Dans Akademi MEB'e Bağlı Ruhsatlı Bir Eğitim Kurumudur

Çocuk Halk Dansları Kursu

Çocuklarımıza Kültürümüzü Aktarıyoruz!

Halk Dansları ile Anadolu Turuna Çıkıyoruz… Çocuk Halk Dansları Eğitimi Dans Akademi

Çocuklarınızın yöresel halk danslarını öğrenerek ülkemizin farklı bölgelerini sanat aracılığıyla tanımasını istemez misiniz? Cevabınız evetse çocuk halk dansları kursu programımıza göz atın…

Çocuk halk dansları kursu ile Ege’nin zeybeğine, Karadeniz’in horonuna, roman danslarına, kaşık oyunlarına ve elbette halaya yer veriyor, ülkemizin renklerini oluşturan farklı kültürleri dansla tanıyor, bu sırada çocuklarımızın fiziksel ve sosyal gelişimine katkı sağlayacak ders içerikleri ile öğrenmeye en açık oldukları yaşları verimli bir biçimde kullanmalarına olanak tanıyoruz.

Çocuklar için halk dansları kursu programı sosyal becerilerini geliştirmek, kendilerini tanımalarına yardımcı olmak, okul başarılarını arttırmak ve sanatsever bireyler olarak yetişmelerine destek olmak için özel olarak hazırlanmıştır.

Çocuk halk dansları kursu gibi aktiviteler çocuklarımıza ülkemizin kültürünü aktarırken aynı zamanda fiziksel, zihinsel ve sosyal becerilerini de geliştiriyor.

çocuk halk dansları kursu

Tüm Çocuk Halk Dansları Kursu Videolarımızı YouTube kanalımızdan, Fotoğraflarımızı Instagram hesabımızdan görebilirsiniz.

Fiyat
Erken Kayıtta %50 İndirim
Seviye
Tüm Seviyeler
Süre
24 Hafta 24 Saat
Kontenjan
12 Kişi

Çocuk Halk Dansları Kursu Programı

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında ve uygulama ağırlıklı 24 hafta 24 saatlik Çocuk Halk Dansları Kursu programımızla farklı kültürlerin dansları hakkında bilgi sahibi olacağız.

Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Çocuk Halk Dansları Kursu Dans Akademi’de

Çocuğunuza dans etmeyi sevdirmek, keyif alacağı bir hobi ile uğraşmasını sağlamak, sosyalleşmesini ve yeni arkadaşlıklar kurmasını desteklemek istiyorsanız Çocuk Halk Dansları Kursu tam size göre! Avrupa standartlarında, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanan çocuk salsa dans kursu programımızı yakından inceleyin.

çocuk halk dansları kursu eğitmenleri

Alanında Ünlü Eğitmenler

Çocuk halk dans derslerinde uzman, alanlarında ünlü, Türkiye'nin başarılı dansçı ve koreograflarından çocuk halk dansları kursu alma fırsatı.

Neden Dans Akademi? »
çocuk halk dansları kursları

%100 Öğrenme Garantisi

En az 3 kur, toplamda 9 aylık eğitim programımıza katılan, kurs sonunda eksik kaldığını ya da öğrenemediğini düşünen öğrencilerimize tekrar hakkı.

Telafi İmkanı »
meb onaylı çocuk halk dansları kursu

Halk Dansları Sertifikası

Çocuklarınızın aldığı eğitimi belgeleyen, ilerleyen yıllarda eğitim ve meslek hayatlarına katkıda bulunacak çocuk halk dansları kursu sertifikası.

Sertifikalı Eğitimler »

Suça Ortak Olmayın!

Ruhsatsız, özel ders ve danışmanlık adı altında çocuk halk dansları eğitimi veren kurumlara dikkat edin! MEB ruhsatı olmayan kurumların eğitim vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden çocuk halk dansları eğitimi alarak suça ortak olmayın!

çocuk halk dansları kursları

Kültürümüzü Tanıtmak İstemez Misiniz?

Geleneksel kıyafetler ve eşliğinde yaptığımız çocuk halk dansları dersleri ile dansın otantik havasını koruduğumuzdan emin oluyoruz.

