Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

En İyi Foxtrot Kursu – Kurs Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Zamanınızı Kalitesiz Dans Okullarıyla Harcamayın!

Her yıl Foxtrot kursu almaya başlayan öğrencilerin %65’i yanlış kurs tercihleri ve kalitesiz eğitim içerikleri nedeniyle iyi eğitim alamadıkları için kendilerini ya yetersiz hissederek hayallerinden vazgeçiyor ya da ek bir maliyetle daha iyi bir kurs arayışına giriyorlar.

Son dönemlerde diğer sektörlere paralel bir şekilde eğitim sektöründe de kaçak ve merdiven altı kurumların sayısında ciddi bir artış var. Genellikle düşük kurs ücretleri ile öne çıkmaya çalışan bu tür kurumlar, sanatseverlerin dans tutkularını kötüye kullanarak hem zamanlarını hem de paralarını boşa harcamalarına neden oluyor. Siz de kaçak ve kalitesiz dans okullarının tuzağına düşmek istemiyor ve en iyi Foxtrot kursu nasıl seçilir merak ediyorsanız aşağıda sıraladığımız tavsiyelere göz atın! En iyi Foxtrot kursları nasıl olmalı, fikir edinecek; kurs seçerken buna göre göre hareket edeceksiniz...

     

1. Kurumun MEB Ruhsatı Var Mı?

Kaçak bir eğitim kurumundan Foxtrot kursu almadığınıza emin olmak istiyorsanız öncelikle MEB onayı olup olmadığına bakmalısınız. Bir kurumun MEB ruhsatı yoksa eğitim kurumu değildir! Düşük eğitim standartlarının yanı sıra kaçak Foxtrot kursları ile işbirliği yaparak suça ortak olmayın! MEB ruhsatlı bir Foxtrot kursu derslikleri, bina güvenliği, acil çıkışları, sınıf mevcudu, eğitmen kadrosu gibi eğitim kalitesini belirleyen tüm faktörlerde Özel Öğretim Kurumları Standartlar Yönergesi’ne uymak zorundadır.

2. Kaç Yıldır Sektörde?

Eğitim sektöründe 10-15 yıllık uzun bir geçmişe sahip olan ve yüksek öğrenci memnuniyeti ile en iyi Foxtrot kursları arasında gösterilen bir eğitim kurumundan Foxtrot kursu alarak zamanınızı boşa harcama riskini minimuma indirin. Yeni açılan Foxtrot kursları çoğu zaman deneyimsiz bir eğitmen kadrosu ile eğitim verir. Ayrıca sektörde her yıl farklı bir isimle hizmet vermeye başlayan güvenilmez kurumların da çok sayıda olduğunu unutmayın!

3. Eğitmen Kadrosu Deneyimli Mi?

MEB onaylı bir Foxtrot kursu, usta öğreticilerden kurulu bir eğitmen kadrosuna sahiptir. Buna karşılık maliyetlerini düşük tutmak isteyen Foxtrot kursları çoğu zaman sertifikası olmayan eğitmenler istihdam ederek öğrencilerinin dans tutkusunu umursamayan bir yaklaşım gösterir, çünkü hedefleri öğrencilerine gerçekten katkı sağlamak değil yalnızca kazanç elde etmektir. Unutmayın ki en iyi Foxtrot kursu iddialı reklamlara sahip olan değil, deneyimli ve alanında uzman bir ekiple öğrencilerine uluslararası standartlarda eğitim veren dans okullarıdır.

4. Sınıf Mevcudu Kaç Kişi?

Düşük standartlara sahip bir eğitim merkezinin asıl amacı dans tutkunlarına kaliteli bir Foxtrot kursu sunmak değil, olabildiğince fazla para kazanmaktır. Para kazanmanın en kolay yolu da çok sayıda öğrenciyi deyim yerindeyse tıka basa bir dersliğe doldurmaktır. Bu nedenle Foxtrot kursu seçerken kesinlikle kuruma, sınıf mevcudunun kaç kişi olacağını sorun. Kalabalık bir sınıfta eğitmeninizin sizinle ilgilenmesi zordur! En iyi Foxtrot kursu maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitmen ve öğrencinin iletişimine olanak veren kurstur.

5. Size Özel Ders Programları Sunuyor Mu?

En iyi Foxtrot kursları size en uygun eğitimleri veren dans okullarında olur! Bu nedenle Foxtrot kursu seçerken dikkat edilecekler listenize kesinlikle ders programlarının nasıl düzenlendiği konusunu dahil etmelisiniz. Paket programlarla eğitim olmaz. İyi bir Foxtrot kursu için öncelikle ihtiyaçlarınız belirlenmeli, seviyeniz analiz edilmeli ve buna göre sizinle de ortak bir şekilde size özel bir program belirlenmelidir.

Uzman Olmayan Eğitmenler Dansa Olan İlginizi Azaltır!

İşinde uzman olmayan eğitmenlerden Foxtrot kursu almanız, istediğiniz ilerlemeyi gösterememenize ya da beklentilerinizin karşılanmamasına neden olabilir. Sizin için en iyi Foxtrot kursu, sizin ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz göz önüne alınarak hazırlanmış kurslardır. Tutkunuzdan taviz vermeyin, uzman olmayan eğitmenlerle vakit kaybetmeyin!

Gerçek bir sanat merkezinin eğlenceli ve enerjik atmosferinde, uygulama ağırlıklı programlara sahip bir eğitim kurumuyla tanışmak ve uluslararası standartlarda bir Foxtrot kursu almak için bizimle iletişime geçin! Eğitim danışmanlarımızla görüşün, sizin için en iyi Foxtrot kursu programını belirleyelim!

[widget-196]

Yorum Yap

Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46