Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Ders Telafi İmkanı Dans Akademi

Kaçırdığınız Dersleri Dilediğiniz Şubede Tamamlayın….

Türkiye’nin en çok tercih edilen dans kursu olarak öğrencilerimizin memnuniyeti odaklı eğitim vermeye devam ediyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimize farklı bir sınıfta/şubemizde kaçırılan haftayı telafi etme imkanına ek olarak isteyen öğrencilerimize 1 yıl süresince eğitim dondurma hakkı tanıyoruz.

Salsa, Tango, Bachata, Cha Cha Cha, Vals, Rumba, Zumba, Pilates, Yoga, Bale kurslarımız başta olmak üzere Sosyal Latin Dansları, Salon Dansları, Serbest Stil Danslar, Halk Dansları, Bale Kursları, Sportif Danslar, Çocuk ve Genç Dans Kursları için öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Ayrıca workshoplarımızda öğrenemediğini ya da eksik kaldığını düşünen öğrencilerimizin bir sonraki eğitime ücretsiz katılmalarını sağlıyoruz.

[widget-183]

53 Dalda Dans Eğitiminde Ders Telafi İmkanı

Yeni başlayanlar, dans tutkunları ve meslek edinmek isteyenler için hazırladığımız 53 dalda dans eğitimleri, hobi ve mesleki kurslar için ders telafi seçiyoruz. İster grup eğitimlerine katılın, isterseniz özel ders alın, dansı uygulamalı derslerle ve sahnede öğrenme şansı yakalarken eksik kaldığınız yanlarınızı, öğrenemediklerinizi telafi edebileceksiniz.

Dans Akademi olarak 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış, Türkiye’nin en güncel dans eğitimleri ile birçok öğrencimizin dans tutkusunun peşinden gitmesini sağladık. Her bir öğrencimizin öğrenme düzeyine göre belirlediğimiz eğitimlerimizde sınıf arkadaşlarından geri kaldığını düşünen ya da derslere gelemeyen öğrencilerimize ders telafi imkanı yarattık.

Siz de Dans Akademi’ye kayıt olduğunuzda kaçırdığınız dersler için telaşlanmak ya da ekstra ücret ödemek zorunda kalmayacaksınız. Eğitim merkezlerimizin herhangi birindeki sınıflarımızda kaçırdığınız dersin ve haftanın eğitimini alabileceksiniz.

[widget-185]

İstediğiniz Kadar Kurs Tekrarı Hakkı!

Herhangi bir sebep belirtmenize gerek kalmadan dans becerilerinizi geliştiremediğinizi ya da sınıf arkadaşlarınızdan geri kaldığınızı düşünüyorsanız ücretsiz kurs tekrarı hakkınızdan yararlanabilirsiniz. Her öğrencimiz için bu hak geçerli olup diledikleri kadar kullanabilirler.

Eğitim süresince öğrencilerimizin gelişimini takip eden eğitim danışmanlarımız da gerekli gördükleri öğrenciler için telafi dersleri açar, bir sonraki eğitim ve derslere kayıtlarını gerçekleştirirler.

Dans Akademi diğer eğitim kurumlarına benzemez! Paranızı aldıktan sonra sizinle ilgilenmeyen, gelişiminizi takip etmeyen, eksiklerinizi tamamlamayan, yetenek ve ilgi alanlarınıza göre mesleki gelişiminizi desteklemeyen kurslara itibar etmeyin. Eğitiminizi MEB’e bağlı, Avrupa standartlarında ve öğrenci memnuniyetini üst sırada tutan bir kurs merkezinden alın.

[widget-223]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46