Çocuk halk dansları eğitimleri ile çocuklarımızın, ülkemizin renkli kültür dünyasına adım atmalarını eğlenceli bir şekilde sağlıyor; iyiliği, cesareti, yiğitliği, yardımseverliği, misafirperverliği ve daha nice bize özgü erdemi Türk dansları aracılığıyla öğrenmelerine imkan tanıyor, Türk kültürünün sıcaklığını hissettiriyoruz.

Çocuklarınızın; çocuk halk dansları eğitimi ile mutlu, yaratıcı ve erdemli bireyler haline gelmesi için siz de Dans Akademi ailesine katılın.

Erdemli Çocuklar Yetiştiriyoruz!

Geleneksel kıyafetler ve eşliğinde yaptığımız çocuk halk dansları dersleri ile dansın otantik havasını koruduğumuzdan emin oluyoruz.

Çocuk halk dansları eğitimleri ile çocuklarımızın, ülkemizin renkli kültür dünyasına adım atmalarını eğlenceli bir şekilde sağlıyor; iyiliği, cesareti, yiğitliği, yardımseverliği, misafirperverliği ve daha nice bize özgü erdemi Türk dansları aracılığıyla öğrenmelerine imkan tanıyor, Türk kültürünün sıcaklığını hissettiriyoruz.

Çocuklarınızın; çocuk halk dansları eğitimi ile mutlu, yaratıcı ve erdemli bireyler haline gelmesi için siz de Dans Akademi ailesine katılın.

çocuk halk dansları eğitimleri
çocuk halk dansları dersi

Güvenli ve Sanat Dolu Bir Ortam Sunuyoruz!

Çevresiyle uyum içinde yaşayan, dansın özgür ruhu ile kendini ifade eden, okul ve sosyal yaşamında başarıyı yakalayan çocuklar yetiştiriyoruz!

Dans Akademi olarak çocuklarımıza; çocuk halk dansları kursu ve diğer tüm programlarımızda dans ve sanat sevgisi aşılamak adına ilgi alanlarına ve beklentilerine yönelik içerikler sunuyor, sıkılmadıklarından emin olmak adına oyunla sanatı bir araya getiren dersler hazırlıyor, sanat tohumlarını kalplerine ekiyoruz.

Mutluluğun sırrı dans eden çocuklarda saklı! İster yalnızca dans etmek istesinler ister kariyer hedeflesinler çocuk halk dansları kursları ile diledikleri eğitime kavuşacaklar!

Uluslararası Eğitim Standardı

15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz Türkiye’nin ilk ve tek bireysel farklılıkları esas alınarak hazırlanan çocuk halk dansları eğitimi sistemimiz Avrupa standartlarında uygulama ağırlıklı bir programdır.

Bugüne kadar 1000’in üzerinde kursiyer mezun eden ve %98 katılımcı memnuniyeti sağlayan, 15 yıllık deneyimle geliştirdiğimiz çocuk halk dansları eğitimi metodumuzda çocuklarınızın öğrenme hızlarına, bilgilerine ve grubun dinamiğine göre eğitimlerimizi şekillendiriyoruz. Uluslararası eğitim standardımızı belirlerken baz aldığımız MEB standartlarıyla birlikte eğitmenlerimizin deneyimine, eğitim içeriklerimizin yeterliliğine, eğitim salonlarımızın konforuna, araç gereç donanımına, fiziki imkanlarımıza ve sosyal alanların çeşitliliğine de dikkat ediyoruz.

Çocuklarınıza ister hobi kazandırmak ister yeteneklerini keşfetmek için çocuk halk dansları kursu aldırın, en iyi çocuk halk dansları eğitimi programları değerlendirilerek hazırlanmış eğitimlerimizle ayrıcalık yaşayın.

çocuk halk dansları dersleri
meb ruhsatlı çocuk halk dansları kursu

MEB Ruhsatlı Eğitim Kurumu

Kalitemizi MEB standartlarıyla gösteriyor, kaçak ve merdiven altı çocuk halk dansları kursu merkezlerine karşılık öğrencilerimizin vaktini ve hayallerini çalmıyoruz!

Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı bir çocuk halk dansları kursu olarak, dersliklerimizin büyüklüğünden acil çıkışlara, ekipman ve eğitim gereçlerinden yangın merdivenlerine, deprem dayanıklılık raporundan sosyal alanlara kadar MEB standartlarının tamamına uygun, öğrencilerimizin güvenli bir binada, keyifli bir atmosferde, alanında uzman ve deneyimli hocalardan eğitim almalarını sağlıyor ve Özel Öğretim Kurumları müfredatına uygun eğitimler veriyoruz.

Dans Akademi olarak hem MEB hem de Avrupa standartlarını göz önünde bulunduruyor kalitemizi, konforumuzu ve çocuk halk dansları eğitimi programlarını geliştirmeye devam ediyoruz. MEB ruhsatı olmayan kurumların çocuk halk dansları eğitimi vermelerinin yasal olmadığını unutmayın, ruhsatsız yerlerden eğitim alarak suça ortak olmayın!

Uygulamalı Çocuk Halk Dansları Eğitimi Sistemi

Çocuklarınızın yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek sahne çalışmaları ve uygulamalı çocuk halk dansları dersleri ile teoriği değil pratiği öğretiyoruz!

Çocuk halk dansları derslerimizi müzik ve ses sistemleriyle donatılmış, güvenli ve ferah sınıflarımızda işliyor, uygulama ağırlıklı programlarımızda çocuk halk dansları eğitimi derslerimizi teorik anlatımlardan uzaklaştırarak tamamen bedenlerine ve ruhlarına hitap eden, yaparak ve yaşayarak öğrenme metodundan ilham alan tekniğimizle işliyoruz. Ayrıca sahne gösterileri, koreografi çalışmaları ve yıl sonu şovlarıyla öğrencilerimize deneyim kazandırıyoruz.

Çocuklarınızı sanatla yetiştirin! Öğrencilerimizi dans sahnesinde uzmanlaştıracak çocuk halk dansları eğitimi sistemimizi her geçen gün geliştiriyoruz.

çocuk halk dansları eğitimi

Öğrenci Yorumları

Yeteneklerine Kulak Verin!

Dans etmeyi seven çocuklarınızın ilgisini çocuk halk dansları kursları ile arttırın!

Becerilerini Geliştirin!

Çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayacak, dans becerilerini artıracak eğitimlerle tanışın!

Daha Mutlu Çocuklara Dönüştüklerini Fark Edin!

Çocuk halk dansları eğitimi ile yalnızca fiziksel değil, ruhsal gelişimlerini de destekleyin!

çocuk halk dansları kursu mezunları

1000 Mezun Öğrenci

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden misafirimiz olan öğrencilerimize verdiğimiz çocuk halk dansları eğitimleri ile dans etmenin tekniğini ve pratiğini aktardık.

Tam donanımlı çocuk halk dansları kursu merkezimiz, ferah atölyelerimiz, 15 yıllık eğitim sektörü deneyimimizle geliştirdiğimiz Avrupa standartlarında, uygulama ağırlıklı, bireysel farklılıklar esas alınarak hazırlanmış Türkiye’nin en güncel çocuk halk dansları kursları ile Almanya, İsviçre, İngiltere, Belçika, İran, Gürcistan, Bulgaristan gibi ülkeler ile Türkiye’nin tüm illerinden binlerce öğrenciye dans dersleri verdik.

Tamamen çocuğunuza özel, ilgilerine, öğrenme hızlarına ve yeteneklerine göre hayatlarına yön verecek çocuk halk dansları eğitimleri arıyorsanız binlerce mutlu öğrencimiz arasına katılmalarının tam zamanı!

53 Dalda Dans Eğitimi

Çocuklarınıza dans sevgisi aşılayacak, yeteneklerini geliştirecek, hayatlarına değer katacak başta çocuk halk dansları eğitimi olmak üzere farklı branşlarda dans kurslarımızla çocuklarınızın yanınızdayız.

Çocuklarının sosyalleşmelerini ve hobi edinmelerini sağlamak, profesyonel dansçı olmanın hayalini kuran çocuklarını desteklemek, konservatuvar sınavlarına hazırlanmalarına yardımcı olmak, ruhsal ve fiziksel olarak çocuklarını geliştirmek isteyen ailelere birbirinden keyifli dans kursları öneriyoruz!

