Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Modern Dans Workshop

Hayatınızı Değiştirecek Bir Güne Ne Dersiniz?

Zincirlerimizi Kırıyoruz! Modern Dans Atölyesi Dans Akademi

Dansa ilgi duymanıza rağmen yeteneklerinizden emin olamıyor, kursa boşa vakit harcamak istemiyorsanız bu workshop çok ilginizi çekecek!

Modern dans workshop dersleri ile dans için yalnızca bir gününüzü ayırın, içinizdeki dans ateşinin ne kadar sıcak olduğuna bedeniniz karar versin! Modern dansın yaratıcılığa fırsat veren serbest ritimleri ve doğaçlama figürleriyle unutulmaz bir gün geçirin, yeni arkadaşlar edinin, kısacası yaşadığınızı hissedin!

Modern dans workshop programımızı; dans yeteneklerini denemek, keyifli bir gün geçirmek, modern dans teknikleri hakkında bilgi edinmek ve dans tutkusunun peşinden gitmek isteyen sanatseverler için özel olarak hazırladık!

Modern dans gibi doğaçlama figürlerin öne çıktığı dans türleri beden sağlığınıza katkı sağlamasının yanı sıra yaratıcılığınızı göstermenize imkan vererek özgüven kazanmanıza da destek olur.

modern dans workshop

Tüm Modern Dans Workshop Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
1 Gün 2 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Modern Dans Workshop Programı

Bugüne kadar 200’ün üzerinde öğrenci mezun eden, %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyim ile geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 1 gün 2 saatlik modern dans workshop programımızla dans tutkumuzu piste taşıyor, hayatın stresinden uzaklaşıyor, bedenimizi ve zihnimizi dansla tazeliyoruz.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Modern Dans Atölyesi Dans Akademi’de!

Uzman dans eğitmenlerimiz aracılığıyla Avrupa standartlarında ve bireysel farklılıklar göz önüne alınarak hazırlanmış bir workshop modern dans eğitimi ile dans etmeyi öğrenecek, hayata kısa bir mola vereceksiniz… Türkiye’nin en aktif dans merkezi Dans Akademi, dans tutkunlarını dinamik ve fark yaratan modern dans dersleri ile buluşturuyor!

modern dans kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Her biri alanında uzman, Türkiye’nin başarılı dansçıları arasında yer alan, ülkemizi dünyada temsil etmiş ünlü isimlerden dans eğitimi alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
modern dans kursları

Uygulama ve Pratikler

Modern dans workshop programlarında teorik anlatımdan uzak, bolca tekrar ve pratiğe dayanan uygulama ağırlıklı ve eğlenceli dersler.

Öğrenme Garantisi »
kurum onaylı sertifika

Katılım Sertifikası

Modern dans eğitimi aldığınızı belgeleyen, sosyal hayatınıza ve iş yaşantınıza katkı sağlayacak kurum onaylı modern dans kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında modern dans kursları veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

modern dans eğitimi

Yeni Aktiviteler Keşfetmeye Ne Dersiniz?

Bugüne kadar hiç dans etmeyi denediniz mi? Belki de içinizde henüz keşfetmediğiniz gerçek bir dansçı var?

Modern dans workshop dersleri ile kendinizi deneyebilir, dansa yeteneğinizin olup olmadığını görebilirsiniz! Yeteneğiniz olmadığına kanaat getirseniz bile hiçbir kaybınız olmayacak! Aksine modern dans dersleri ile son derece eğlenceli bir gün geçirecek, yeni ve keyifli bir ortamda unutulmaz anılar biriktireceksiniz.

Günlerinizi monotonluktan kurtarın, modern dans kursu ile hayatınıza alışık olmadığınız bir renk katın…

Kendinizi Dansla İfade Edin!

Araştırmalar gösteriyor ki modern dans kursları gibi enerjik aktivitelere vakit ayıran insanlar gündelik hayatlarında çok daha mutlu!

