Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu Şanlıurfa 2025'te Açılıyor!

Dans Akademi Dans Kursu Şanlıurfa - Sizden Gelen Yoğun Talepler Üzerine 2025'te Dans Akademi Dans Kursu Şanlıurfa Şubesini Açıyoruz! Şimdilik Dans Eğitimlerimizi İstanbul'da Veriyoruz...

Eğitim sektöründeki 15 yıllık deneyimiyle dans tutkunu öğrenciler yetiştiren, Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı ve bireysel farklılıkları esasa alarak hazırlanmış eğitim programlarına sahip bir dans okulu olan Dans Akademi, Türkiye’nin en kapsamlı dans okulu olarak; Latin dansları, salon dansları, serbest stil danslar, halk dansları, sportif danslar ve kişisel gelişiminiz için hazırlanan destekleyici eğitimleriyle; Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ve Türkiye’nin tüm illerinden öğrenciye dans eğitimi veriyor. Şanlıurfa’dan gelen yoğun talep dolayısıyla 2025 yılında bu güzide kentimize de bir Dans Akademi Şubesi açmaya karar verdik. 2025 yılına kadar bekleyemem diyorsanız, şimdilik biz size gelemesek de sizleri İstanbul’da Bakırköy, Taksim, Beylikdüzü, Kadıköy, Maslak ve Beşiktaş semtlerinde bulunan eğitim merkezimizde ağırlamak isteriz. Eğlenceli dans dersleri, koreografi çalışmaları, rengarenk dans geceleri, keyifli dans gösterileri, dansın duayenlerinden ders dinleme fırsatı, Sanat Cafe’de sosyal aktiviteler ve burada kuracağınız unutulmaz anılar, yeni arkadaşlıklar ve samimi bir aile için sizleri akademiye bekliyoruz! Yoğun ilginiz için çok teşekkürler. En kısa zamanda Şanlıurfa’da görüşmek üzere!

Dans Tutkunlarına Özel Eğitimler Şanlıurfa Dans Kursu Dans Akademi’de!

Dans Akademi’de dans tutkunlarına, dansla özgür olmayı arzulayan herkese en dinamik dans derslerini veriyoruz! Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de koreografları, yetkin dans eğitmenlerini ve uluslarası sahnelerde yer almış ünlü ve başarılı dansçıları yetiştiren dans kursları, kendini geliştirmek isteyenlere destekleyici eğitimler ve daha nicesi var! Şanlıurfa dans kursu Dans Akademi ailesine katıl!

Dans Kursu Şanlıurfa Franchise Ol!

dans kursu şanlıurfa
salsa kursu şanlıurfa
dans kursu fiyatları şanlıurfa
dans kursu tavsiye şanlıurfa
en iyi dans kursu şanlıurfa
dans kursları şanlıurfa

Türkiye’nin en Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri, öğrenme garantisi, dans ve koreografi uygulamaları, sosyalleşebileceğiniz samimi bir ortamda unutulmaz anılarla dolu keyifli bir dans eğitimi serüveni için Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ile tanışın!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırlanmış sınıflarımızda, dansı yalnızca teknikte bırakmıyor, pratiğini de öğretiyoruz. Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan eğitim programlarımızı sürekli güncelliyor; öğrencilerimizin, düzenlediğimiz etkinlikler ve dans çalışmalarıyla pistte deneyim kazanmasını sağlıyoruz. Kaçırdığınız derslerin telafisi, ünlü sanatçılar ve dans topluluklarla çalışma fırsatı, eğitim sonrası kariyer ve eğitim danışmanlığı, çeşitli iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Söylediklerimizle değil, yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi dans eğitimlerini almanın farkını yaşayın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
9800+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

Şanlıurfa’daki öğrencilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda Şanlıurfa’da 2025 yılı içerisinde Dans Akademi şubesi açmayı planlamaktayız. 2025 yılına kadar dans eğitimi almak isteyen kursiyerlerimiz ise İstanbul’da 6 semtte bulunan kurs merkezlerimizde eğitim alabilirler. Öğrencilerimiz için grup şirketimiz olan turizm seyahat acentemiz Tatil Home işbirliğiyle uçak ve otobüs bileti, havalimanı/otogar ve gar transferi, otel rezervasyon ve konaklama ihtiyaçlarını karşılamaktayız. İstanbul’daki kurs merkezimize gelemeyecek olanlar, online kurslarımızdan yararlanarak ev ortamlarında eğitim alabilirler. Şanlıurfa dans kursu çok yakında sizlerle.

Şanlıurfa dans kursu Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. Şanlıurfa dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Şanlıurfa dans kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun dans eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Şanlıurfa dans kursu eğitmenlerimiz, Salsa, Tango, Bachata, Swing gibi Sosyal Latin Danslar; Vals, Rumba, Samba, Bolero gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Street Jazz ve Break Dance gibi Serbest Stil Danslar; Zumba, Pilates, Yoga, Pole Dance gibi Sportif danslarda uzman ve Türkiye’de gerçekleşmiş çeşitli dans gösterilerinde yer almış; ünlü sanatçıların konserlerinde dansçı olarak sahneye çıkmış, geleceğin dansçılarını yetişmiş ve dans gösterileri yönetmiş isimlerdir. Ayrıca eğitim kadromuzda; akademisyenler, koreograflar, art direktörler, sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

Şanlıurfa dans kursu Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız ve Etkili İletişim ve İmaj, Beden Dili ve Hitabet, Zarafet, Mankenlik gibi destekleyici kişisel gelişim eğitimlerimiz için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Dans Akademi Şanlıurfa dans kursu eğitimlerini bitiren kursiyerlerimize ünlü dans toplulukları için dansçı seçmeleri, müzikaller ve ünlü sanatçıların sahnelerinde dansçı olarak çalışma fırsatı, kurs sonrası dans eğitmenliği desteği, cast ajansları çalışmalarıyla film, dizi ve müzik klibinde yer alma imkanları ve Türkiye’nin ünlü koreografları ile çalışma imkanı sunuyoruz. Uluslararası dan yarışmalarının ve dans şovlarının duyurularını yapıyor, öğrencilerimizi eğitim sonrasında da başarılı bir kariyer için motive ediyoruz. Yeteneği ile başarılarını kanıtlayan öğrencilerimize ayrıca bizimle çalışma fırsatı sunuyor, eğitim sonralarında da yanlarında olmaya devam ediyoruz.

Eğitimini Planla

dans akademi iletişim
Dans Kursu Şanlıurfa 2025'te Açılıyor!
2025'e Kadar Sadece İstanbul'da Eğitim Veriyoruz! +90 (212) 963 22 46