Siz de vakit kaybetmeden çocuklarınızın ilgi alanına ve yeteneklerine uygun eğitimlerimizden yararlanın, çocuklarınızın dans edenleri izleyenlerden değil dans edenlerden olmasını sağlayın.

dans eğitimleri
sosyal etkinlikler çocuk halk dansları kursu

Sosyal Etkinlikler

Bu kurs başka kurs! Dans Akademi ile sıkıcı ve teorik eğitimlerden çok uzakta, öğrencilerimize sosyalleşebilecekleri ve eğlenecekleri etkinliklerle dolu bir ortam sunuyoruz!

Öğrencilerimizin çocuk halk dansları eğitimleri dışında eğitmenleri ve sınıf arkadaşlarıyla kaynaşacağı bowling, satranç, playstation turnuvaları; dansın duayenleriyle seminerler, dans geceleri ve sahne şovları, amatör ve profesyonel dansçıları, koreograflar ve ünlü dans eğitmenlerini bir araya getiren network organizasyonları düzenliyoruz. Akademi olarak öğrencilerimizin keyifli bir atmosferde, ilgi ve meraklarına yönelik etkinlikler hazırlıyoruz.

Çocuklarınızın kendine vakit ayıracağı, huzurlu ve eğlenceli bir çocuk halk dansları kursu atmosferi yarattık! Gelin, siz de Dans Akademi’nin samimiyetini yaşayın, ayrıcalıklarından yararlanın…

Sanat Cafe

Çocuk halk dansları eğitimi aralarında ve sonrasında keyifli vakitler geçireceğiniz, sıcak ve samimi dostlukların adresi Sanat Cafe’de sizleri ağırlıyoruz.

Öğrencilerimizin sadece çocuk halk dansları eğitimi aldıkları bir kurum olmanın dışında sosyalleşebilecekleri, diğer öğrencilerimizle ve eğitmenlerimizle kaynaşarak keyifli vakit geçirecekleri bir ortam yarattık. Sanat Cafe’de ayrıca dans dışında farklı sanat dallarıyla ilgilenen öğrencilerimiz için workshoplar ve etkinlikler düzenliyoruz.

Dans Akademi’de her yer sanat! Sınıflarımızın konforundan dinlenme ve sosyal alanlarımızın çeşitliliğine kadar ihtiyacınız olan her şeyi düşünüyoruz…

sanat cafe
sanat çocuk halk dansları workshop

Duayenlerden Workshoplar

Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve sahne sanatlarının duayenleriyle keyifli workshoplar düzenliyor, öğrencilerimizin gelişimine destek oluyoruz!

Usta dansçıları sadece izlemekle kalmıyor, onlarla keyifli workshop etkinlikleri ve butik çocuk halk dansları eğitimleri düzenliyoruz. Sahnelerde harika dans performansları sergilemiş, yurt içi ve yurt dışında ülkemizi başarıyla temsil etmiş, ödüllü dansçılar ve eğitmenlerden dans etmenin püf noktalarını öğrenecekleri çocuk halk dansları eğitimleri almanızı sağlıyoruz.

Yıllarını dansa adamış ünlü isimlerden hayatımızın her alanında kullanacağımız bilgiler ediniyoruz. Dans etmeyi ustasından öğreniyoruz!

Eğitim Danışmanlığı

Çocuklarımızın yeteneklerini keşfederken onları ileri dans ve konservatuar eğitimlerine yönlendiriyor, Türkiye’nin başarılı isimleri arasında olmalarını sağlıyoruz.

Çocuk halk dansları kursu eğitim süreci boyunca yeteneklerini destekleyici çalışmalarla hem fiziksel özelliklerini hem de dans becerilerini geliştirmeye odaklanıyor; ihtiyaç ve isteklerini dikkate alarak hazırladığımız eğitimlerini planlarken istedikleri şekilde dans etmelerini ve hayal ettikleri dans kariyerine ulaşabilmelerine katkıda bulunuyoruz.

Yollarını aydınlatmak üzere çocuklarımızı Dans Akademi ailesinin bir parçası olarak görüyor, başarılarını görmeden onları mezun etmiyoruz!

çocuk halk dansları eğitimleri
çocuk halk dansları eğitimi

Eğitim Sonrası Destek

Profesyonel dansçı olmak ya da dansta ilerlemek isteyen öğrencilerimize çocuk halk dansları kursu sonrası destek olmaya devam ediyoruz.