Siz de modern dans atölyesi ile hobileriniz arasına bir yenisini daha ekleyin, ofiste hareketsiz geçirdiğiniz saatlerin ardından enerjinizi dans ederek atın! Modern dans tekniklerini öğrenirken bir yandan da gündelik yaşamın koşturmacalarını, iş hayatının stresini ve diğer endişelerinizi bir günlüğüne dans pistinin gerisinde bırakın…

Dans Akademi’ye gelin ve en keyifli zamanları nasıl geçirebileceğinizi kendi gözlerinizle görün! Dans ederek kendinizi bulun ve modern dansın sizi iyileştirmesine izin verin!

modern dans kursu istanbul
modern dans eğitimleri

Kendinize Zaman Ayırın!

Güzel vakit geçirmek için dilediğiniz kadar boş zaman bulamıyor musunuz? Sizin için modern dans workshop deneyimi hazırladık!

Dans Akademi’nin keyifli ve sanat dolu atmosferinde ünlü dans eğitmenleri eşliğinde çılgınlar gibi dans edeceğiniz unutulmaz bir güne vakit ayırın, kendinizi keşfedin! Sanat Akademi ile birlikte en keyifli aktiviteleri deneyimleyin ve kendinize ayrıcalıklı bir hobi edinmenin ilk adımını modern dans workshop programı ile atın!

Hayatınızda değişiklik yapmanın zamanı geldi… Dans Akademi ile daha fazla vakit kaybetmeden tanışın, yeni bir insan olun!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan modern dans eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 200’ün üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz bu yeni modern dans eğitimi metodumuzda öğrencilerimizin öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

İster hobi amaçlı modern dans eğitimi almak isteyin, isterseniz hobinizi profesyonele taşıma amacınız olsun dünyanın en iyi dans okulları ve modern dans kursu programlarını değerlendirilerek hazırladığımız derslerle farklı uzmanlık alanlarında ilginize ve merakınıza uygun eğitimler alabilirsiniz.

modern dans eğitimi yetişkin
meb ruhsatlı modern dans kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı modern dans kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir modern dans kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve modern dans eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların modern dans eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Modern dans Eğitimi Sistemi

Öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne pratikleri ve uygulamalı modern dans dersi ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Modern dans workshop programlarımızı müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda modern dans eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedene ve ruha hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Dans etmek en iyi sahnede öğrenilir! Öğrencilerimizin eğlenerek öğrendikleri modern dans kursu sistemimizi geliştiriyor ve güncelliyoruz.

modern dans kursu

Öğrenci Yorumları

Dinle, Hisset, Dans Et!

Modern dans kursları ile sadece dinleyici değil, yerinde duramayan bir dansçı ol!

Sahne Ruhunu Bizimle Keşfedin!

Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de modern dans dersleri ile kendinizi geliştirin!

Dans Hareketlerinizle Büyüleyin!

Modern dans kursu ile yeteneklerinizi açığa çıkarın. Dans pisti sizi bekliyor!

modern dans kursu mezunları

200 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın dört bir yanından gelen her yaştan öğrencimize modern dans tekniklerini ve pratiklerini anlattık.

Tam donanımlı modern dans kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel modern dans kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye modern dans dersleri verdik.

Tamamen size özel, ilginize, öğrenme hızınıza ve yeteneklerinize göre hayatınızı değiştirecek modern dans eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmanızın zamanıdır!

53 Dalda Dans Eğitimi

Dans tutkunuzu ateşleyeceğiniz, yeteneklerinizi geliştireceğiniz, modern dans kursu sonrasında kendinize değer katacağınız dans eğitimlerimizle yanınızdayız.

Dans ederek eğlenmek isteyenler, profesyonel dans sanatçısı olma hayalini kuranlar, konservatuvara hazırlık sürecindeki öğrenciler, fiziksel yeteneklerini geliştirmek isteyenler, bedeniyle kendini ifade etmeyi sevenler için kapsayıcı bir programla birbirinden çeşitli kurslar hazırladık! Modern dans eğitimleri dışında teknik atölyeler, konservatuvar programları, kişisel ve mesleki gelişim kurslarımızdan yararlanabilirsiniz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dans etmenin keyfini yaşayın…

Haydi, siz de vakit kaybetmeden ilgi alanınıza ve yeteneklerinize uygun eğitimlerimizden yararlanın, dans edenleri izleyeceğinize dans edenlerden olun!

