Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Dans Kursu İstanbul Anadolu Yakası

Dans Akademi Dans Kursu İstanbul Anadolu Yakası

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri, eğlenceli dans aktiviteleri, renkli dans geceleri, samimi bir ortamda özgürce dans etmek ve sosyalleşmek için siz de Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’ye gelin! Dans tutkunuzu bir hobi olarak devam ettirebilir ya da bir profesyonel olmak isteyebilirsiniz… İçinizdeki dans tutkusunu capcanlı dans dersleri ile besliyoruz! Dans tekniklerini geliştirmek isteyenler, konservatuara hazırlananlar, destekleyici eğitimlerden yararlanmayı arzulayanlar ve kariyerini dans üzerine kurmak isteyenlerin her biri için ihtiyaçlarına yönelik keyifli dans eğitimlerimizle hizmet veriyoruz! Öğrencilerimizin en çok tercih ettiği dans kurslarımıza bir göz atın, siz de bambaşka bir dünyaya ilk adımı atın!

Dans Tutkunlarına Özel Eğitimler İstanbul Anadolu Yakası Dans Kursu Dans Akademi’de!

Dans Akademi’de dans tutkunlarına, dansla özgür olmayı arzulayan herkese en dinamik dans derslerini veriyoruz! Türkiye’nin en aktif dans okulu Dans Akademi’de koreografları, yetkin dans eğitmenlerini ve uluslarası sahnelerde yer almış ünlü ve başarılı dansçıları yetiştiren dans kursları, kendini geliştirmek isteyenlere destekleyici eğitimler ve daha nicesi var! İstanbul Anadolu Yakası dans kursu Dans Akademi ailesine katıl!

Dans Kursu İstanbul Anadolu Yakası Hemen Kayıt Ol

dans kursu istanbul anadolu yakası
salsa kursu istanbul anadolu yakası
dans kursu fiyatları istanbul anadolu yakası
dans kursu tavsiye istanbul anadolu yakası
en iyi dans kursu istanbul anadolu yakası
dans kursları istanbul anadolu yakası

Türkiye’nin en Kapsamlı Dans Okulu Dans Akademi – Dansın Tek Adresi

Avrupa standartlarında uygulamalı dans eğitimleri, öğrenme garantisi, dans ve koreografi uygulamaları, sosyalleşebileceğiniz samimi bir ortamda unutulmaz anılarla dolu keyifli bir dans eğitimi serüveni için Türkiye’nin en çok tercih edilen dans okulu Dans Akademi ile tanışın!

Öğrencilerimizin tüm ihtiyaçlarına cevap vermek için hazırlanmış sınıflarımızda, dansı yalnızca teknikte bırakmıyor, pratiğini de öğretiyoruz. Yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan eğitim programlarımızı sürekli güncelliyor; öğrencilerimizin, düzenlediğimiz etkinlikler ve dans çalışmalarıyla pistte deneyim kazanmasını sağlıyoruz. Kaçırdığınız derslerin telafisi, ünlü sanatçılar ve dans topluluklarla çalışma fırsatı, eğitim sonrası kariyer ve eğitim danışmanlığı, çeşitli iş imkanları ile her zaman yanınızdayız!

Söylediklerimizle değil, yaptıklarımızla göz önündeyiz! Gelin, siz de Türkiye’nin en iyi dans eğitimlerini almanın farkını yaşayın!

15
Yıllık Deneyim
6
Kurs Merkezi
%98
Öğrenci Memnuniyeti
9800+
Mezun Öğrenci

Sıkça Sorulan Sorular

İstanbul Anadolu Yakası’nda dans eğitimi almak isteyen öğrencilerimiz için şimdilik Bakırköy'de eğitim vermekteyiz. Öğrencilerimizden gelen yoğun talepler doğrultusunda İstanbul Anadolu Yakası’nda Dans Akademi şubesi açmayı planlamaktayız.

İstanbul Anadolu Yakası dans kursu Dans Akademi olarak eğitim programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak dansı temel, amatör ya da profesyonel düzeylerden hangi seviyede yapmak istediklerine, uzmanlaşmak istedikleri alan için almaları gereken ileri ve branş eğitimlere, danstan beklentilerine ve kariyer hedeflerine göre oluşturmaktayız. Beklenti ve ihtiyaçlara göre hazırlanan eğitim süreci, verilen bilginin teoride kalmaması, kullanılabilir ve benimsenmiş hale gelmesi için uygulamalı sahne çalışmaları, workshoplar ve destekleyici eğitimlerle pekiştirilmektedir. Eğitimin başlangıcından sonuna kadar eğitmenlerimiz ve eğitim danışmanlarımız öğrencilerimizin gelişimini takip ederek eksik kaldıkları noktaları tespit etmekte, bahsi geçen noktaların tekrarı ve telafisini gerçekleştirmektedir. İstanbul Anadolu Yakası dans kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. İstanbul Anadolu Yakası dans kursu fiyatlarımız ise kursiyerimizin kaç seviyede ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Seviyenizin ve bilginizin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerinize en uygun dans eğitimlerinin danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Anadolu Yakası dans kursu eğitmenlerimiz, Salsa, Tango, Bachata, Swing gibi Sosyal Latin Danslar; Vals, Rumba, Samba, Bolero gibi Salon Dansları; Hip Hop, Modern Dans, Street Jazz ve Break Dance gibi Serbest Stil Danslar; Zumba, Pilates, Yoga, Pole Dance gibi Sportif danslarda uzman ve Türkiye’de gerçekleşmiş çeşitli dans gösterilerinde yer almış; ünlü sanatçıların konserlerinde dansçı olarak sahneye çıkmış, geleceğin dansçılarını yetişmiş ve dans gösterileri yönetmiş isimlerdir. Ayrıca eğitim kadromuzda; akademisyenler, koreograflar, art direktörler, sahne, saç ve kostüm tasarımcıları bulunmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakası dans kursu Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Salsa, Tango, Rumba, Cha Cha Cha, Bachata, Merengue, Vals, Street Jazz, Hip Hop, Modern Dans, Oryantal, Zeybek, Zumba gibi hobi dans kurslarımız ve Etkili İletişim ve İmaj, Beden Dili ve Hitabet, Zarafet, Mankenlik gibi destekleyici kişisel gelişim eğitimlerimiz için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Dans Akademi İstanbul Anadolu Yakası dans kursu eğitimlerini bitiren kursiyerlerimize ünlü dans toplulukları için dansçı seçmeleri, müzikaller ve ünlü sanatçıların sahnelerinde dansçı olarak çalışma fırsatı, kurs sonrası dans eğitmenliği desteği, cast ajansları çalışmalarıyla film, dizi ve müzik klibinde yer alma imkanları ve Türkiye’nin ünlü koreografları ile çalışma imkanı sunuyoruz. Uluslararası dan yarışmalarının ve dans şovlarının duyurularını yapıyor, öğrencilerimizi eğitim sonrasında da başarılı bir kariyer için motive ediyoruz. Yeteneği ile başarılarını kanıtlayan öğrencilerimize ayrıca bizimle çalışma fırsatı sunuyor, eğitim sonralarında da yanlarında olmaya devam ediyoruz.

Eğitimini Planla

dans akademi iletişim
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46