Çocuk halk dansları kursları ile sadece eğitim süresince değil eğitim sonrasında da öğrencilerimizin yanında yer alarak yeteneklerini gösterebilecekleri alanlara yönlendirme yapıyor, ailelerimizin aklına takılan soruları cevaplıyor, hocalarımızın bilgi ve deneyimlerinden yararlanmalarını sağlıyoruz.

Genç yeteneklerin harcanmasına izin vermiyor çocuk halk dansları eğitimi ile keşfettiğimiz öğrencilerimize yol göstericilik yapıyoruz.

çocuk halk dansları kursu fiyatları

Çocuklar İçin Halk Dansları Kursu Fırsatı

Erken Kayıtta %50 İndirimi Kaçırmayın!

Hemen Kayıt Ol

Çocuklar İçin Halk Dansları Eğitimi Alan Öğrencilerimiz Bu Eğitimleri De Aldı!

Aileler, çocuk halk dansları kursu sonrası çocuklarına hem sosyalleşecekleri hem yeteneklerini geliştirecekleri hem de kendilerini keşfedecekleri bu eğitimleri de alıyorlar. Siz de çocuğum için en uygun eğitim hangisi diyorsanız velilerimizin ve öğrencilerimizin en çok tercih ettiği kurslara bir göz atın!

Çocuk Halk Dansları Derslerimiz Nasıl Mı Geçiyor? Video ve Fotoğraflarımıza Göz Atın!

Çocuk halk dansları kursu dersliklerimizi, öğrencilerimiz ve eğitmenlerimizin keyifli anlarını, sahne çalışmalarımızı ve etkinliklerimizi video ve fotoğraflarımızdan inceleyin. Dans Akademi ailesine siz de katılın, sosyal bir ortamda, keyifli bir atmosferde eğitim alın!

Tüm videolarımızı görmek için YouTube hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: YouTube

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Dans Akademi’ye Yakından Bakın!

Kurs binamızı, çocuk halk dansları kursu sınıflarımızı, Sanat Cafe’mizi, eğitimlerimizi, dans gösteri çalışmalarımızı, etkinliklerimizi ve organizasyonlarımızı yakından inceleyin. Öğrencilerimizin yaptıkları yorumlara göz atın, Türkiye’nin en büyük sanat ailesine siz de katılın!

Türkiye’nin En Kapsamlı Dans Akademisi – Dansın Tek Adresi!

Son teknoloji ile donatılmış çocuk halk dansları kursu sınıflarımızda uygulama ağırlıklı dans eğitimleri, öğrencilerimizin yeteneklerini geliştirecek ve öğrendiklerini pekiştirecek koreografi ve sahne çalışmaları, usta eğiticilerden performanslarına yorumlar, kaçırılan derslerin telafisi ve eğlenceli etkinliklerle dans severlerin yanındayız! Söylediklerimizle değil yaptıklarımızla göz önündeyiz!

Yetenek Analizi

Çocuklarınızın seviyesini belirlemek ve onlara en uygun çocuk halk dansları dersi programını oluşturmak için yetenek analizlerini yapıyoruz.

Kişiye Özel Program

Eğitim danışmanlarımız ve eğitmenlerimizle çocuklarınızın ilgi ve ihtiyaçlarına, beklenti ve hedeflerine göre çocuk halk dansları kursu içerikleri hazırlıyoruz.

Bireyselleştirilmiş Yaklaşım

Alanında uzman eğitmenlerimizle özel olarak hazırlanmış bir eğitim ortamında tamamen çocuklarınıza odaklanan çocuk halk dansları dersleri veriyoruz.

çocuk halk dansları kursları

Takip ve Rehberlik

Eğitim danışmanlarımızla gelişimini takip ederek eksiklerini belirliyor, telafi çocuk halk dansları dersleri ve özel eğitimlerle öğrenme garantisi sağlıyoruz.

Eğitim Danışmanlığı

Çocuk halk dansları kursu sonrası dansa devam etmek isteyen öğrencilerimiz için onların başarılarına ve ihtiyaçlarına odaklanan bir yaklaşımla eğitim danışmanlığı yapıyoruz.