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler modern dans kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik modern dans eğitimleri değil, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinlikle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin modern dans kursu eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans gösterileri, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Dans etmenin ayrıntılarını öğrenirken kendinize vakit ayıracağınız, huzurlu ve eğlenceli bir modern dans kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Modern dans eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, dans sohbetlerine ve etkinliklerine ev sahipliği yapan, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece modern dans dersleri aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca workshoplar ve etkinlikler düzenleyerek dans camiası ve dans dışında farklı sanat dallarında da öğrencilerimizin fikir sahibi olmalarını sağlıyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
en iyi modern dans kursu

Kariyer Danışmanlığı

Yetenekli dansçılarımızı amatörlükten profesyonelliğe taşıyan eğitimimiz ile gelecekteki kariyer planlarına dansı da dahil ediyoruz.

Dansla ilgili mesleki bilgi ve beceri sahibi olmak isteyen ancak nereden başlayacağına karar veremeyenler için kariyer planlama hizmeti vererek modern dans eğitimi sonrası uzmanlaşmak istedikleri branşa, ilgi ve ihtiyaçlarına en uygun dans kursu programlarını belirliyor, kişisel ve mesleki gelişim eğitimleriyle kariyerlerine sağlam adımlarla başlamalarına yardımcı oluyor, fotoğraf ve video çekimleriyle PR çalışmalarını gerçekleştiriyor, yeni bir imaj kazanmalarını sağlıyoruz.

Başarılı ve ünlü bir dansçı ya da koreograf olmanız için modern dans kursu ihtiyaçlarınızdan imajınıza kadar ufak dokunuşlarımızla hayatınızı değiştiriyoruz.

İş İmkanı

Amatör dansçılığın ötesine geçmek isteyen öğrencilerimiz için kariyer fırsatları yaratıyor, hayallerindeki mesleği yapmalarına destek oluyoruz.

Modern dans kursu başta olmak üzere diğer dans eğitimi programlarımızı ve destekleyici eğitimlerimizi bitiren kursiyerlerimize ünlü dans sanatçıları ve koreograflarla tanışma fırsatı, büyük dans gruplarında çalışma imkanı sağlıyoruz. Reklam ve dizi projeleri, kariyer fırsatları ile ilgili duyurular yapıyor, cast ajansları ve partnerlerimiz aracılığıyla iş imkanı sunuyoruz. Başarılı mezunlarımıza Dans Akademi bünyesinde çalışma fırsatı yaratıyoruz.

Türkiye’nin önde gelen koreografları, ünlü sanatçıları ve dans topluluklarıyla çalışmak isteyen, kendini geliştirme amacı olan öğrencilerimizin modern dans kursları sonrasında da yanında olmaya devam ediyoruz.

dansçı iş imkanı
modern dans kursu eğitimleri

Eğitim Sonrası Destek

Gelişmeye, öğrenmeye ve işini daha iyi yapmaya hevesli olan tüm öğrencilerimize modern dans eğitimi sonrası destek olmayı sürdürüyoruz.

Dans Akademi olarak sadece modern dans kursu süresince değil mesleki hayatta da öğrencilerimizin yanında yer alarak diledikleri zaman dans stüdyolarımızı kiralamalarına olanak tanıyor, her türlü soruları ve sorunları için hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz. Mesleğinde fark yaratmak isteyenlere destekleyici eğitimler veriyor, dans seçmelerine hazırlıyor, kariyer koçluğu yapıyoruz.

Ünlü bir dansçı olmanız, kariyerinizi başarıyla inşa etmeniz için modern dans eğitimi sonrasında da akademi ailesinin desteğini arkanızda hissetmenizi sağlıyoruz.

modern dans kursu fiyatları

Modern Dans Workshop Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Modern Dans Workshop Programına Katılan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Dans yeteneklerini geliştirmek isteyen, kendine bir alan yaratmayı amaçlayan ve dans etmeyi seven herkes için farklı eğitimler sunuyoruz! Avrupa standartlarında uygulamalı ve bireyselleştirilmiş modern dans eğitimi programları ile yetişkinlerin iş ve hayat stresinin yükünü omuzlarından alıyoruz! Dans Akademi’de dans eden, çeşitli dans programlarımıza katılan öğrencilerimizin keyifle tercih ettiği en popüler dans kursu programlarımıza bir de siz göz atın!

