynakları ve aydınlatmaya dikkat. 

İyi bir modern dans stüdyosu aydınlık olur. Merdiven altı ya da apartman içlerine sıkıştırılmış modern dans stüdyolarında istediğiniz gibi özgür dans edemezsiniz. Günlük kiralık dans stüdyosu seçiminizde salonun ışıklarını inceleyin, aydınlık olup olmadığını görmek için gerekirse akşam saatlerini bekleyin. 

Spor Bakanlığı ya da MEB ruhsatı ayrıcalıktır. 

Spor Bakanlığı ya da MEB ruhsatı olan modern dans stüdyoları, derslik büyüklüklerini ve teknolojik standartları sağlamış, temiz ve ferah salonlardır. Aynı zamanda acil çıkışları, sosyal alanları, araç gereç donanımları da tamdır. Standartların üstünde bir modern dans stüdyosu kiralamak istiyorsanız bahsettiğimiz dans kursları ya da stüdyolarını tercih edin. 

Merkezi konumda olmalı.

Kiralık modern dans stüdyosu aramanızı şehrinizin merkezinde yapın. İstanbul, Ankara, İzmir gibi kalabalık kentlerde vaktinizin çoğunu yolda geçirdiğiniz için bir de dans tutkunuza trafiğin ket vurmasına izin vermeyin. Metro, metrobüs, otobüs, dolmuş ve diğer ulaşım seçeneklerine yakın bir dans stüdyosu hem daha kalitelidir hem de vaktinizi kendinize ayırmanızı sağlar. 

Modern Dans Stüdyosu Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Kiralık Modern Dans Stüdyosu!

Modern dans stüdyosu kiralama fiyatları; günlük, haftalık ya da aylık kiralama yapmanıza, imkanlarına, konumuna, eğitmen ya da dansçı desteğine, salon genişliğine ve daha pek çok sebebe göre değişiklik gösterebilir. Modern Dans dans stüdyosu kiralama fiyatları 100 TL gibi cazip rakamlarla daha düşük ücretlerle karşınıza çıkabilir. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken, dans salonunun avantajları ve sağladığı imkanlardır. 

İyi bir modern dans stüdyosu size temiz bir ortam, teknolojik imkanlar, merkezi konum ve güler yüzlü hizmet sunar. Aynı zamanda taleplerinizi daha hızlı karşılar. Modern dans stüdyosu fiyatları ayrıca kursun ya da stüdyonun sektördeki deneyimine ve markalaşmasına bağlı olarak da artar. Yıllardır stüdyolarını kiralayan dans kursları ile sektöre yeni girmiş dans stüdyoları bir olamaz. 

Bizler de Dans Akademi olarak modern dans stüdyosu kiralama hizmeti veriyor, uygun fiyatlarla modern dans stüdyosu kiralama taleplerinizi karşılıyoruz. Modern Dans dans stüdyosu kiralama fiyatları hakkında bilgi almak ve dans stüdyolarımızı yakından görmek isterseniz sizleri kurumumuza bekliyoruz. 

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46