Eğitim Sonrası Destek

Çocuk halk dansları eğitimi sonrasında ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda oluyor, çocuklarınızın kendini geliştirmesine ve eksiklerini gidermelerine destek veriyoruz.

Çocuk Halk Dansları Kursları ile Çocuklarınıza Yeni Bir Hobi Armağan Edin!

Çocuklarına dans etmeyi sevdirmek, sıradan ve hareketsiz yaşam alışkanlıklarını değiştirmek, onlara zevk alacakları bir hobi hediye etmek isteyen ailelerimize Çocuk Halk Dansları Kursu programlarımızı özel olarak hazırladık! Gelin, bir kahvemizi için, tanışalım, danstan ve hayattan konuşalım. Çocuğunuza en uygun çocuk dans eğitimini belirleyerek hayatlarına yön verelim…

dans akademi

Bir Kahve İçmeye Gelin!

Samimi ve sıcak atmosferiyle öğrencilerimizin gözdesi Sanat Cafe’de eğitim koordinatörlerimizle bir kahve içmeye ne dersiniz?

Randevu Al »
dans akademi çocuk halk dansları kursu

Eğitimlerini Planlayalım

Çocuklarınızın ihtiyaçlarına yönelik çocuk halk dansları kursu programını belirleyelim, yol haritalarını çizelim, hedeflerine ulaşmalarını sağlayalım.

Eğitim Danışmanınla Görüş »
çocuk halk dansları kursları

Geleceklerini Aydınlatalım!

Uygulamalı çocuk halk dansları kursu ile çocuklarınızın yeteneklerine yön verelim, hayallerine giden yolu birlikte inşa edelim!

Kayıt Ol »

Yeteneklerini Keşfedin!

Okul ve sosyal hayatında daha başarılı, ifade yeteneği gelişmiş, sanatsal bakış açısına sahip bir çocuk yetiştirmek istiyorsanız Dans Akademi ailesine katılın! Çocuğunuzun gizli kalmış yeteneklerini çocuk halk dansları eğitimi ile keşfedin!

Sıkça Sorulan Sorular

Dans Akademi olarak çocuk halk dansları eğitimi programlarımızı; öğrencilerimizin seviye ve ihtiyaç analizini yaparak ilgi ve meraklarına göre almaları gereken eğitimlere, beklentilerine ve hedeflerine bağlı olarak oluşturmaktayız. Çocuklar için halk dansları kursu sınıflarımız; öğrencilerimizin öğrenme hızı, yaşı, yetenekleri, öğrenim dili, eğitsel ihtiyaçları ve eksik noktaları göz önünde bulundurarak planlanmaktadır. Çocuk halk dansları kursu fiyatları ise kursiyerimizin ne kadar süre eğitim alacağına, eğitimini özel ya da grup olarak mı almak istediğine göre değişmektedir. Çocuklarınızın seviyelerinin ve bilgilerinin ölçülerek ihtiyaç ve beklentilerine en uygun danışmanlarımız ve eğitmenlerimiz tarafından planlanması için bizimle iletişime geçebilir ya da kurumumuzu ziyaret edebilirsiniz. Çocuk halk dansları kursu fiyatları hakkında eğitim danışmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