Modern Dans Dersleri Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Modern dans kursu salonlarımızı, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, modern dans kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Sanatın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış sınıflarımızda uygulama ağırlıklı modern dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi, modern dans eğitimi sonrası kariyer danışmanlığı ve iş imkanları ile dansa gönül veren herkesin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Seviyenizi belirlemek ve size en uygun modern dans eğitimi programını oluşturmak için yetenek analizinizi yapıyor, bilgi ve deneyiminizi ölçüyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle ilgi ve ihtiyaçlarınıza, beklenti ve hedeflerinize göre modern dans kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen size odaklanan modern dans dersleri veriyoruz.

modern dans kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla dansa dair gelişiminizi takip ediyor, telafi modern dans dersleri ve özel eğitimlerle sizlere öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Kariyer Danışmanlığı

Profesyonel hayatta yer almak isteyen öğrencilerimize kariyer koçluğu yapıyor, imaj ve PR çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Eğitimlerimiz sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, kendinizi geliştirmenize ve eksiklerinizi gidermenize destek veriyoruz.

Uygulamalı Modern Dans Kursları ile İçinizdeki Dans Ateşini Açığa Çıkarıyoruz!

Hızla akan hayatın içerisinde bedeninizi daha etkili kullanmanızı sağlayacak, müzikleriyle sizlere farklı dünyaların kapılarını açacak modern dans eğitimleri mi arıyorsunuz? Dans Akademi modern dans kursu tam size göre! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım ve size özel en uygun modern dans kursu programını planlayalım...

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi yetişkin dans kursu

Eğitiminizi Planlayalım

Size uygun ve ihtiyaçlarınıza yönelik modern dans eğitimi programını belirleyelim, yol haritasını çizelim, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
modern dans kursu

Hayallerinizi Gerçekleştirin!

Uygulamalı modern dans eğitimleri ile henüz keşfetmediğiniz yeteneklerinizi fark edecek, eğlenceli ve keyifli bir dünya ile tanışmış olacaksınız!

Kayıt Ol »

Yeteneklerinize Kulak Verin!

İster amatör olun ister profesyonel! İçinizdeki dans tutkusu bize yeter! Dansa yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için birbirinden keyifli dans eğitimleri sizleri bekliyor!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak modern dans eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak modern dansı amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Modern dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Modern dans kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun eğitimlerin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Modern dans kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi modern dans kursu eğitim merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan modern dans kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Modern dans kursu Florya, Modern dans kursu Bahçelievler, Modern dans kursu Ataköy, Modern dans kursu Yeşilköy, Modern dans kursu Zeytinburnu, Modern dans kursu Avcılar olarak hizmet veren Modern dans kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Modern Dans Kursu, Hip Hop Kursu, Break Dance Kursu, Street Jazz Kursu, Sosyal Latin Dans Kursu, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Modern dans kursu eğitmen kadromuz; modern dans alanında uzman, yurtiçi ve yurtdışı dans yarışmalarında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, dans gruplarında ve topluluklarında yer almış, akademik kariyer sahibi, dans okullarında eğitmen olarak görev yapmış profesyonellerden oluşmaktadır. Ayrıca modern dans kursu kadromuzda; koreograflar, art direktörler; sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Dans Akademi olarak hazırladığımız modern dans kursu sınıflarımız minimum 7 maksimum 12 kişilik kontenjana sahiptir. Öğrencilerimizin modern dans eğitimleri sırasında en iyi deneyimi yaşamaları için konfor ve rahatlarına öne veriyor, sınıflarımızı gerektiğinden fazla bir kontenjan ile doldurmuyoruz.

Eğitim Danışmanına Sor

modern dans kursu eğitim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Modern dans eğitimi ve diğer derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Workshop modern dans dersleri ve modern dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi ilçe ve semtlerinde Dans Akademi modern dans kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Modern dans kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

200+

Mezun Öğrenci

Modern dans workshop eğitimi alarak hayatına hareket ve mutluluk katan binlerce kişi.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

268

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 1.340 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46