Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Swing Dans Stüdyosu Kiralama - Kiralık Swing Dans Stüdyosu

Caz Ritimlerine Kendinizi Kaptırın! Saatlik ya da Günlük Kiralık Dans Stüdyoları ile Swing Tutkunuz Hep Canlı Kalsın… 

Hızlı adımları ve eğlenceli müzikleri ile yerinizde duramayacağınız bir dans olan Swing, dans kurslarının yeni gözdesi olurken Swing yapmayı sevenler dans stüdyolarını kiralıyor, pratiklerini bu stüdyolarda yapıyorlar. Ayrıca dans grupları olan ve koreografilerine çalışacak dans stüdyosu arayan gruplar da dans salonlarını kiralıyorlar. Buna ek olarak organizasyon firmaları, kurumsal etkinliklerinde dans gösterisi sunmak isteyen firmalar, liseler ve üniversiteler de swing dans stüdyosu kiralama hizmetlerinden yararlanıyorlar. 

Swing dans stüdyosu kiralamak için ne gerekiyor? Nasıl bir seçim yapmak önemli? Günlük kiralık dans stüdyosu fiyatları neler? Yakından bakalım… 

Kaymaz Zemin ve Yüksek Tavan Güvenli Bir Swing Provasının Anahtarı! Swing Dans Stüdyosu Seçerken Bunlara Dikkat Edin! 

Her dans stüdyosunda parke zemin ve aynalar olur. Klima ve havalandırma cihazı bulunabilir. Dans direkleri ya da yoga matları olabilir. Ancak bunlar dans stüdyosunun iyi olduğunu göstermez. Swing dans stüdyosu kiralamak isteyen dansçıların, dansçı seçmelerine ve yarışmalara hazırlananların, firmaların ve eğitim kurumlarının ya da sadece Swing tutkunlarının dikkat etmesi gereken belli başlı kriterler elbette olmalıdır. 

Geniş ve yüksek tavanlı dans stüdyosu gerekli.

Swing dansı, hızlı dönüşleri ve ayak hareketleri olan bir danstır. Dolayısıyla dans stüdyosu kiralama aşamasında ilk dikkat edilmesi gereken swing dansının karakterine ve yapılışına uygun bir salon seçmektir. 20 metrekarelik bir dans stüdyosunda swing yapılmaz. Aynı zamanda partneri yukarı kaldırma ve zıplama hareketleri içeren swing dansını rahatça yapabilmek için yüksek tavanlı bir dans stüdyosu kiralamak gerekir. 

Havalandırma ve klima sistemleri mutlaka olmalı. 

Swing dans stüdyosu kiralama sırasında mutlaka salonda havalandırma, klima ya da büyük camlar olup olmadığına dikkat edin. Sağlıksız ve havasız bir ortamda dans etmeyi elbette istemezsiniz. Kiralık swing dans stüdyosu araştırırken bu kriteri yerinde görmeye dikkat etmelisiniz. 

Akustik ve müzik sistemlerini gözden kaçırmayın. 

Partnerinizle ya da dans grubunuzla yapacağınız Swing dansı provaları, atölyeleri ya da etkinlikleri için kiralayacağınız swing dans stüdyosunda mutlaka müzik ve ses sistemleri kaliteli olmalı. Salonun akustiği birbiriniz ve müziği anlamanıza engel olmamalı. İhtiyaç duyabileceğiniz hoparlör, bilgisayar, projeksiyon, mikrofon vb. teknik donanımlar karşılanmalı.

Stüdyonun ne kadar aydınlık olduğu önemli.

Karanlık bir dans stüdyosunda swing yaparken hiçbir keyif alamazsınız. Swing dans stüdyosu kiralama amacıyla araştırmanızı yaparken salonun ışıklarına dikkat edin. Hangi cephelerden ışık aldığına, harici ışık kaynaklarının kalitesine bakın. 

MEB ya da Spor Bakanlığı ruhsatlı dans kurslarını seçin.

Günlük kiralık dans stüdyosu dans kursları ve salonlarının sunduğu bir hizmet. Bu hizmeti alırken yüksek standartları olan MEB ya da Spor Bakanlığına bağlı kurs ve stüdyoları tercih ettiğinizde zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz. Sınıflar geniş ve imkanları ayrıcalıklıdır. Stüdyolar temiz, acil çıkışlardan yangın merdivenlerine kadar her şey düşünülmüştür. Bu nedenle tavsiyemiz; swing dans stüdyosu kiralamak istiyorsanız MEB ya da Spor Bakanlığı ruhsatlı dans kurslarını seçmenizdir.

Merkezi konumda olmalı.

Vaktinizin çoğunu yolda geçirerek ulaştığınız bir dans stüdyosu size ne katabilir? Metro, metrobüs, otobüs, dolmuş ve diğer ulaşım seçeneklerine yakın bir dans stüdyosu seçerek zamanınızı swing dansına ayırmaya ne dersiniz? Swing dans stüdyosu kiralamak ve swing provalarınızı yapmak için şehir merkezine yakın dans salonlarını tercih edin.

Kostüm, makyaj ve dekor talepleriniz karşılansın.

Dönem kıyafetleri ve saçlarıyla dikkat çeken swing dansını gerçekten o yılları hissederek yapmak istiyorsanız size kostüm ve makyaj desteği sağlayabilen bir dans stüdyosunu seçin. İyi bir swing dans stüdyosu kostüm, saç ve makyaj ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. 

Swing Dans Stüdyosu Kiralama Fiyatları – 100 TL’den Başlayan Kiralık Swing Dans Stüdyosu!

Swing dans stüdyosu kiralama fiyatları; dans salonunun genişliğine, konumuna, sağladığı imkanlara ve ekstra taleplerinize göre belirlenir. Swing dans stüdyosu kiralama fiyatları 100 TL’den başlar, 1000 TL’ye kadar çıkabilir. Saatlik dans stüdyosu kiralama ise haftalık ve aylık kiralama taleplerinize göre daha yüksek kalabilir. Beklentilerinize göre tercinizi yapmanızda yarar vardır. 

Swing dans kursu kiralamak için yukarıda bahsettiğimiz kriterlere dikkat ederek zamanınızı ve paranızı boşa harcamamış olursunuz. İyi bir swing stüdyosu kiralamak istiyorsanız saatlik 350 TL gibi bir ücreti gözden çıkarmalısınız. 

Bizler de Dans Akademi olarak swing dans stüdyosu kiralama hizmeti veriyor, beklentilerinize karşılık verecek dans stüdyoları hazırlıyoruz. Swing dans stüdyosu kiralama fiyatları hakkında bilgi almak ve dans stüdyolarımızı yakından görmek isterseniz sizleri kurumumuza bekleriz…

[widget-229]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46