İstanbul, Bakırköy’de bulunan Dans Akademi çocuk halk dansları eğitimi merkezimiz Bakırköy İncirli’de yer almaktadır. Metro, metrobüs, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını ya da kişisel aracınızı kullanarak kursumuza ulaşabilirsiniz. İncirli Metrobüs durağına 5 dakika yürüme mesafesinde olan kursumuza; Beylikdüzü, Avcılar, Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Merter, Topkapı, Eyüp, Okmeydanı, Çağlayan, Mecidiyeköy, Zincirlikuyu, Acıbadem, Kadıköy istikametinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Metro kullanarak Yenibosna, Şirinevler, Bahçelievler, Zeytinburnu, Bayrampaşa, Fatih, Aksaray, Taksim, Beşiktaş, Osmanbey, Nişantaşı, Şişli, Gayrettepe, Levent, Sarıyer, Başakşehir, Kadıköy, Kartal, Pendik, Üsküdar, Ümraniye, Etiler’den Dans Akademi’ye gelebilirsiniz. Ayrıca Marmaray ve yüksek hızlı tren durağını kullanarak Pendik, Kartal, Maltepe, Bostancı, Erenköy, Göztepe, Üsküdar, Sirkeci, Zeytinburnu, Ataköy, Yeşilyurt, Florya, Küçükçekmece, Halkalı, Eskişehir, Ankara ve Konya’dan kursumuza ulaşabilirsiniz. Kınalıada ve Büyükada’dan doğrudan bulunan feribot hattı ile Bakırköy’e gelebilir, 10 dakikalık bir yolculuktan sonra kurs merkezimize gelebilirsiniz. Kişisel aracınızı kullanarak E-5 karayoluna bağlanabilir, merkezi konumdaki Bakırköy Dans Akademi’ye ulaşabilirsiniz. Çocuk halk dansları kursu Florya, çocuk halk dansları kursu Bahçelievler, çocuk halk dansları kursu Ataköy, çocuk halk dansları kursu Yeşilköy, çocuk halk dansları kursu Zeytinburnu, çocuk halk dansları kursu Avcılar olarak hizmet veren çocuk halk dansları kursu Bakırköy merkezimize gelerek eğitiminizi planlayabilirsiniz.

Dans Akademi olarak eğitimlerimizin tamamında sertifika vermekteyiz. 4 - 5 Yaş Bale Kursu, 6 - 12 Yaş Seviyeli Bale Temel Eğitimi, 13 - 18 Yaş İleri Seviye Bale Kursu için MEB onaylı sertifika; Çocuk Halk Dansları Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi hobi dans kurslarımız için kurum onaylı katılım sertifikası veriyoruz.

Çocuk halk dansları kursu eğitmen kadromuz; bale, sosyal, Latin, salon, serbest stil ve halk dansları gibi sahne sanatlarında deneyimli, yurt içi ve yurt dışı yarışmalarda ülkemizi temsil etmiş, Türkiye’nin ünlü dansçıları, koreografları ve dans eğitmenlerinden oluşmaktadır. Üniversitelerde akademisyenlik yapan, dans sahnelerinin sevilen yüzleri arasında olan uzman bir ekibe sahibiz.

Elbette. Çocuk Halk Dansları Kursu, Çocuk Salsa Kursu, Zumba Kids, Çocuk Dans Kursu, Çocuk Modern Dans Kursu, Çocuk Hip Hop Kursu, Çocuk Tango Kursu, Çocuk Street Jazz Kursu gibi Çocuk Dans Eğitimleri, Sosyal Latin Dans Kursları, Salon Dansları Eğitimleri, Serbest Stil Dans Kursları ile tüm dans kurslarımızda öğrencilerimize ders telafi imkanı sunuyoruz. Derse gelemeyen öğrencilerimiz, farklı bir sınıfta/şubemizde katılamadıkları haftanın/dersin telafisini alabilirler.

Eğitim Danışmanına Sor

dans akademi iletişim

Dans Akademi’yi Instagram’dan Takip Edin!

Çocuk halk dansları eğitimi ve derslerimizden eğlenceli anları, öğrencilerimizin sahne çalışmalarını, sosyal etkinliklerimizi ve akademi ailemizi yakından görmek için Instagram hesabımızı takip edin, Dans Akademi’nin keyifli atmosferine siz de ortak olun!

Sosyal Medyada Biz

15+

Yıllık Deneyim

Çocuk halk dansları kursları ve dans eğitimi alanında Türkiye’nin en deneyimli kursu.

6+

Kurs Merkezi

İstanbul’un merkezi semtlerinde Dans Akademi çocuk halk dansları kursu şubeleri.

%98

Öğrenci Memnuniyeti

Çocuk halk dansları kursu öğrencilerimizin değerlendirmesiyle yüksek memnuniyet oranı.

400+

Mezun Öğrenci

Çocuklar için halk dansları eğitimi alarak dansla iç içe büyüyen mutlu çocuklar.

Öğrenci Yorumları

Görüntülenebilecek bir yorum/değerlendirme bulunamadı.

461

kişi sizinle beraber bu eğitimi inceliyor.

Bu kursu bugün 2.305 kişi satın aldı.
Bilgi Al
Bilgi Al +90 (212) 983 22 46