Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Annenize Unutamayacağı Bir Hediye: Dans Kursları…

Annenizin Sırtındaki Yükü Eğlenceli Dans Eğitimleriyle Alın!

Her anne özeldir ve her birinin biraz eğlenmeye hakkı var… Onlara, birbirinden renkli dans kurslarıyla eğlenecekleri, keyifli vakit geçirerek öğrenecekleri, enerjilerini atacakları ve yeteneklerini farkedecekleri, samimi bir ortamda sosyalleşecekleri bir fırsat yaratın!

Anneler Günü için unutulmayacak, özel bir hediye hazırlamak isteyenleri Dans Akademi’ye bekliyoruz! Sizlere, sıradanlıktan çok uzakta bir Anneler Günü hediyesi hazırladık. Annenizin yeteneğini açığa çıkaracak, ilgi alanlarına hitap eden çeşitli dans eğitimleriyle bu Anneler Gününde onu çok şaşırtacaksınız!

Annenizi ve eşinizi bu özel günde mutlu etmenin en dinamik yolu dans eğitimi fırsatlarından yararlanmak! Yapmanız gereken tek şey, Dans Akademi’nin en yakın dans kursu tarihlerini öğrenmek.

Anneler Gününe Özel Eğitim Fırsatı Hangi Eğitimlerde Geçerli?

Annenizin çok mutlu olacağı, hayatına renk katacağı ve gündelik koşuşturmalardan, monotonluktan uzaklaşacağı Soyal Latin Dansları eğitimi, Salon Dansları eğitimi, Serbest Stil Dansları eğitimi ve destekleyici eğitimler gibi en kapsamlı eğitimler Dans Akademi’de sizleri bekliyor!

Anneler Günü fırsatı için geçerli olan eğitimlerimiz:

[widget-132]

Değerli Hissetmesini Sağlayın…

Çevrenizde alabileceğiniz etkileyici bir hediye kalmadı mı? Her sene aynı hediyelerle karşılaşmaktan sıkıldınız mı? Annenize, eşinize ve çevrenizdeki tüm güzel annelere hediye seçerken artık klasik hediyelere mecbur kalmayacaksınız! Dans Akademi Anneler Günü Kampanyası ile çeşitli dans kursları ve destekleyici eğitimlerde dilediğiniz kursu &60 indirimle alabilir ve annenizi mutlu edebilirsiniz!

Dans Akademi olarak annenizin en özel günü için çok şık bir tebrik kartı hazırlıyoruz. Siz de isme özel kuponlarımızı Anneler Günü için kullanabileceksiniz. 

Anneler Günü kampanyamızla ilgileniyor, annenizi enerji dolu bir dünya ile tanıştırmak istiyorsanız eğitim danışmanlarımızla dilediğiniz an iletişime geçebilirsiniz. Dans kursları ve destekleyici eğitimlerimizin ücretlerinden haberdar olmak için dans kursu fiyatları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz…

[widget-133]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46